Hotel

Grand Hotel Oslo by Scandic

5 estrelles
8,1
Excel·lent
basat en 3360 valoracions
3360 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
159 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Grand Hotel Oslo by Scandic

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, 1 llit gran
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Grand Hotel Oslo by Scandic

Durante su visita a Oslo, esta propiedad proporciona un alojamiento moderno y pone a su disposición un bar en la azotea, una sauna y un spa/centro de fitness. Este elegante establecimiento dispone de ...

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+47 2321 2000

Avantatges i serveis a Grand Hotel Oslo by Scandic

  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Wi-Fi disponible a tot arreu

Valoracions sobre Grand Hotel Oslo by Scandic

8,1
Molt bo
3360 valoracions verificades
Extraordinari
1609
Molt bo
621
Bo
460
D'acord
234
Acceptable
196
Mediocre
104
Deficient
136
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Grand Hotel Oslo by Scandic

Explora Sentrum, Oslo

Ubicació de Grand Hotel Oslo by Scandic: Karl Johans Gate 31

Llocs d’interès més populars

  • Stortingsbygningen66 m
  • Karl Johans gate68 m
  • Christiania Theatre195 m
  • Nationaltheatret295 m
  • Oslo rådhus362 m
  • Oslo domkirke0.4 km
  • Oslo City Centre0.4 km
  • Akershus Fortress0.7 km
  • Aker Brygge0.8 km
  • Oslo Spektrum0.9 km
  • Operahuset1 km
  • Bislett Stadium1.3 km
  • A quina distància es troba Grand Hotel Oslo by Scandic de Oslo Spektrum?

    Grand Hotel Oslo by Scandic és una bona opció d'allotjament per visitar Oslo Spektrum. Es troba a 0,9 km de distància.

  • Grand Hotel Oslo by Scandic està a prop de Bislett Stadium?

    1,3 km: és a dir, Bislett Stadium està a un trajecte curt en cotxe o taxi des de Grand Hotel Oslo by Scandic o fins i tot prou a prop per anar-hi a peu.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Grand Hotel Oslo by Scandic

  • Grand Hotel Oslo by Scandic admet animals domèstics?

    Sí, Grand Hotel Oslo by Scandic admet gossos i altres animals domèstics.

  • Grand Hotel Oslo by Scandic té piscina?

    Sí, Grand Hotel Oslo by Scandic té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Grand Hotel Oslo by Scandic està a prop del centre urbà de Oslo?

    Grand Hotel Oslo by Scandic is just 0,4 km away from the center of Sentrum, Oslo. From Grand Hotel Oslo by Scandic you can easily get to other popular landmarks such as Ullevaal Stadium.

  • Quin és el número de telèfon de Grand Hotel Oslo by Scandic?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +47 2321 2000.

  • Grand Hotel Oslo by Scandic té servei de Wi-Fi?

    Sí, Grand Hotel Oslo by Scandic té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Grand Hotel Oslo by Scandic té gimnàs o centre de fitnes?

    Grand Hotel Oslo by Scandic té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Grand Hotel Oslo by Scandic?

    A Grand Hotel Oslo by Scandic, normalment les entrades són a partir de les 16:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Grand Hotel Oslo by Scandic, Oslo?

    Actualment, una bona oferta a Grand Hotel Oslo by Scandic està entre 169 € i 337 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Grand Hotel Oslo by Scandic?

    A Grand Hotel Oslo by Scandic, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. L'hotel també té un bar i una sala d'estar.

  • Grand Hotel Oslo by Scandic ofereix servei de bugaderia?

    Grand Hotel Oslo by Scandic no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. Els clients també poden utilitzar les instal·lacions de planxada.

  • Ofereix Grand Hotel Oslo by Scandic habitacions accessibles?

    Sí, Grand Hotel Oslo by Scandic ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Grand Hotel Oslo by Scandic?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Grand Hotel Oslo by Scandic, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (140 €).

  • A Oslo, a quina zona es troba Grand Hotel Oslo by Scandic?

    Grand Hotel Oslo by Scandic es troba dins de l'àrea Sentrum a Oslo. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Grand Hotel Oslo by Scandic respecte de la resta de llocs a Oslo.

  • Hi ha cap altre hotel Scandic a Oslo?

    En total, hi ha 14 ubicacions a Oslo. L'establiment Scandic més popular a Oslo és Scandic Byporten.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Grand Hotel Oslo by Scandic?

    Valora l'opció d'arribar a Grand Hotel Oslo by Scandic el dilluns, quan el preu per nit sol ser més baix (179 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Grand Hotel Oslo by Scandic de Oslo Spektrum?

    Grand Hotel Oslo by Scandic és una bona opció d'allotjament per visitar Oslo Spektrum. Es troba a 0,9 km de distància.

  • Grand Hotel Oslo by Scandic està a prop de Bislett Stadium?

    1,3 km: és a dir, Bislett Stadium està a un trajecte curt en cotxe o taxi des de Grand Hotel Oslo by Scandic o fins i tot prou a prop per anar-hi a peu.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Grand Hotel Oslo by Scandic