Hotel Manfredi Suite In Rome

Hotel
3 estrelles
dj. 06/08
-
dv. 07/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
92 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Manfredi Suite In Rome

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Hotel Manfredi Suite In Rome i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 06/08
-
dv. 07/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit gran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hotel Manfredi Suite In Rome

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Hotel Manfredi Suite In Rome, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.
L'Hotel Manfredi és un hotel boutique situat en un edifici històric, a 250 m de la plaça d'Espanya i l'estació de metro de Spagna de Roma, de la línia A. Ofereix habitacions amb aire condicionat, inte...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+39 063 207 676
Número de llicència: 058091-ALB-01743, IT058091A1ZAKWJK5X

Avantatges i serveis a Hotel Manfredi Suite In Rome

Llista completa dels serveis que trobaràs a Hotel Manfredi Suite In Rome, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafeteria
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Bàsics

  • Dispositiu de punt d'accés Wi-Fi mòbil
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Wi-Fi gratuïta
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Xampú
  • Adaptador
  • Gel de bany
  • Tovalloles/llençols (de pagament)
  • Papereres
  • Suavitzant

General

  • Finestra
  • Habitacions familiars
  • Terra de parquet o tarima
  • Vistes a pati interior
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Armariets
  • Magatzem disponible
  • Vistes a un carrer tranquil
  • Zona per jeure
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Habitacions insonoritzades
  • Insonorització
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Vista a la ciutat

Restaurants

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Bar/Sala d'estar
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafeteria
  • Minibar
  • Cafeteria
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Bullidor
  • Zona de menjador
  • Taula per menjar

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Oficina de canvi
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Ampolla d'aigua

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Bany addicional
  • Vàter addicional
  • Bidet
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Raspall de dents
  • Dutxa sense graó

Accessibilitat i idoneïtat

  • Hipoal·lergogen
  • Coixí hipoal·lergogen
  • Per a no fumadors
  • Ascensor
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Vàter amb agafadors
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Menjar infantil
  • Bufet amb menjar infantil
  • Cotxets
  • Serveis de cangur/guarderia (de pagament)
  • Barreres de seguretat per a nadons
  • Protectors d'endoll

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Canals de pagament per visió
  • Ràdio
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • TV

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa per a pantalons
  • Estenedor de roba

Coses per fer

  • Bicicleta de lloguer
  • Jocs de taula/trencaclosques
  • Golf
  • Ciclisme
  • Marxa a cavall

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Telèfon intel·ligent
  • Escriptori

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Seguretat les 24 hores
  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Piscina i spa

  • Banyera d'hidromassatge
  • Sauna

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Servei de trasllat (de pagament)

Valoracions sobre Hotel Manfredi Suite In Rome

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Hotel Manfredi Suite In Rome i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 802 valoracions sobre Hotel Manfredi Suite In Rome fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.
9,1
Extraordinari
802 valoracions verificades
Extraordinari
559
Molt bo
141
Bo
46
D'acord
29
Acceptable
10
Mediocre
6
Deficient
11
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Hotel Manfredi Suite In Rome

Descobreix altres establiments a Roma que ofereixen una experiència i un ambient similars a Hotel Manfredi Suite In Rome. En total, hi ha 30096 hotels que atenen viatgers a Roma. Les dades de preus es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Centre històric, Roma

Hotel Manfredi Suite In Rome es troba a Via Margutta 61, al barri de Centre històric de Roma. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 30 de juliol de 2026.
Ubicació de Hotel Manfredi Suite In Rome: Via Margutta 61

Llocs d’interès més populars

  • Plaça d'Espanya188 m
  • Escalinata de la plaça Espanya215 m
  • Roma Via del Corso256 m
  • Centre urbà de Roma0.6 km
  • Fontana di Trevi0.7 km
  • Panteó de Roma1 km
  • Plaça Navona1.1 km
  • Fòrum Romà1.7 km
  • Basílica de Santa Maria Maggiore1.8 km
  • Isola Tiberina1.9 km
  • Coliseu2.1 km
  • Cappella Sistina2.2 km
  • A quina distància es troba Hotel Manfredi Suite In Rome de Panteó de Roma?

    Hotel Manfredi Suite In Rome està a una distància prou curta de Panteó de Roma, Roma, per anar-hi a peu (1 km).

  • Hotel Manfredi Suite In Rome està a prop de Estadi Olímpic?

    S'hi pot anar a peu: de Estadi Olímpic a Hotel Manfredi Suite In Rome hi ha 3,7 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Manfredi Suite In Rome

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Hotel Manfredi Suite In Rome. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Hotel Manfredi Suite In Rome són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Roma?

    Hi ha una diferència del 121 % entre la tarifa mitjana per nit dels hotels hotels de 3 estrelles de Roma i la tarifa mitjana per nit de Hotel Manfredi Suite In Rome. La tarifa de Hotel Manfredi Suite In Rome és de només 356 €/nit i és una oferta molt bona per allotjar-se a Roma.

  • A quina distància està Hotel Manfredi Suite In Rome de l'aeroport més proper, Aeroport de Roma Fiumicino?

    La distància entre Aeroport de Roma Fiumicino i Hotel Manfredi Suite In Rome és de 36,6 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 28 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Roma Fiumicino a Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Roma Fiumicino, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Hotel Manfredi Suite In Rome està a prop del centre urbà de Roma?

    Hotel Manfredi Suite In Rome is 0,2 km away from the center of Campo Marzio, Roma. Consider visiting Coliseu, a popular landmark that can be accessed from Hotel Manfredi Suite In Rome by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Manfredi Suite In Rome?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Hotel Manfredi Suite In Rome és trucar al +39 063 207 676.

  • Hotel Manfredi Suite In Rome té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Manfredi Suite In Rome té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Manfredi Suite In Rome?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 14:00.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Manfredi Suite In Rome, Roma?

    Actualment, una bona oferta a Hotel Manfredi Suite In Rome està entre 106 € i 356 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hotel Manfredi Suite In Rome ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hotel Manfredi Suite In Rome, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (82 €).

  • A Roma, a quina zona es troba Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Hotel Manfredi Suite In Rome es troba dins de l'àrea Centre històric a Roma. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Hotel Manfredi Suite In Rome respecte de la resta de llocs a Roma.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Valora l'opció d'arribar a Hotel Manfredi Suite In Rome el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (167 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Hotel Manfredi Suite In Rome de Panteó de Roma?

    Hotel Manfredi Suite In Rome està a una distància prou curta de Panteó de Roma, Roma, per anar-hi a peu (1 km).

  • Hotel Manfredi Suite In Rome està a prop de Estadi Olímpic?

    S'hi pot anar a peu: de Estadi Olímpic a Hotel Manfredi Suite In Rome hi ha 3,7 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Manfredi Suite In Rome