Apartament

Zarkadis Beach Apartments

Categoria 0
9,4
Excel·lent
basat en 220 valoracions
220 valoracions verificades
dc. 30/09
-
dj. 01/10
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Zarkadis Beach Apartments
Proveïdor per a Zarkadis Beach Apartments
Proveïdor per a Zarkadis Beach Apartments
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Zarkadis Beach Apartments

dc. 30/09
-
dj. 01/10

Informació sobre Zarkadis Beach Apartments

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de llicència: 0428K122K0156400

Avantatges i serveis a Zarkadis Beach Apartments

  • Accés a la platja
  • Cuina
  • Cuina americana
  • Terrassa/Pati
  • Balcó
  • Aire condicionat
  • Cafetera
  • Tovalloles
  • TV de pantalla plana
  • TV

Valoracions sobre Zarkadis Beach Apartments

9,4
Extraordinari
220 valoracions verificades
Extraordinari
178
Molt bo
25
Bo
13
D'acord
0
Acceptable
1
Mediocre
3
Deficient
0
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Zarkadis Beach Apartments

Explora Tsilivi

Ubicació exacta després de fer la reserva

Llocs d’interès més populars

  • Tsilivi Beach390 m
  • Tsilivi Waterpark0.7 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Zarkadis Beach Apartments

  • A quina distància està Zarkadis Beach Apartments de l'aeroport més proper, Aeroport de Zakynthos Dionsios Salomos?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Zakynthos Dionsios Salomos, i Zarkadis Beach Apartments és de 12,2 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 09 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Zarkadis Beach Apartments té servei de Wi-Fi?

    Sí, Zarkadis Beach Apartments té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Zarkadis Beach Apartments?

    A Zarkadis Beach Apartments, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Zarkadis Beach Apartments, Tsilivi?

    De mitjana, els clients paguen 145 € per nit per allotjar-se a Zarkadis Beach Apartments. Alguns usuaris han trobat habitació per només 108 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Zarkadis Beach Apartments