Hotel Emperador Maximiano Herculeo

Hotel
2 estrelles
dj. 09/07
-
dv. 10/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
57 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Emperador Maximiano Herculeo

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Hotel Emperador Maximiano Herculeo i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 09/07
-
dv. 10/07
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 2 llits individuals
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Preus per a una nit (inclouen impostos, però no inclouen taxes).
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Hotel Emperador Maximiano Herculeo

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Hotel Emperador Maximiano Herculeo, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
Hotel modern situat a 100 m de l'estació de tren i autobusos de Còrdova i ben comunicat amb els monuments de la ciutat. El nom de l'hotel prové de l'emperador romà Maximià Herculi, un alt càrrec del q...

Good to Know

Hora d’entrada12:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+34 957 340 034
Número de llicència: H/CO/00646

Avantatges i serveis a Hotel Emperador Maximiano Herculeo

Llista completa dels serveis que trobaràs a Hotel Emperador Maximiano Herculeo, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Accessible - mobilitat
  • Aire condicionat

General

  • Banyera
  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Bar/Sala d'estar
  • Sortida exprés
  • Accessible - mobilitat
  • Gel de bany
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Extintor
  • Telèfon
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Ascensor
  • Aire condicionat
  • Lavabo
  • Xampú
  • Vàter amb agafadors
  • Caixa forta
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Kit de primers auxilis
  • Dutxa sense graó
  • Armari
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Accés amb targeta de clau

Serveis

  • Fax/fotocòpies
Mostra els 33 serveis

Valoracions sobre Hotel Emperador Maximiano Herculeo

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Hotel Emperador Maximiano Herculeo i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 263 valoracions sobre Hotel Emperador Maximiano Herculeo fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
7,8
Bo263 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Hotel Emperador Maximiano Herculeo

Descobreix altres establiments a Còrdova que ofereixen una experiència i un ambient similars a Hotel Emperador Maximiano Herculeo. En total, hi ha 2223 hotels que atenen viatgers a Còrdova. Les dades de preus es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Còrdova

Hotel Emperador Maximiano Herculeo es troba a Al-Ándalus, 13-15, al barri de de Còrdova. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 2 de juliol de 2026.

Llocs d’interès més populars

Cordoba Bull Ring

16 mins a peu

1,3 km

Puerta de Almodóvar

19 mins a peu

1,6 km

Sinagoga de Córdoba

4 mins per carretera

2,8 km

Bullfighting Museum

7 mins per carretera

3,1 km

Palacio de Viana

5 mins per carretera

2,2 km

Cordoba Bull Ring

16 mins a peu

1,3 km

Puerta de Almodóvar

19 mins a peu

1,6 km

Sinagoga de Córdoba

4 mins per carretera

2,8 km

Bullfighting Museum

7 mins per carretera

3,1 km

Palacio de Viana

5 mins per carretera

2,2 km

Cotxes de lloguer

52 € de mitjana diària

Aeroports més propers

Aeroport de Córdoba

16 mins per carretera

11,3 km

Aeroport de Córdoba

16 mins per carretera

11,3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Emperador Maximiano Herculeo

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Hotel Emperador Maximiano Herculeo. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 2 de juliol de 2026 per últim cop.
  • A quina distància està Hotel Emperador Maximiano Herculeo de l'aeroport més proper, Aeroport de Sevilla?

    A 177,2 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Sevilla, a Hotel Emperador Maximiano Herculeo és de 2 h 17 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Sevilla a Hotel Emperador Maximiano Herculeo?

    Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Hotel Emperador Maximiano Herculeo. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Còrdova.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Emperador Maximiano Herculeo?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +34 957 340 034 per parlar amb la recepció de Hotel Emperador Maximiano Herculeo.

  • Hotel Emperador Maximiano Herculeo té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Emperador Maximiano Herculeo té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Emperador Maximiano Herculeo?

    12:00 és l'hora de sortida a Hotel Emperador Maximiano Herculeo. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Emperador Maximiano Herculeo, Còrdova?

    A Hotel Emperador Maximiano Herculeo, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 57 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 53 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Ofereix Hotel Emperador Maximiano Herculeo habitacions accessibles?

    Sí, Hotel Emperador Maximiano Herculeo ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hotel Emperador Maximiano Herculeo?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hotel Emperador Maximiano Herculeo, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (46 €).

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hotel Emperador Maximiano Herculeo?

    Valora l'opció d'arribar a Hotel Emperador Maximiano Herculeo el diumenge, quan el preu per nit sol ser més baix (64 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Emperador Maximiano Herculeo