Complex turístic

Tropical Beach Hoi An Resort

3 estrelles
8,5
Excel·lent
basat en 868 valoracions
868 valoracions verificades
dj. 01/10
-
dv. 02/10
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Tropical Beach Hoi An Resort
Proveïdor per a Tropical Beach Hoi An Resort
Proveïdor per a Tropical Beach Hoi An Resort
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Tropical Beach Hoi An Resort

dj. 01/10
-
dv. 02/10

Informació sobre Tropical Beach Hoi An Resort

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+84 235 392 7729

Avantatges i serveis a Tropical Beach Hoi An Resort

  • Platja privada
  • Servei d'habitacions
  • Bicicleta de lloguer
  • Tenis
  • Transport a l’aeroport
  • Sales de reunions/banquets
  • Wi-Fi
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells

Valoracions sobre Tropical Beach Hoi An Resort

8,5
Molt bo
868 valoracions verificades
Extraordinari
433
Molt bo
177
Bo
149
D'acord
45
Acceptable
35
Mediocre
13
Deficient
16
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Tropical Beach Hoi An Resort

Explora Cam An, Hoi An

Ubicació de Tropical Beach Hoi An Resort: Lac Long Quan Street

Llocs d’interès més populars

  • Hoi An Spa - Na Spa & Beauty2.9 km
  • Cua Dai Beach2.9 km
  • Chuc Thanh Pagoda3.5 km
  • Phuoc Lam Pagoda3.7 km
  • Hainan Assembly Hall3.7 km
  • Van Duc Pagoda3.8 km
  • Hoi An Museum3.8 km
  • Assembly Hall Of Fujian Chinese3.9 km
  • Central Market3.9 km
  • The Tran Family Home and Chapel3.9 km
  • Museum of Trading Ceramics4 km
  • Museum of Folklore4 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Tropical Beach Hoi An Resort

  • A quina distància està Tropical Beach Hoi An Resort de l'aeroport més proper, Aeroport de Da Nang?

    Sense embussos, la distància de 37,2 km entre Tropical Beach Hoi An Resort i Aeroport de Da Nang (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 28 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Tropical Beach Hoi An Resort està a prop del centre urbà de Hoi An?

    Tropical Beach Hoi An Resort is just 1,4 km away from the center of Cam Chau, Hoi An. From Tropical Beach Hoi An Resort you can easily get to other popular landmarks such as Hoi An Ancient Town.

  • Quin és el número de telèfon de Tropical Beach Hoi An Resort?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +84 235 392 7729 per parlar amb la recepció de Tropical Beach Hoi An Resort.

  • Tropical Beach Hoi An Resort té servei de Wi-Fi?

    Sí, Tropical Beach Hoi An Resort té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Tropical Beach Hoi An Resort?

    A Tropical Beach Hoi An Resort, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Tropical Beach Hoi An Resort ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Tropical Beach Hoi An Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Tropical Beach Hoi An Resort, mira d'allotjar-t'hi en novembre, quan els preus solen ser més baixos (21 €).

  • A Hoi An, a quina zona es troba Tropical Beach Hoi An Resort?

    Tropical Beach Hoi An Resort es troba dins de l'àrea Cam An a Hoi An. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Tropical Beach Hoi An Resort respecte de la resta de llocs a Hoi An.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Tropical Beach Hoi An Resort