Liuqiu/Oceanic Pearl Resort

Complex turístic
3 estrelles
dc. 02/09
-
dj. 03/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
189 €
/El més barat: preu per nit
Proveïdor
Total per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort

dc. 02/09
-
dj. 03/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Liuqiu/Oceanic Pearl Resort

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+886 963 977 211
Número de llicència: 屏東縣民宿293號

Avantatges i serveis a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort

  • Immersió lleugera
  • Bicicleta de lloguer
  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Assecador de cabells
  • Cotxe de lloguer

General

  • Bullidor elèctric
  • Terrassa/Pati
  • Accessible - mobilitat
  • Habitacions familiars
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Barbacoa
  • Extintor
  • Ascensor
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Alarmes antiincendis
  • Dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Per a no fumadors
  • Balcó
  • Habitacions insonoritzades
  • Banyera
  • Insonorització
  • Assecador de cabells
  • Ampolla d'aigua
  • Bullidor
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Aire condicionat
  • Nevera
  • Paper de vàter
  • Raspall de dents
  • Penjador de roba
  • Papereres
  • TV
  • Bany privat
  • Jardí
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Armari
  • Zona de fumadors
  • Estenedor de roba
  • Magatzem disponible

Activitats

  • Bicicleta de lloguer
  • Piragüisme
  • Submarinisme
  • Submarinisme
  • Immersió lleugera
  • Parc aquàtic

Serveis

  • Cotxe de lloguer
  • Neteja diària
  • Servei de consergeria
  • Lliurament de menjar
  • Contractació de visites guiades
Mostra els 52 serveis

Valoracions sobre Liuqiu/Oceanic Pearl Resort

9,3
Extraordinari109 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort

Explora Liuqiu

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort

  • Quin és el número de telèfon de Liuqiu/Oceanic Pearl Resort?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Liuqiu/Oceanic Pearl Resort és trucar al +886 963 977 211.

  • Liuqiu/Oceanic Pearl Resort té servei de Wi-Fi?

    Sí, Liuqiu/Oceanic Pearl Resort té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Liuqiu/Oceanic Pearl Resort?

    A Liuqiu/Oceanic Pearl Resort, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort, Liuqiu?

    Els preus de Liuqiu/Oceanic Pearl Resort varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 82 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 59 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Ofereix Liuqiu/Oceanic Pearl Resort habitacions accessibles?

    Sí, Liuqiu/Oceanic Pearl Resort ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (54 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Liuqiu/Oceanic Pearl Resort