Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee

Hotel
2 estrelles
dl. 31/08
-
dt. 01/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
44 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee

dl. 31/08
-
dt. 01/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit individual
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Deluxe room, 1 llit gran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee

El TownePlace Suites Chicago West Dundee Elgin ofrece parking gratuito y además se encuentra a solo un pequeño trayecto en coche de Elgin y a media hora de Schaumburg.

Entre los servicios e ins...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 847 608 6320

Avantatges i serveis a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee

  • Centre de fitnes
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet

Cuina

  • Rentaplats
  • Forn
  • Microones
  • Estris de cuina
  • Cuina
  • Màquina de gel
  • Tetera/cafetera
  • Torradora
  • Nevera
  • Zona de menjador
  • Cuina

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Papereres

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Per a no fumadors
  • Plantes superiors accessibles en ascensor

Serveis i comoditats

  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Petit supermercat
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h

Bany

  • Banyera
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Habitació

  • Despertador
  • Sofà llit
  • Armari

Coses per fer

  • Zoo
  • Casino
  • Surf de neu

General

  • Zona per jeure
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Telèfon

Aire lliure

  • Barbacoa
  • Zona de pícnic

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Aparcament i transport

  • Aparcament gratuït

Espai de treball

  • Escriptori

Restaurants

  • Taula per menjar

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee

5,9
Acceptable
370 valoracions verificades
Extraordinari
114
Molt bo
38
Bo
16
D'acord
30
Acceptable
29
Mediocre
19
Deficient
125
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee

Explora West Dundee

Ubicació de Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee: 2185 Marriott Drive

Llocs d’interès més populars

  • Spa Bleu2.7 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee

  • Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee admet animals domèstics?

    Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee admet animals domèstics.

  • Quin és el número de telèfon de Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee és trucar al +1 847 608 6320.

  • Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee té servei de Wi-Fi?

    Sí, Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee té gimnàs o centre de fitnes?

    Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee, West Dundee?

    Els preus de Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 74 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 52 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee ofereix un servei de bugaderia per als clients. No cal que portis una planxa de viatge, l'allotjament pot proporcionar-te'n una.

  • Ofereix Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee habitacions accessibles?

    Sí, Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee, mira d'allotjar-t'hi en desembre, quan els preus solen ser més baixos (56 €).

  • Hi ha cap altre hotel Extended Stay America a West Dundee?

    En total, hi ha 1 ubicació a West Dundee. L'establiment Extended Stay America més popular a West Dundee és Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Extended Stay America Suites - Chicago - Elgin - West Dundee