Super 8 by Wyndham Groton

Hotel
2 estrelles
dg. 09/08
-
dl. 10/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
36 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Super 8 by Wyndham Groton

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Super 8 by Wyndham Groton i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 2 de agost de 2026 per últim cop.
dg. 09/08
-
dl. 10/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 1 llit individual
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 2 llits dobles
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Super 8 by Wyndham Groton

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Super 8 by Wyndham Groton, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 2 de agost de 2026 per últim cop.
El Super 8 Motel Foxwoods Groton es un alojamiento con una buena relación-calidad precio situado a tan solo un breve trayecto en coche de Mystic.

Entre las instalaciones y servicios que tiene a...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 860 448 2818

Avantatges i serveis a Super 8 by Wyndham Groton

Llista completa dels serveis que trobaràs a Super 8 by Wyndham Groton, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • TV
  • Internet
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Aire condicionat

General

  • Ràdio
  • Banyera
  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Assecador de cabells
  • Habitacions familiars
  • Telèfon
  • Bugaderia
  • Ascensor
  • Aire condicionat
  • Lavabo
  • Caixa forta
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Cafetera
  • TV
  • Aparcament gratuït
  • Escriptori
  • Bany privat
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Despertador

Serveis

  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
Mostra els 24 serveis

Valoracions sobre Super 8 by Wyndham Groton

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Super 8 by Wyndham Groton i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1633 valoracions sobre Super 8 by Wyndham Groton fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 2 de agost de 2026 per últim cop.
5,5
Acceptable1633 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Super 8 by Wyndham Groton

Descobreix altres establiments a Groton que ofereixen una experiència i un ambient similars a Super 8 by Wyndham Groton. En total, hi ha 95 hotels que atenen viatgers a Groton. Les dades de preus es van actualitzar el dia 2 de agost de 2026 per últim cop.

Explora Groton

Super 8 by Wyndham Groton es troba a 173 Route 12, al barri de de Groton. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 2 de agost de 2026.

Llocs d’interès més populars

Fort Griswold Battlefield State Park

5 mins per carretera

3,3 km

Submarine Force Library & Museum

5 mins per carretera

3,1 km

Shennecossett Golf Course

8 mins per carretera

6,1 km

Ocean Beach Park

14 mins per carretera

11,3 km

Fort Griswold Battlefield State Park

5 mins per carretera

3,3 km

Submarine Force Library & Museum

5 mins per carretera

3,1 km

Shennecossett Golf Course

8 mins per carretera

6,1 km

Ocean Beach Park

14 mins per carretera

11,3 km

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Super 8 by Wyndham Groton

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Super 8 by Wyndham Groton. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 2 de agost de 2026 per últim cop.

  • Quin és el número de telèfon de Super 8 by Wyndham Groton?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Super 8 by Wyndham Groton és trucar al +1 860 448 2818.

  • Super 8 by Wyndham Groton té servei de Wi-Fi?

    Sí, Super 8 by Wyndham Groton té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Super 8 by Wyndham Groton?

    A Super 8 by Wyndham Groton, l'horari de sortida és a les 11:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Super 8 by Wyndham Groton, Groton?

    Els preus de Super 8 by Wyndham Groton varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 55 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 36 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Super 8 by Wyndham Groton ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Super 8 by Wyndham Groton, Groton, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Super 8 by Wyndham Groton?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Super 8 by Wyndham Groton, mira d'allotjar-t'hi en desembre, quan els preus solen ser més baixos (52 €).

  • Hi ha cap altre hotel Super 8 Motels a Groton?

    En total, hi ha 1 ubicació a Groton. L'establiment Super 8 Motels més popular a Groton és Super 8 by Wyndham Groton.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Super 8 by Wyndham Groton