Holiday Homes Tsuboya 3rd

Apartament
Categoria 0
dg. 12/07
-
dl. 13/07
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Holiday Homes Tsuboya 3rd
Proveïdor per a Holiday Homes Tsuboya 3rd
Proveïdor per a Holiday Homes Tsuboya 3rd
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Holiday Homes Tsuboya 3rd

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Holiday Homes Tsuboya 3rd i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 12/07
-
dl. 13/07

Informació sobre Holiday Homes Tsuboya 3rd

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Holiday Homes Tsuboya 3rd, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.

Avantatges i serveis a Holiday Homes Tsuboya 3rd

Llista completa dels serveis que trobaràs a Holiday Homes Tsuboya 3rd, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Microones
  • Nevera
  • Magatzem disponible
  • Wi-Fi gratuïta

Restaurants

  • Microones
  • Nevera

Bany

  • Assecador de cabells

Bugaderia

  • Bugaderia

General

  • Magatzem disponible

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta

Valoracions sobre Holiday Homes Tsuboya 3rd

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Holiday Homes Tsuboya 3rd i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 70 valoracions sobre Holiday Homes Tsuboya 3rd fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.
8,5
Molt bo
70 valoracions verificades
Extraordinari
35
Molt bo
16
Bo
11
D'acord
2
Acceptable
1
Mediocre
1
Deficient
4
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Holiday Homes Tsuboya 3rd

Descobreix altres establiments a Naha que ofereixen una experiència i un ambient similars a Holiday Homes Tsuboya 3rd. En total, hi ha 1086 hotels que atenen viatgers a Naha. Les dades de preus es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Naha

Holiday Homes Tsuboya 3rd es troba a , al barri de de Naha. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 5 de juliol de 2026.
Ubicació exacta després de fer la reserva

Llocs d’interès més populars

  • Makishi Railway Station0.5 km
  • Makishi Public Market0.6 km
  • Kokusai Dori0.7 km
  • Sogen-Ji Temple0.9 km
  • Omoromachi Railway Station1.1 km
  • DFS Galleria Okinawa1.1 km
  • Miebashi Railway Station1.2 km
  • Okinawa Prefecture Government Building1.3 km
  • Naha City Centre1.4 km
  • Kencho-Mae Railway Station (Okinawa)1.5 km
  • Tomari Port1.6 km
  • Asahibashi Railway Station1.9 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Holiday Homes Tsuboya 3rd

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Holiday Homes Tsuboya 3rd. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.
  • A quina distància està Holiday Homes Tsuboya 3rd de l'aeroport més proper, Aeroport de Okinawa Naha?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Okinawa Naha, i Holiday Homes Tsuboya 3rd és de 8,4 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 06 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Okinawa Naha a Holiday Homes Tsuboya 3rd?

    Demanar un taxi o utilitzar un servei de cotxe compartit per anar de l'aeroport més proper, Aeroport de Okinawa Naha, a l'hotel és normalment la solució de transport més econòmica.

  • Holiday Homes Tsuboya 3rd té servei de Wi-Fi?

    Sí, Holiday Homes Tsuboya 3rd té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Holiday Homes Tsuboya 3rd?

    Cal fer la sortida abans de les 10:00. Programa l'entrada a Holiday Homes Tsuboya 3rd a partir de les 16:00 del dia d'arribada.

  • Holiday Homes Tsuboya 3rd ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Holiday Homes Tsuboya 3rd ofereix un servei de bugaderia per als clients.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Holiday Homes Tsuboya 3rd