Katis Villas Fuerteventura

Complex turístic
4 estrelles
dj. 03/09
-
dv. 04/09
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Katis Villas Fuerteventura
Proveïdor per a Katis Villas Fuerteventura
Proveïdor per a Katis Villas Fuerteventura
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Katis Villas Fuerteventura

dj. 03/09
-
dv. 04/09

Informació sobre Katis Villas Fuerteventura

Este establecimiento se encuentra ubicado en Fuerteventura y ofrece un alojamiento de 4 estrellas y un gimnasio y un spa/centro de fitness. Además, este moderno establecimiento le sitúa cerca de todo ...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+34 928 854 760
Número de llicència: VV-35-2-0008174

Avantatges i serveis a Katis Villas Fuerteventura

  • Immersió lleugera
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Bicicleta de lloguer
  • Tenis
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït

General

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Bugaderia
  • TV de pantalla plana
  • Vistes al jardí
  • Piscina d'aigua calenta
  • Servei d'habitacions
  • Calefacció
  • Banyera d'hidromassatge
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Estris de cuina
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Sortida exprés
  • Assecador de cabells
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Aire condicionat
  • Espai exterior per menjar
  • Mobiliari d'exterior
  • Aparcament gratuït
  • Vistes a la piscina
  • Bany privat
  • Jardí
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Cuina
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Entrada privada
  • Cuina americana
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat
  • Piscina privada
  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Terrassa/Pati
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Barbacoa
  • Zona per jeure
  • Minibar
  • Xampú
  • Dutxa
  • Rentaplats
  • Planxa i taula de planxar
  • Forn
  • Microones
  • Sofà
  • Solàrium
  • Balcó
  • Insonorització
  • Bidet
  • Banyera d'hidromassatge
  • Cuina
  • Ampolla d'aigua
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Nevera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Caixa forta
  • Sauna
  • Penjador de roba
  • Papereres
  • Cafetera
  • TV
  • Escriptori
  • Zona de menjador
  • Taula per menjar
  • Armari
  • Estenedor de roba
  • Rentadora

Activitats

  • Bicicleta de lloguer
  • Pesca
  • Golf
  • Piragüisme
  • Ciclisme
  • Submarinisme
  • Submarinisme
  • Immersió lleugera
  • Centre de fitnes
  • Marxa a cavall
  • Tenis
  • Minigolf
  • Parc aquàtic
  • Surf de vela
  • Excursionisme
  • Massatge

Serveis

  • Servei de cangur o guarderia
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de consergeria
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Contractació de visites guiades
  • Spa
  • Seguretat les 24 hores
  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Servei de trasllat (de pagament)
Mostra els 98 serveis

Valoracions sobre Katis Villas Fuerteventura

9,4
Extraordinari367 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Katis Villas Fuerteventura

Explora Corralejo

Cotxes de lloguer

29 € de mitjana diària

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Katis Villas Fuerteventura

  • Quin és el número de telèfon de Katis Villas Fuerteventura?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Katis Villas Fuerteventura, truca al +34 928 854 760.

  • Katis Villas Fuerteventura té servei de Wi-Fi?

    Sí, Katis Villas Fuerteventura té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Katis Villas Fuerteventura té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí. Si consideres que és important que hi hagi un centre de fitnes a les instal·lacions, hauries de plantejar-te allotjar-te a Katis Villas Fuerteventura.

  • Quin és l'horari de sortida de Katis Villas Fuerteventura?

    A Katis Villas Fuerteventura, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Katis Villas Fuerteventura, Corralejo?

    Actualment, una bona oferta a Katis Villas Fuerteventura està entre 305 € i 349 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Katis Villas Fuerteventura?

    A les instal·lacions hi ha un restaurant. Posa't en contacte amb Katis Villas Fuerteventura per conèixer els horaris d'obertura i de les darreres comandes. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Katis Villas Fuerteventura ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Katis Villas Fuerteventura. Els clients també poden utilitzar les instal·lacions de planxada.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Katis Villas Fuerteventura?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Katis Villas Fuerteventura, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (169 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Katis Villas Fuerteventura