Motel 6-Austin, Tx - North

Motel
2 estrelles
dt. 01/09
-
dc. 02/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
41 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Motel 6-Austin, Tx - North

dt. 01/09
-
dc. 02/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit gran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit gran
Habitació estàndard, 1 llit gran
Habitació estàndard, 1 llit gran
Habitació estàndard, 1 llit gran
Habitació estàndard, 1 llit gran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit gran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit doble
Deluxe room, 1 llit doble
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 1 llit gran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Motel 6-Austin, Tx - North

Durante su visita a Austin, esta propiedad proporciona un alojamiento confortable y dispone de recepción abierta las 24 horas, una lavandería y una piscina al aire libre.

Entre las instalacione...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 512 339 6161

Avantatges i serveis a Motel 6-Austin, Tx - North

  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Internet
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Bugaderia
  • Recepció les 24h
  • Accessible - mobilitat

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Aparcament accessible
  • Bany adaptat
  • Zona de fumadors

Restaurants

  • Cafetera
  • Màquina de venda automàtica (snacks)
  • Cafeteria
  • Nevera

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Calefacció
  • Internet
  • Aire condicionat

Bany

  • Banyera
  • Dutxa
  • Dutxa sense graó

Multimèdia i entreteniment

  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Aparcament i transport

  • Aparcament gratuït

Aire lliure

  • Terrassa/Pati

Bugaderia

  • Bugaderia

Serveis i comoditats

  • Recepció les 24h

Valoracions sobre Motel 6-Austin, Tx - North

6,0
D'acord
901 valoracions verificades
Extraordinari
178
Molt bo
59
Bo
84
D'acord
76
Acceptable
95
Mediocre
61
Deficient
348
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Motel 6-Austin, Tx - North

Explora Austin

Ubicació de Motel 6-Austin, Tx - North: 9420 I-35 North

Llocs d’interès més populars

  • The Arboretum6.9 km
  • University of Texas at Austin9.4 km
  • Main Building University of Texas at Austin9.5 km
  • Contemporary Austin - Laguna Gloria9.8 km
  • Frank Erwin Center10.1 km
  • Texas State Capitol10.6 km
  • Paramount Theatre11.2 km
  • Sixth Street11.4 km
  • Neal Kocurek Memorial Austin Convention Center11.7 km
  • Deep Eddy Pool12.3 km
  • ZACH Theatre12.5 km
  • Lady Bird Lake12.8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Motel 6-Austin, Tx - North

  • A quina distància està Motel 6-Austin, Tx - North de l'aeroport més proper, Aeroport de Austin Bergstrom?

    La distància entre Aeroport de Austin Bergstrom i Motel 6-Austin, Tx - North és de 29,6 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 22 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Austin Bergstrom a Motel 6-Austin, Tx - North?

    Anar de Aeroport de Austin Bergstrom a Motel 6-Austin, Tx - North pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 37 €/dia a Austin. A més, tens la sort que Motel 6-Austin, Tx - North ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Austin Bergstrom, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Motel 6-Austin, Tx - North admet animals domèstics?

    Els clients de Motel 6-Austin, Tx - North poden portar mascotes com ara gossos i gats. Si vols portar una altra mascota, posa't en contacte amb recepció.

  • Motel 6-Austin, Tx - North està a prop del centre urbà de Austin?

    Motel 6-Austin, Tx - North is just 3,8 km away from the center of Crestview, Austin. From Motel 6-Austin, Tx - North you can easily get to other popular landmarks such as Mike A. Myers Stadium.

  • Quin és el número de telèfon de Motel 6-Austin, Tx - North?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +1 512 339 6161 per parlar amb la recepció de Motel 6-Austin, Tx - North.

  • Motel 6-Austin, Tx - North té servei de Wi-Fi?

    Sí, Motel 6-Austin, Tx - North té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Motel 6-Austin, Tx - North?

    A Motel 6-Austin, Tx - North, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Motel 6-Austin, Tx - North ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Motel 6-Austin, Tx - North, Austin, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients.

  • Ofereix Motel 6-Austin, Tx - North habitacions accessibles?

    Sí, Motel 6-Austin, Tx - North ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Motel 6-Austin, Tx - North?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Motel 6-Austin, Tx - North, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (55 €).

  • Hi ha cap altre hotel Motel 6 a Austin?

    En total, hi ha 7 ubicacions a Austin. L'establiment Motel 6 més popular a Austin és Motel 6-Austin, Tx - North.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Motel 6-Austin, Tx - North