Hotel

Holiday Inn Express Munich City West By IHG

3 estrelles
8,6
Excel·lent
basat en 7821 valoracions
7821 valoracions verificades
dl. 26/10
-
dt. 27/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
90 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Holiday Inn Express Munich City West By IHG

dl. 26/10
-
dt. 27/10
Queen room, 1 sofà llit
188 €
per nit amb IVA
Queen room, 1 sofà llit
229 €
per nit amb IVA
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Holiday Inn Express Munich City West By IHG

El Holiday Inn Express Munich City West està situat a Munic, a 1,4 km del palau de Nymphenburg i a 3 km de l'Oktoberfest - Theresienwiese. Aquest establiment ofereix un bar. Les habitacions disposen d...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+49 89 4438880

Avantatges i serveis a Holiday Inn Express Munich City West By IHG

  • Bar/Sala d'estar
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Valoracions sobre Holiday Inn Express Munich City West By IHG

8,6
Molt bo
7821 valoracions verificades
Extraordinari
3725
Molt bo
2129
Bo
1179
D'acord
381
Acceptable
220
Mediocre
96
Deficient
94
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Holiday Inn Express Munich City West By IHG

Explora Neuhausen-Nymphenburg, Munic

Ubicació de Holiday Inn Express Munich City West By IHG: Friedenheimer Bruecke 15

Llocs d’interès més populars

  • Schloss Nymphenburg1.9 km
  • Oktoberfest2.5 km
  • Theresienwiese2.7 km
  • Technical University of Munich3.6 km
  • Alte Pinakothek3.8 km
  • Olympic Stadium Munich3.8 km
  • Frauenkirche4.1 km
  • Olympic Park4.1 km
  • Marienplatz4.2 km
  • Münchner Residenz4.5 km
  • Hofbräuhaus am Platzl4.6 km
  • Munich City Centre4.7 km
  • A quina distància es troba Holiday Inn Express Munich City West By IHG de Sendlinger Tor?

    Holiday Inn Express Munich City West By IHG és una bona opció d'allotjament per visitar Sendlinger Tor. Es troba a 3,8 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Holiday Inn Express Munich City West By IHG

  • Els preus de Holiday Inn Express Munich City West By IHG són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Munic?

    El preu d'una habitació a Holiday Inn Express Munich City West By IHG normalment és un 13 % més barat que la mitjana dels hotels de 3 estrelles de Munic. Si t'allotges a Holiday Inn Express Munich City West By IHG, pagaràs al voltant de 144 €/nit, una bona oferta per a un hotel de 3 estrelles a Munic.

  • A quina distància està Holiday Inn Express Munich City West By IHG de l'aeroport més proper, Aeroport de Oberpfaffenhofen?

    Sense embussos, la distància de 30,4 km entre Holiday Inn Express Munich City West By IHG i Aeroport de Oberpfaffenhofen (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 23 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Oberpfaffenhofen a Holiday Inn Express Munich City West By IHG?

    Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Oberpfaffenhofen, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Holiday Inn Express Munich City West By IHG admet animals domèstics?

    Els clients de Holiday Inn Express Munich City West By IHG poden portar mascotes com ara gossos i gats. Si vols portar una altra mascota, posa't en contacte amb recepció.

  • Holiday Inn Express Munich City West By IHG està a prop del centre urbà de Munic?

    Holiday Inn Express Munich City West By IHG is just 0,9 km away from the center of Neuhausen, Munic. From Holiday Inn Express Munich City West By IHG you can easily get to other popular landmarks such as Münchner Residenz.

  • Quin és el número de telèfon de Holiday Inn Express Munich City West By IHG?

    Per parlar amb la recepció de Holiday Inn Express Munich City West By IHG, truca al +49 89 4438880.

  • Holiday Inn Express Munich City West By IHG té servei de Wi-Fi?

    Sí, Holiday Inn Express Munich City West By IHG té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Holiday Inn Express Munich City West By IHG?

    A Holiday Inn Express Munich City West By IHG, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Quant costa allotjar-se a Holiday Inn Express Munich City West By IHG, Munic?

    Normalment, els preus de les habitacions de Holiday Inn Express Munich City West By IHG estan al voltant de 144 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 75 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Ofereix Holiday Inn Express Munich City West By IHG habitacions accessibles?

    Sí, Holiday Inn Express Munich City West By IHG ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Ofereix Holiday Inn Express Munich City West By IHG esmorzar gratuït?

    Holiday Inn Express Munich City West By IHG ofereix esmorzar gratuït amb algunes tarifes. Confirma les dades de la reserva per determinar si la tarifa inclou esmorzar gratuït.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Holiday Inn Express Munich City West By IHG?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Holiday Inn Express Munich City West By IHG, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (78 €).

  • A Munic, a quina zona es troba Holiday Inn Express Munich City West By IHG?

    Holiday Inn Express Munich City West By IHG es troba dins de l'àrea Neuhausen-Nymphenburg a Munic. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Holiday Inn Express Munich City West By IHG respecte de la resta de llocs a Munic.

  • Hi ha cap altre hotel Holiday Inn Express a Munic?

    En total, hi ha 5 ubicacions a Munic. L'establiment Holiday Inn Express més popular a Munic és Holiday Inn Express Munich - City East By IHG.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Holiday Inn Express Munich City West By IHG?

    Valora l'opció d'arribar a Holiday Inn Express Munich City West By IHG el dimarts, quan el preu per nit sol ser més baix (88 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Holiday Inn Express Munich City West By IHG de Sendlinger Tor?

    Holiday Inn Express Munich City West By IHG és una bona opció d'allotjament per visitar Sendlinger Tor. Es troba a 3,8 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Holiday Inn Express Munich City West By IHG