OYO 1433 Homestay Rumahku

Apartament
Categoria 0
dl. 03/08
-
dt. 04/08
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a OYO 1433 Homestay Rumahku
Proveïdor per a OYO 1433 Homestay Rumahku
Proveïdor per a OYO 1433 Homestay Rumahku
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a OYO 1433 Homestay Rumahku

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a OYO 1433 Homestay Rumahku i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
dl. 03/08
-
dt. 04/08

Informació sobre OYO 1433 Homestay Rumahku

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix OYO 1433 Homestay Rumahku, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
Situado en Kuta, este establecimiento está cerca de Febri's Spa.

Entre las instalaciones y servicios que tiene a su disposición en este hotel se ofrecen un mostrador turístico, masajes y un ser...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.

Avantatges i serveis a OYO 1433 Homestay Rumahku

Llista completa dels serveis que trobaràs a OYO 1433 Homestay Rumahku, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Wi-Fi
  • Aire condicionat
  • Sortida exprés
  • Zona de fumadors

Bàsics

  • Aire condicionat
  • Wi-Fi

Accessibilitat i idoneïtat

  • Zona de fumadors

Serveis i comoditats

  • Sortida exprés

Valoracions sobre OYO 1433 Homestay Rumahku

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a OYO 1433 Homestay Rumahku i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 57 valoracions sobre OYO 1433 Homestay Rumahku fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
5,9
Acceptable
57 valoracions verificades
Extraordinari
15
Molt bo
3
Bo
9
D'acord
1
Acceptable
10
Mediocre
4
Deficient
15
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a OYO 1433 Homestay Rumahku

Descobreix altres establiments a Kuta que ofereixen una experiència i un ambient similars a OYO 1433 Homestay Rumahku. En total, hi ha 5479 hotels que atenen viatgers a Kuta. Les dades de preus es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Kuta

OYO 1433 Homestay Rumahku es troba a , al barri de de Kuta. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 27 de juliol de 2026.
Ubicació exacta després de fer la reserva

Llocs d’interès més populars

  • Febri's Spa0.4 km
  • Tuban Beach0.8 km
  • Waterbom Park1 km
  • Discovery Shopping Mall1 km
  • Kuta Theater1 km
  • Pantai Segara1.3 km
  • Downtown Kuta1.4 km
  • Kuta Square1.4 km
  • Hard Rock Cafe1.7 km
  • Jalan Legian2 km
  • Bali Kuta Resort and Convention Center2.1 km
  • Mal Bali Galeria2.2 km
  • A quina distància es troba OYO 1433 Homestay Rumahku de Waterbom Park?

    OYO 1433 Homestay Rumahku està a una distància prou curta de Waterbom Park, Kuta, per anar-hi a peu (1 km).

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a OYO 1433 Homestay Rumahku

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a OYO 1433 Homestay Rumahku. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està OYO 1433 Homestay Rumahku de l'aeroport més proper, Aeroport de Denpasar Bali Ngurah Rai?

    La distància entre OYO 1433 Homestay Rumahku i l'aeroport més proper, Aeroport de Denpasar Bali Ngurah Rai, és de 2,4 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 01 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • OYO 1433 Homestay Rumahku té servei de Wi-Fi?

    Sí, OYO 1433 Homestay Rumahku té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de OYO 1433 Homestay Rumahku?

    A OYO 1433 Homestay Rumahku, normalment les entrades són a partir de les 14:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Hi ha cap altre hotel OYO a Kuta?

    En total, hi ha 56 ubicacions a Kuta. L'establiment OYO més popular a Kuta és Dancenter The Kumpi Hotel.

  • A quina distància es troba OYO 1433 Homestay Rumahku de Waterbom Park?

    OYO 1433 Homestay Rumahku està a una distància prou curta de Waterbom Park, Kuta, per anar-hi a peu (1 km).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a OYO 1433 Homestay Rumahku