Dorma Ramblas Boqueria

Hotel
3 estrelles
dl. 31/08
-
dt. 01/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
75 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Dorma Ramblas Boqueria

dl. 31/08
-
dt. 01/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Dorma Ramblas Boqueria

L'Dorma Ramblas Boquería es troba a la famosa Rambla de Barcelona, al costat del mercat de la Boqueria. Ofereix habitacions elegants amb aire condicionat, WiFi gratuïta, TV de pantalla plana amb canal...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+34 933 435 461

Avantatges i serveis a Dorma Ramblas Boqueria

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Recepció les 24h
  • Bressol disponible
  • Accessible - mobilitat
  • Servei de consergeria

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Aire condicionat
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció

Serveis i comoditats

  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Caixa forta
  • Contractació de visites guiades
  • Recepció les 24h

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor

General

  • Habitacions insonoritzades
  • Telèfon
  • Magatzem disponible

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes

Bany

  • Banyera
  • Assecador de cabells

Aire lliure

  • Terrassa/Pati

Bugaderia

  • Bugaderia

Espai de treball

  • Escriptori

Restaurants

  • Minibar

Coses per fer

  • Accès a la platja

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Valoracions sobre Dorma Ramblas Boqueria

8,4
Molt bo
2332 valoracions verificades
Extraordinari
1096
Molt bo
587
Bo
348
D'acord
120
Acceptable
85
Mediocre
31
Deficient
65
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Dorma Ramblas Boqueria

Explora Ciutat Vella, Barcelona

Ubicació de Dorma Ramblas Boqueria: Rambla de Sant Josep, 91-93

Llocs d’interès més populars

  • La Rambla33 m
  • Barcelona City Centre221 m
  • Liceu250 m
  • Catedral de Barcelona0.4 km
  • Plaça de Catalunya0.6 km
  • Palau de la Música Catalana0.6 km
  • Museu Picasso0.8 km
  • Universitat de Barcelona0.8 km
  • Mirador de Colón0.9 km
  • Port de Barcelona1.2 km
  • Parc de la Ciutadella1.3 km
  • Passeig de Gràcia1.4 km
  • A quina distància es troba Dorma Ramblas Boqueria de Palau de la Música Catalana?

    Si t'allotges a Dorma Ramblas Boqueria, pots anar a peu a Palau de la Música Catalana, que està a aproximadament 0,6 km de distància.

  • Dorma Ramblas Boqueria està a prop de Palau Sant Jordi?

    2,7 km: és a dir, Palau Sant Jordi està a un trajecte curt en cotxe o taxi des de Dorma Ramblas Boqueria o fins i tot prou a prop per anar-hi a peu.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Dorma Ramblas Boqueria

  • Els preus de Dorma Ramblas Boqueria són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Barcelona?

    Hi ha una diferència del 13 % entre la tarifa mitjana per nit dels hotels hotels de 3 estrelles de Barcelona i la tarifa mitjana per nit de Dorma Ramblas Boqueria. La tarifa de Dorma Ramblas Boqueria és de només 193 €/nit i és una oferta molt bona per allotjar-se a Barcelona.

  • A quina distància està Dorma Ramblas Boqueria de l'aeroport més proper, Aeroport de Barcelona-El Prat?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Barcelona-El Prat, i Dorma Ramblas Boqueria és de 19,4 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 15 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Barcelona-El Prat a Dorma Ramblas Boqueria?

    Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Dorma Ramblas Boqueria. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Barcelona.

  • Dorma Ramblas Boqueria està a prop del centre urbà de Barcelona?

    Dorma Ramblas Boqueria is 0,2 km away from the center of El Barri Gòtic, Barcelona. Consider visiting Plaça d'Espanya, a popular landmark that can be accessed from Dorma Ramblas Boqueria by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Dorma Ramblas Boqueria?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Dorma Ramblas Boqueria, truca al +34 933 435 461.

  • Dorma Ramblas Boqueria té servei de Wi-Fi?

    Sí, Dorma Ramblas Boqueria té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Dorma Ramblas Boqueria?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Dorma Ramblas Boqueria, Barcelona?

    Els preus de Dorma Ramblas Boqueria varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 193 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 91 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Dorma Ramblas Boqueria ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Dorma Ramblas Boqueria ofereix un servei de bugaderia per als clients.

  • Ofereix Dorma Ramblas Boqueria habitacions accessibles?

    Sí, Dorma Ramblas Boqueria ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Dorma Ramblas Boqueria?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Dorma Ramblas Boqueria, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (97 €).

  • A Barcelona, a quina zona es troba Dorma Ramblas Boqueria?

    Dorma Ramblas Boqueria es troba dins de l'àrea Ciutat Vella a Barcelona. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Dorma Ramblas Boqueria respecte de la resta de llocs a Barcelona.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Dorma Ramblas Boqueria?

    Valora l'opció d'arribar a Dorma Ramblas Boqueria el dissabte, quan el preu per nit sol ser més baix (86 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Dorma Ramblas Boqueria de Palau de la Música Catalana?

    Si t'allotges a Dorma Ramblas Boqueria, pots anar a peu a Palau de la Música Catalana, que està a aproximadament 0,6 km de distància.

  • Dorma Ramblas Boqueria està a prop de Palau Sant Jordi?

    2,7 km: és a dir, Palau Sant Jordi està a un trajecte curt en cotxe o taxi des de Dorma Ramblas Boqueria o fins i tot prou a prop per anar-hi a peu.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Dorma Ramblas Boqueria