Hotel Eucalyptus

Hotel
2 estrelles
dt. 04/08
-
dc. 05/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
63 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Eucalyptus

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Hotel Eucalyptus i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
dt. 04/08
-
dc. 05/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hotel Eucalyptus

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Hotel Eucalyptus, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+30 228 603 1738
Número de llicència: 1119137

Avantatges i serveis a Hotel Eucalyptus

Llista completa dels serveis que trobaràs a Hotel Eucalyptus, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Transport a l’aeroport
  • Internet

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres

Habitació

  • Llits extrallargs (> 2 metres)
  • Llit plegable
  • Endoll a prop del llit
  • Despertador
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Serveis i comoditats

  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Sortida exprés
  • Registre d'entrada/de sortida privat

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Bany

  • Dutxa
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

General

  • Habitacions insonoritzades
  • Insonorització
  • Telèfon
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Magatzem disponible

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Per a no fumadors
  • Plantes superiors accessibles per les escales
  • Zona de fumadors

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Esmorzar a l'habitació
  • Nevera
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport
  • Aparcament gratuït

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Tovalloles de platja

Valoracions sobre Hotel Eucalyptus

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Hotel Eucalyptus i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 755 valoracions sobre Hotel Eucalyptus fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
8,9
Molt bo
755 valoracions verificades
Extraordinari
503
Molt bo
128
Bo
76
D'acord
24
Acceptable
15
Mediocre
1
Deficient
7
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Hotel Eucalyptus

Descobreix altres establiments a Mesaria que ofereixen una experiència i un ambient similars a Hotel Eucalyptus. En total, hi ha 94 hotels que atenen viatgers a Mesaria. Les dades de preus es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Eucalyptus

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Hotel Eucalyptus. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Hotel Eucalyptus de l'aeroport més proper, Aeroport de Thera Santorini?

    La distància entre Aeroport de Thera Santorini i Hotel Eucalyptus és de 4 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 03 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Thera Santorini a Hotel Eucalyptus?

    Si vols tenir plena llibertat per visitar Mesaria, planteja't llogar un cotxe per aproximadament 44 €/dia i aparca'l a Hotel Eucalyptus, que normalment ofereix llocs d'aparcament per als clients de l'hotel. Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Thera Santorini, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Hotel Eucalyptus admet animals domèstics?

    Sí. Hotel Eucalyptus admet animals domèstics, com ara gossos.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Eucalyptus?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +30 228 603 1738.

  • Hotel Eucalyptus té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Eucalyptus té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Eucalyptus?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Hotel Eucalyptus a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Eucalyptus, Mesaria?

    Els preus de Hotel Eucalyptus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 84 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 44 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Eucalyptus