Grecotel Luxme Kos

Complex turístic
5 estrelles
ds. 01/08
-
dg. 02/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
213 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Grecotel Luxme Kos

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Grecotel Luxme Kos i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.
ds. 01/08
-
dg. 02/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Grecotel Luxme Kos

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Grecotel Luxme Kos, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+30 224 205 8000
Número de llicència: 1471K045A0338300

Avantatges i serveis a Grecotel Luxme Kos

Llista completa dels serveis que trobaràs a Grecotel Luxme Kos, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Platja privada
  • Instal·lacions per a esports aquàtics (in situ)
  • Piscina exterior
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Bicicleta de lloguer
  • Tenis

Serveis i comoditats

  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Animadors
  • Oficina de canvi
  • Hammam (bany turc)
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Ampolla d'aigua

Coses per fer

  • Botiga de regals
  • Bicicleta de lloguer
  • Sala de jocs
  • Piragüisme
  • Ciclisme
  • Submarinisme
  • Submarinisme
  • Saló de bellesa
  • Ping-pong
  • Taula de billar
  • Instal·lacions per a esports aquàtics (in situ)
  • Surf de vela
  • Compres

General

  • Habitacions familiars
  • Vistes al jardí
  • Vistes a pati interior
  • Vistes a punt d'interès
  • Vistes a la piscina
  • Magatzem disponible
  • Vistes al mar
  • Zona per jeure
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Sofà
  • Insonorització
  • Telèfon
  • Terra enrajolat/de marbre

Bàsics

  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Wi-Fi gratuïta
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Xampú
  • Gel de bany
  • Papereres

Restaurants

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Minibar
  • Cafeteria
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Cafetera

Piscina i spa

  • Spa
  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina interior
  • Piscina exterior
  • Tovalloles de piscina
  • Bany turc
  • Piscina privada
  • Massatge
  • Sauna

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús
  • Bany privat
  • Casquet de dutxa
  • Bany addicional
  • Banyera
  • Lavabo
  • Paper de vàter

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat es troba a la planta baixa
  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Plantes superiors accessibles per les escales

Aire lliure

  • Mobiliari d'exterior
  • Platja privada
  • Jardí
  • Terrassa/Pati
  • Cadires de platja
  • Tovalloles de platja
  • Balcó

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Piscina infatil
  • Menjar infantil
  • Cotxets
  • Club infantil
  • Serveis de cangur/guarderia (de pagament)
  • Parc infantil

Habitació

  • Llits extrallargs (> 2 metres)
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Gimnàs

  • Aeròbic
  • Classes de fitness
  • Centre de fitnes
  • Tenis
  • Gimnàs

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Mosquitera
  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria

Aparcament i transport

  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Valoracions sobre Grecotel Luxme Kos

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Grecotel Luxme Kos i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 318 valoracions sobre Grecotel Luxme Kos fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.
8,3
Molt bo
318 valoracions verificades
Extraordinari
147
Molt bo
55
Bo
39
D'acord
23
Acceptable
18
Mediocre
10
Deficient
25
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Grecotel Luxme Kos

Descobreix altres establiments a Kos que ofereixen una experiència i un ambient similars a Grecotel Luxme Kos. En total, hi ha 690 hotels que atenen viatgers a Kos. Les dades de preus es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Kos

Grecotel Luxme Kos es troba a Main Street, al barri de de Kos. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 25 de juliol de 2026.
Ubicació de Grecotel Luxme Kos: Main Street

Llocs d’interès més populars

  • Paradiso Beach3.5 km
  • Kos Marina4.3 km
  • Tree of Hippocrates5.4 km
  • Neratzia Castle5.4 km
  • Casa Romana5.4 km
  • Ancient Agora5.4 km
  • Eleftherias Square5.5 km
  • Archaeological Museum5.5 km
  • Church of Agia Paraskevi5.5 km
  • Roman Odeon Amphitheater5.7 km
  • Port of Kos5.7 km
  • Asklepionas8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Grecotel Luxme Kos

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Grecotel Luxme Kos. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Grecotel Luxme Kos són comparables amb els preus dels hotels de 5 estrelles de Kos?

    La tarifa mitjana per nit de Grecotel Luxme Kos és un 45 % més barata que la tarifa mitjana per nit d'hotels de 5 estrelles similars de Kos. La tarifa de Grecotel Luxme Kos és normalment de 531 €/nit i és una bona oferta per allotjar-se en un hotel de qualitat a Kos.

  • A quina distància està Grecotel Luxme Kos de l'aeroport més proper, Aeroport de Kos?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Kos, i Grecotel Luxme Kos és de 39,5 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 30 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Kos a Grecotel Luxme Kos?

    Grecotel Luxme Kos té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Kos llogar un cotxe per aproximadament 37 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Kos i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Grecotel Luxme Kos. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Kos.

  • Grecotel Luxme Kos té piscina?

    Sí, Grecotel Luxme Kos té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Grecotel Luxme Kos?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +30 224 205 8000.

  • Grecotel Luxme Kos té servei de Wi-Fi?

    Sí, Grecotel Luxme Kos té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Grecotel Luxme Kos té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí. Si consideres que és important que hi hagi un centre de fitnes a les instal·lacions, hauries de plantejar-te allotjar-te a Grecotel Luxme Kos.

  • Quin és l'horari de sortida de Grecotel Luxme Kos?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Grecotel Luxme Kos a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Grecotel Luxme Kos, Kos?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Grecotel Luxme Kos és de 13 € per nit, amb una mitjana al voltant de 531 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Grecotel Luxme Kos?

    Grecotel Luxme Kos té restaurant. L'hotel també té un bar i una sala d'estar.

  • Grecotel Luxme Kos ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Grecotel Luxme Kos. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Hi ha cap altre hotel Grecotel a Kos?

    En total, hi ha 1 ubicació a Kos. L'establiment Grecotel més popular a Kos és Grecotel Luxme Kos.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Grecotel Luxme Kos?

    Valora l'opció d'arribar a Grecotel Luxme Kos el diumenge, quan el preu per nit sol ser més baix (488 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Grecotel Luxme Kos