Complex turístic

Springfield Beach Resort

4 estrelles
basat en valoracions
dt. 29/09
-
dc. 30/09
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Springfield Beach Resort
Proveïdor per a Springfield Beach Resort
Proveïdor per a Springfield Beach Resort
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Springfield Beach Resort

dt. 29/09
-
dc. 30/09

Informació sobre Springfield Beach Resort

Avantatges i serveis a Springfield Beach Resort

  • Restaurant
  • Servei d'habitacions
  • Bugaderia
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Oficina de canvi
  • Aire condicionat
  • Ascensor

Valoracions sobre Springfield Beach Resort

Hotels similars a Springfield Beach Resort

Explora Cha-am

Ubicació de Springfield Beach Resort: 825/5 Jumnong-Poomivej Road

Llocs d’interès més populars

  • Wat Rat Charoen Tham0.9 km
  • Cha-am Forest Park4 km
  • Mrigadayavan Palace5.1 km
  • Cha-Am Beach6.8 km
  • Cha Am Hospital7.3 km
  • Imperial Lake View Golf Club9.4 km
  • Springfield Village Golf Club11.6 km
  • Cha am Lagoon13.5 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Springfield Beach Resort

  • A quina distància està Springfield Beach Resort de l'aeroport més proper, Aeroport de Hua Hin?

    A 19,4 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Hua Hin, a Springfield Beach Resort és de 0 h 15 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Hi ha restaurant a Springfield Beach Resort?

    Springfield Beach Resort té restaurant.

  • Springfield Beach Resort ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Springfield Beach Resort.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Springfield Beach Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Springfield Beach Resort, mira d'allotjar-t'hi en novembre, quan els preus solen ser més baixos (45 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Springfield Beach Resort