Scandic Holberg

Hotel
4 estrelles
dj. 09/07
-
dv. 10/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
81 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Scandic Holberg

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Scandic Holberg i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 09/07
-
dv. 10/07
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit gran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Preus per a una nit (inclouen impostos, però no inclouen taxes).
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Scandic Holberg

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Scandic Holberg, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
El hotel proporciona a sus huéspedes un alojamiento excelente para su estancia en Oslo, a menos de diez minutos andando de Nationaltheatret Tram Station y Homansbyen Light Rail Station.

Entre l...

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+47 2315 7200

Avantatges i serveis a Scandic Holberg

Llista completa dels serveis que trobaràs a Scandic Holberg, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • Internet
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Servei de bugaderia/tintoreria

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Hipoal·lergogen
  • Coixí hipoal·lergogen
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Per a no fumadors
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

Restaurants

  • Minibar
  • Menjar per emportar
  • Cafeteria
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Tetera/cafetera
  • Nevera

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Vistes a pati interior
  • Sofà
  • Vista a la ciutat
  • Magatzem disponible

Bany

  • Dutxa
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Seguretat les 24 hores

Serveis i comoditats

  • Caixa forta
  • Accés amb targeta de clau
  • Recepció les 24h

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana

Coses per fer

  • Jocs de taula/trencaclosques

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Scandic Holberg

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Scandic Holberg i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 2916 valoracions sobre Scandic Holberg fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
8,5
Molt bo
2916 valoracions verificades
Extraordinari
963
Molt bo
711
Bo
561
D'acord
255
Acceptable
235
Mediocre
89
Deficient
102
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Scandic Holberg

Descobreix altres establiments a Oslo que ofereixen una experiència i un ambient similars a Scandic Holberg. En total, hi ha 1151 hotels que atenen viatgers a Oslo. Les dades de preus es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Majorstuen, Oslo

Scandic Holberg es troba a Holbergs Plass 1, al barri de Majorstuen de Oslo. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 2 de juliol de 2026.
Ubicació de Scandic Holberg: Holbergs Plass 1

Llocs d’interès més populars

  • Bislett Stadium0.6 km
  • Nationaltheatret0.6 km
  • Christiania Theatre0.7 km
  • Karl Johans gate0.8 km
  • Stortingsbygningen0.8 km
  • Oslo rådhus0.8 km
  • Oslo domkirke1 km
  • Oslo City Centre1.1 km
  • Aker Brygge1.2 km
  • Akershus Fortress1.3 km
  • Oslo Spektrum1.4 km
  • Operahuset1.7 km
  • A quina distància es troba Scandic Holberg de Oslo Spektrum?

    Scandic Holberg és una bona opció d'allotjament per visitar Oslo Spektrum. Es troba a 1,4 km de distància.

  • Scandic Holberg està a prop de Folketeateret?

    Scandic Holberg és una bona opció d'allotjament per visitar Folketeateret, que es troba a 1,1 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Scandic Holberg

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Scandic Holberg. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
  • Els preus de Scandic Holberg són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Oslo?

    El preu d'una habitació a Scandic Holberg normalment és un 31 % més barat que la mitjana dels hotels de 4 estrelles de Oslo. Si t'allotges a Scandic Holberg, pagaràs al voltant de 149 €/nit, una bona oferta per a un hotel de 4 estrelles a Oslo.

  • Scandic Holberg admet animals domèstics?

    Els clients poden allotjar-se a Scandic Holberg amb les seves mascotes.

  • Scandic Holberg està a prop del centre urbà de Oslo?

    Scandic Holberg is just 0,7 km away from the center of Downtown, Oslo. From Scandic Holberg you can easily get to other popular landmarks such as Bislett Stadium.

  • Quin és el número de telèfon de Scandic Holberg?

    Per parlar amb la recepció de Scandic Holberg, truca al +47 2315 7200.

  • Scandic Holberg té servei de Wi-Fi?

    Sí, Scandic Holberg té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Scandic Holberg té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, Scandic Holberg té un centre de fitnes per als clients que s'hi allotgen.

  • Quin és l'horari de sortida de Scandic Holberg?

    Cal fer la sortida abans de les 12:00. Programa l'entrada a Scandic Holberg a partir de les 16:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Scandic Holberg, Oslo?

    De mitjana, els clients paguen 149 € per nit per allotjar-se a Scandic Holberg. Alguns usuaris han trobat habitació per només 73 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Scandic Holberg?

    A les instal·lacions hi ha un restaurant. Posa't en contacte amb Scandic Holberg per conèixer els horaris d'obertura i de les darreres comandes. També hi ha servei de bar amb begudes.

  • Scandic Holberg ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Scandic Holberg. No cal que portis una planxa de viatge, l'allotjament pot proporcionar-te'n una.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Scandic Holberg?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Scandic Holberg, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (95 €).

  • A Oslo, a quina zona es troba Scandic Holberg?

    Scandic Holberg es troba dins de l'àrea Majorstuen a Oslo. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Scandic Holberg respecte de la resta de llocs a Oslo.

  • Hi ha cap altre hotel Scandic a Oslo?

    En total, hi ha 14 ubicacions a Oslo. L'establiment Scandic més popular a Oslo és Scandic Byporten.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Scandic Holberg?

    Valora l'opció d'arribar a Scandic Holberg el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (101 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Scandic Holberg de Oslo Spektrum?

    Scandic Holberg és una bona opció d'allotjament per visitar Oslo Spektrum. Es troba a 1,4 km de distància.

  • Scandic Holberg està a prop de Folketeateret?

    Scandic Holberg és una bona opció d'allotjament per visitar Folketeateret, que es troba a 1,1 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Scandic Holberg