Kipriotis Aqualand Hotel

Hotel
4 estrelles
dg. 02/08
-
dl. 03/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
99 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Kipriotis Aqualand Hotel

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Kipriotis Aqualand Hotel i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 02/08
-
dl. 03/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits individuals
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Kipriotis Aqualand Hotel

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Kipriotis Aqualand Hotel, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
Este establecimiento se encuentra ubicado en la isla de Kos y ofrece un alojamiento de 4 estrellas y un spa/centro de fitness, un bar de aperitivos junto a la piscina y pistas de tenis al aire libre. ...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+30 224 205 7100

Avantatges i serveis a Kipriotis Aqualand Hotel

Llista completa dels serveis que trobaràs a Kipriotis Aqualand Hotel, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Servei d'habitacions
  • Centre de negocis
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Sales de reunions/banquets
  • Wi-Fi
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Servei de cangur o guarderia
  • Recepció les 24h

General

  • Caixa forta
  • Servei d'habitacions
  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Assecador de cabells
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Bugaderia
  • Ascensor
  • Aire condicionat
  • Nevera
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Magatzem disponible

Activitats

  • Parc infantil
  • Tenis
  • Taula de billar
  • Excursionisme
  • Submarinisme

Serveis

  • Servei de cangur o guarderia
  • Centre de negocis
  • Oficina de canvi
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Sales de reunions/banquets
Mostra els 22 serveis

Valoracions sobre Kipriotis Aqualand Hotel

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Kipriotis Aqualand Hotel i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 207 valoracions sobre Kipriotis Aqualand Hotel fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
8,0
Molt bo207 valoracions verificades
8,2Parelles
7,9Famílies
8,2Amics
8,1Viatgers en solitari
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Kipriotis Aqualand Hotel

Descobreix altres establiments a Kos que ofereixen una experiència i un ambient similars a Kipriotis Aqualand Hotel. En total, hi ha 690 hotels que atenen viatgers a Kos. Les dades de preus es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Kos

Kipriotis Aqualand Hotel es troba a Psalidi, al barri de de Kos. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 26 de juliol de 2026.

Llocs d’interès més populars

Tree of Hippocrates

9 mins per carretera

4,6 km

Neratzia Castle

9 mins per carretera

4,6 km

Ancient Agora

10 mins per carretera

5,1 km

Church of Agia Paraskevi

10 mins per carretera

5,2 km

Roman Odeon Amphitheater

10 mins per carretera

5,2 km

Tree of Hippocrates

9 mins per carretera

4,6 km

Neratzia Castle

9 mins per carretera

4,6 km

Ancient Agora

10 mins per carretera

5,1 km

Church of Agia Paraskevi

10 mins per carretera

5,2 km

Roman Odeon Amphitheater

10 mins per carretera

5,2 km

Cotxes de lloguer

36 € de mitjana diària

Aeroports més propers

Aeroport de Kos

39 mins per carretera

29,2 km

Aeroport de Kos

39 mins per carretera

29,2 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Kipriotis Aqualand Hotel

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Kipriotis Aqualand Hotel. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Kipriotis Aqualand Hotel són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Kos?

    El preu d'una habitació en hotels de 4 estrelles a Kos normalment és de 267 €/nit, però Kipriotis Aqualand Hotel ofereix habitacions un 6 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Kipriotis Aqualand Hotel per 253 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar Kos.

  • A quina distància està Kipriotis Aqualand Hotel de l'aeroport més proper, Aeroport de Kos?

    A 37,3 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Kos, a Kipriotis Aqualand Hotel és de 0 h 28 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Kos a Kipriotis Aqualand Hotel?

    Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Kipriotis Aqualand Hotel. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Kos.

  • Quin és el número de telèfon de Kipriotis Aqualand Hotel?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +30 224 205 7100 per parlar amb la recepció de Kipriotis Aqualand Hotel.

  • Kipriotis Aqualand Hotel té servei de Wi-Fi?

    Sí, Kipriotis Aqualand Hotel té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Kipriotis Aqualand Hotel?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Kipriotis Aqualand Hotel a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Kipriotis Aqualand Hotel, Kos?

    Normalment, els preus de les habitacions de Kipriotis Aqualand Hotel estan al voltant de 253 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 74 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Kipriotis Aqualand Hotel ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Kipriotis Aqualand Hotel.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Kipriotis Aqualand Hotel