Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock

Hotel
2 estrelles
dj. 06/08
-
dv. 07/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
108 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 06/08
-
dv. 07/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.
Para su estancia en Turlock, esta propiedad ofrece un entorno confortable y cuenta con un aparcamiento gratuito, Wi-Fi sin cargo y una piscina al aire libre.

El hotel dispone de modernas habita...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 209 668 3800

Avantatges i serveis a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock

Llista completa dels serveis que trobaràs a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Ascensor
  • Bany adaptat
  • Animals no permesos

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Papereres

Bany

  • Dutxa
  • Banyera
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Bany privat

Restaurants

  • Minibar
  • Microones
  • Nevera
  • Esmorzar continental
  • Cafetera

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Piscina i spa

  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina interior
  • Piscina exterior

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Habitació

  • Despertador
  • Sofà llit
  • Armari

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Recepció les 24h

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Caixa forta

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Esmorzar gratuït

Aparcament i transport

  • Aparcament gratuït

Espai de treball

  • Escriptori

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 140 valoracions sobre Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.
8,5
Molt bo
140 valoracions verificades
Extraordinari
81
Molt bo
21
Bo
11
D'acord
10
Acceptable
6
Mediocre
1
Deficient
10
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock

Descobreix altres establiments a Turlock que ofereixen una experiència i un ambient similars a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock. En total, hi ha 38 hotels que atenen viatgers a Turlock. Les dades de preus es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Turlock

Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock es troba a 3301 Countryside Drive, al barri de de Turlock. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 30 de juliol de 2026.
Ubicació de Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock: 3301 Countryside Drive

Llocs d’interès més populars

  • Dustbowl Brewing Company4.5 km
  • Turlock-Denair Amtrak Station7.6 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 30 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock té piscina?

    Sí, Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock és trucar al +1 209 668 3800.

  • Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock té servei de Wi-Fi?

    Sí, Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock tenen un gimnàs a la seva disposició. Pot ser que no estigui obert les 24 hores del dia, pregunta-ho a la recepció quan facis l'entrada.

  • Quin és l'horari de sortida de Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock?

    A Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock, Turlock?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock és de 99 € per nit, amb una mitjana al voltant de 125 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock ofereix servei de bugaderia?

    Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock habitacions accessibles?

    Sí, Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Ofereix Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock esmorzar gratuït?

    Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock ofereix esmorzar gratuït amb algunes tarifes. Confirma les dades de la reserva per determinar si la tarifa inclou esmorzar gratuït.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (73 €).

  • Hi ha cap altre hotel Fairfield Inn a Turlock?

    En total, hi ha 1 ubicació a Turlock. L'establiment Fairfield Inn més popular a Turlock és Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Fairfield Inn & Suites by Marriott Turlock