Travelodge Bedford Marston Moretaine

Hotel
3 estrelles
dt. 04/08
-
dc. 05/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
35 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Travelodge Bedford Marston Moretaine

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Travelodge Bedford Marston Moretaine i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
dt. 04/08
-
dc. 05/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Travelodge Bedford Marston Moretaine

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Travelodge Bedford Marston Moretaine, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
Durante su visita a Marston Moretaine, este establecimiento proporciona un entorno confortable y tiene, además, horario de salida ampliado (sujeto a disponibilidad) y Wi-Fi.

El hotel cuenta con...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+44 871 984 6011

Avantatges i serveis a Travelodge Bedford Marston Moretaine

Llista completa dels serveis que trobaràs a Travelodge Bedford Marston Moretaine, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Aparcament gratuït
  • Wi-Fi
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Assecador de cabells
  • Recepció les 24h
  • Accessible - mobilitat
  • Per a no fumadors
  • Alarmes antiincendis
  • Ascensor
  • Màquina de venda automàtica (begudes)

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Ascensor
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat

Restaurants

  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)

Bàsics

  • Alarmes antiincendis
  • Wi-Fi

Aparcament i transport

  • Aparcament gratuït

Bany

  • Assecador de cabells

Serveis i comoditats

  • Recepció les 24h

Valoracions sobre Travelodge Bedford Marston Moretaine

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Travelodge Bedford Marston Moretaine i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 18 valoracions sobre Travelodge Bedford Marston Moretaine fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
8,6
Molt bo
18 valoracions verificades
Extraordinari
10
Molt bo
4
Bo
1
D'acord
2
Acceptable
0
Mediocre
1
Deficient
0
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Travelodge Bedford Marston Moretaine

Descobreix altres establiments a Bedford que ofereixen una experiència i un ambient similars a Travelodge Bedford Marston Moretaine. En total, hi ha 343 hotels que atenen viatgers a Bedford. Les dades de preus es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Bedford

Travelodge Bedford Marston Moretaine es troba a A421 Beancroft Road Junction, al barri de de Bedford. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 28 de juliol de 2026.
Ubicació de Travelodge Bedford Marston Moretaine: A421 Beancroft Road Junction

Llocs d’interès més populars

  • Bedfordshire Golf Club7.6 km
  • Charles Wells Ltd8.9 km
  • Bedford Civic Theatre9.8 km
  • Corn Exchange9.9 km
  • Bedford Castle10 km
  • Cecil Higgins Art Gallery and Bedford Museum10 km
  • John Bunyan Museum10.1 km
  • Goldington Road10.7 km
  • Bedford Park10.8 km
  • Priory Country Park11 km
  • Stondon Transport Museum11.5 km
  • University of Bedfordshire Theatre11.6 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Travelodge Bedford Marston Moretaine

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Travelodge Bedford Marston Moretaine. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Travelodge Bedford Marston Moretaine admet animals domèstics?

    Travelodge Bedford Marston Moretaine admet animals domèstics.

  • Quin és el número de telèfon de Travelodge Bedford Marston Moretaine?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +44 871 984 6011.

  • Travelodge Bedford Marston Moretaine té servei de Wi-Fi?

    Sí, Travelodge Bedford Marston Moretaine té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Travelodge Bedford Marston Moretaine?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Travelodge Bedford Marston Moretaine, Bedford?

    Normalment, els preus de les habitacions de Travelodge Bedford Marston Moretaine estan al voltant de 79 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 28 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Ofereix Travelodge Bedford Marston Moretaine habitacions accessibles?

    Sí, Travelodge Bedford Marston Moretaine ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Travelodge Bedford Marston Moretaine?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Travelodge Bedford Marston Moretaine, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (52 €).

  • Hi ha cap altre hotel Travelodge - UK a Bedford?

    En total, hi ha 4 ubicacions a Bedford. L'establiment Travelodge - UK més popular a Bedford és Travelodge Bedford Marston Moretaine.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Travelodge Bedford Marston Moretaine?

    Valora l'opció d'arribar a Travelodge Bedford Marston Moretaine el dimarts, quan el preu per nit sol ser més baix (102 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Travelodge Bedford Marston Moretaine