Hotel

Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

4 estrelles
8,7
Excel·lent
basat en 845 valoracions
845 valoracions verificades
dl. 28/09
-
dt. 29/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
102 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

dl. 28/09
-
dt. 29/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

Durante su estancia en Moravske Toplice, este establecimiento proporciona un entorno moderno y tiene, además, una sauna, pistas de tenis al aire libre y una piscina al aire libre. También dispone de u...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+386 4206 6047

Avantatges i serveis a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

  • Piscina exterior
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu

General

  • Caixer automàtic
  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Terrassa/Pati
  • Accessible - mobilitat
  • Cadires de platja
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Zona per jeure
  • Bugaderia
  • Ascensor
  • Servei de planxa
  • Minibar
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Bar a la piscina
  • Servei d'habitacions
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Piscina infatil
  • Piscina interior
  • Piscina exterior
  • Sofà
  • Solàrium
  • Balcó
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Assecador de cabells
  • Joguines per a la piscina
  • Esmorzar a l'habitació
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Aire condicionat
  • Lavabo
  • Caixa forta
  • Sauna
  • Mobiliari d'exterior
  • Aparcament gratuït
  • Escriptori
  • Barnús
  • Bany privat
  • Armari
  • Recepció les 24h
  • Magatzem disponible

Activitats

  • Excursionisme
  • Massatge
  • Bicicleta de lloguer
  • Golf
  • Ciclisme
  • Classes de fitness
  • Centre de fitnes
  • Tenis
  • Club infantil
  • Parc infantil
  • Parc aquàtic

Serveis

  • Servei de cangur o guarderia
  • Centre de negocis
  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Neteja diària
  • Sales de reunions/banquets
  • Contractació de visites guiades
  • Spa
  • Saló de bellesa
  • Transport a l’aeroport
Mostra els 66 serveis

Valoracions sobre Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

8,7
Molt bo845 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

Explora Moravske Toplice

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts

  • Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts té piscina?

    Sí, Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts és trucar al +386 4206 6047.

  • Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts té gimnàs o centre de fitnes?

    Els clients de Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts tenen un centre de fitnes al propi hotel a la seva disposició. La majoria d'hotels no tenen centres de fitnes oberts les 24 hores del dia, pregunta'n l'horari i la disponibilitat a la recepció.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 14:00.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts, Moravske Toplice?

    Normalment, els preus de les habitacions de Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts estan al voltant de 185 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 109 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts?

    A Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. hotel també té un bar.

  • Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts ofereix servei de bugaderia?

    Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts té un servei de bugaderia a disposició dels clients. No cal que portis una planxa de viatge, l'allotjament pot proporcionar-te'n una.

  • Ofereix Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts habitacions accessibles?

    Sí, Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts, mira d'allotjar-t'hi en setembre, quan els preus solen ser més baixos (173 €).

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts?

    Valora l'opció d'arribar a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts el dilluns, quan el preu per nit sol ser més baix (232 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Ajda - Terme 3000 - Sava Hotels & Resorts