Hotel

Hostal Europa

1 estrella
8,0
Excel·lent
basat en 8642 valoracions
8642 valoracions verificades
dt. 29/09
-
dc. 30/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
80 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hostal Europa

dt. 29/09
-
dc. 30/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Hostal Europa

Aquest hostal es troba a 100 metres de l'estació de metro de Liceu i de la famosa Rambla de Barcelona. L'Hostal Europa ofereix habitacions bàsiques en una ubicació cèntrica i WiFi gratuïta a les zones...

Good to Know

Hora d’entrada15:30
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+34 933 187 620
Número de llicència: HB-000094

Avantatges i serveis a Hostal Europa

  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Recepció les 24h
  • Caixa forta
  • Bressol disponible
  • Per a no fumadors
  • Aire condicionat
  • Alarmes antiincendis
  • Ascensor

General

  • Per a no fumadors
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Ascensor
  • Aire condicionat
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany compartit
  • Caixa forta
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Escriptori
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Kit de primers auxilis
  • Bany privat
  • Armari
  • Recepció les 24h
  • Magatzem disponible

Serveis

  • Neteja diària
  • Contractació de visites guiades
Mostra els 25 serveis

Valoracions sobre Hostal Europa

8,0
Molt bo8642 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Hostal Europa

Explora Ciutat Vella, Barcelona

Llocs d’interès més populars

3 mins a peu

0,2 km

4 mins a peu

0,3 km

5 mins a peu

0,4 km

6 mins a peu

0,5 km

6 mins a peu

0,5 km

3 mins a peu

0,2 km

4 mins a peu

0,3 km

5 mins a peu

0,4 km

6 mins a peu

0,5 km

6 mins a peu

0,5 km

Cotxes de lloguer

65 € de mitjana diària

Aeroports més propers

25 mins per carretera

17,5 km

25 mins per carretera

17,5 km

  • A quina distància es troba Hostal Europa de Palau Sant Jordi?

    Hostal Europa està aproximadament a 2,7 km de Palau Sant Jordi, un dels llocs d'interès més populars de Barcelona.

  • Hostal Europa està a prop de Plaça d'Espanya?

    De Hostal Europa a Plaça d'Espanya hi ha 2,2 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hostal Europa

  • Els preus de Hostal Europa són comparables amb els preus dels hotels de 1 estrelles de Barcelona?

    Hi ha una diferència del 49 % entre la tarifa mitjana per nit dels hotels hotels d'1 estrella de Barcelona i la tarifa mitjana per nit de Hostal Europa. La tarifa de Hostal Europa és de només 115 €/nit i és una oferta molt bona per allotjar-se a Barcelona.

  • A quina distància està Hostal Europa de l'aeroport més proper, Aeroport de Barcelona-El Prat?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Barcelona-El Prat, i Hostal Europa és de 19,4 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 15 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Barcelona-El Prat a Hostal Europa?

    Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Hostal Europa. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Barcelona.

  • Hostal Europa està a prop del centre urbà de Barcelona?

    El centre de El Barri Gòtic, Barcelona, està només a 0,2 km de la porta principal de Hostal Europa. Des de Hostal Europa pots accedir en transport públic a diversos punts d'interès, com ara Liceu, molt popular entre els turistes.

  • Quin és el número de telèfon de Hostal Europa?

    Si tens preguntes en relació amb Hostal Europa i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +34 933 187 620.

  • Hostal Europa té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hostal Europa té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hostal Europa?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Hostal Europa a partir de les 15:30 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Hostal Europa, Barcelona?

    De mitjana, els clients paguen 115 € per nit per allotjar-se a Hostal Europa. Alguns usuaris han trobat habitació per només 54 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hostal Europa?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hostal Europa, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (71 €).

  • A Barcelona, a quina zona es troba Hostal Europa?

    Hostal Europa es troba dins de l'àrea Ciutat Vella a Barcelona. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Hostal Europa respecte de la resta de llocs a Barcelona.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hostal Europa?

    Valora l'opció d'arribar a Hostal Europa el dijous, quan el preu per nit sol ser més baix (80 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Hostal Europa de Palau Sant Jordi?

    Hostal Europa està aproximadament a 2,7 km de Palau Sant Jordi, un dels llocs d'interès més populars de Barcelona.

  • Hostal Europa està a prop de Plaça d'Espanya?

    De Hostal Europa a Plaça d'Espanya hi ha 2,2 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hostal Europa