La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport

Hotel
2 estrelles
dv. 10/07
-
ds. 11/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
58 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 3 de juliol de 2026 per últim cop.
dv. 10/07
-
ds. 11/07
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits grans
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 1 llit gran
Queen room, 1 llit gran
Queen room, 1 llit gran
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 1 llit gran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 1 llit gran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Preus per a una nit (inclouen impostos, però no inclouen taxes).
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 3 de juliol de 2026 per últim cop.
Para su visita a Filadelfia, esta propiedad le brinda la posibilidad de disfrutar de un alojamiento confortable y dispone de un gimnasio, recepción abierta las 24 horas y salas de reuniones.

El...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 610 521 9800

Avantatges i serveis a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport

Llista completa dels serveis que trobaràs a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Centre de fitnes
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Aparcament gratuït
  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Ventilador
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Papereres

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Sofà
  • Insonorització
  • Telèfon
  • Encatifat

Serveis i comoditats

  • Sales de conferències
  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Sales de reunions/banquets
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Hipoal·lergogen
  • Aparcament accessible
  • Entrada privada

Bany

  • Dutxa
  • Banyera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

Restaurants

  • Microones
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Cafetera
  • Cafeteria

Habitació

  • Despertador
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Aparcament i transport

  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat

Bugaderia

  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • TV

Aire lliure

  • Zona de pícnic
  • Jardí

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Caixa forta

Coses per fer

  • Casino

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1752 valoracions sobre La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 3 de juliol de 2026 per últim cop.
7,2
Bo
1752 valoracions verificades
Extraordinari
465
Molt bo
261
Bo
224
D'acord
159
Acceptable
170
Mediocre
127
Deficient
346
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport

Descobreix altres establiments a Essington que ofereixen una experiència i un ambient similars a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport. En total, hi ha 9 hotels que atenen viatgers a Essington. Les dades de preus es van actualitzar el dia 3 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Essington

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport es troba a 53 Industrial Highway, al barri de de Essington. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 3 de juliol de 2026.
Ubicació de La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport: 53 Industrial Highway

Llocs d’interès més populars

  • The Printzhof0.8 km
  • Philadelphia Lazaretto1 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 3 de juliol de 2026 per últim cop.
  • A quina distància està La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport de l'aeroport més proper, Aeroport de Filadèlfia Philadelphia?

    A 9,4 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Filadèlfia Philadelphia, a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport és de 0 h 07 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport admet animals domèstics?

    Sí. La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport admet animals domèstics, com ara gossos.

  • Quin és el número de telèfon de La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport?

    Per parlar amb la recepció de La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport, truca al +1 610 521 9800.

  • La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport té servei de Wi-Fi?

    Sí, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport, Essington?

    Actualment, una bona oferta a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport està entre 53 € i 110 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport?

    Per tal d'estalviar en la reserva a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (52 €).

  • Hi ha cap altre hotel La Quinta by Wyndham a Essington?

    En total, hi ha 1 ubicació a Essington. L'establiment La Quinta by Wyndham més popular a Essington és La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport?

    Valora l'opció d'arribar a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport el dijous, quan el preu per nit sol ser més baix (104 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a La Quinta Inn & Suites by Wyndham Philadelphia Airport