Noosa Hinterland Escape

Bed & Breakfast
4 estrelles
ds. 01/08
-
dg. 02/08
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Noosa Hinterland Escape
Proveïdor per a Noosa Hinterland Escape
Proveïdor per a Noosa Hinterland Escape
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Noosa Hinterland Escape

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Noosa Hinterland Escape i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.
ds. 01/08
-
dg. 02/08

Informació sobre Noosa Hinterland Escape

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Noosa Hinterland Escape, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+61 429 567 337

Avantatges i serveis a Noosa Hinterland Escape

Llista completa dels serveis que trobaràs a Noosa Hinterland Escape, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Xemeneia exterior
  • Wi-Fi gratuïta
  • Bany privat
  • Terrassa/Pati
  • Balcó
  • Aire condicionat
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Servei d'streaming
  • Llar de foc

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Ventilador
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

Cuina

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Rentaplats
  • Microones
  • Estris de cuina
  • Tetera/cafetera
  • Torradora
  • Nevera
  • Zona de menjador
  • Cuina americana

General

  • Habitacions familiars
  • Llar de foc
  • Zona per jeure
  • Vistes al jardí
  • Terra de parquet o tarima
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Vistes a punt d'interès
  • Vistes a la muntanya
  • Magatzem disponible

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Barbacoa
  • Balcó
  • Espai exterior per menjar
  • Mobiliari d'exterior
  • Xemeneia exterior
  • Zona de pícnic
  • Jardí

Bany

  • Dutxa
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Barnús
  • Bany privat

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Servei d'streaming
  • TV

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport
  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Zona de fumadors
  • Entrada privada

Restaurants

  • Minibar
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Taula per menjar

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Estenedor de roba

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Armari

Serveis i comoditats

  • Sortida exprés
  • Ampolla d'aigua

Espai de treball

  • Escriptori

Coses per fer

  • Jocs de taula/trencaclosques

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis

Ideal per a famílies

  • Llibres, DVDs, música per a nens

Valoracions sobre Noosa Hinterland Escape

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Noosa Hinterland Escape i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 322 valoracions sobre Noosa Hinterland Escape fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.
10,0
Extraordinari
322 valoracions verificades
Extraordinari
238
Molt bo
53
Bo
20
D'acord
9
Acceptable
2
Mediocre
0
Deficient
0
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Noosa Hinterland Escape

Descobreix altres establiments a Cooroy que ofereixen una experiència i un ambient similars a Noosa Hinterland Escape. En total, hi ha 12 hotels que atenen viatgers a Cooroy. Les dades de preus es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Cooroy

Noosa Hinterland Escape es troba a 42 Cudgerie Drive, al barri de de Cooroy. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 25 de juliol de 2026.
Ubicació de Noosa Hinterland Escape: 42 Cudgerie Drive

Llocs d’interès més populars

  • Lake Macdonald Amphitheatre & Noosa Botanic Gardens4.5 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Noosa Hinterland Escape

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Noosa Hinterland Escape. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 25 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Noosa Hinterland Escape són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Cooroy?

    El preu d'una habitació a Noosa Hinterland Escape normalment és un 26 % més barat que la mitjana dels hotels de 4 estrelles de Cooroy. Si t'allotges a Noosa Hinterland Escape, pagaràs al voltant de 223 €/nit, una bona oferta per a un hotel de 4 estrelles a Cooroy.

  • Quin és el número de telèfon de Noosa Hinterland Escape?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Noosa Hinterland Escape és trucar al +61 429 567 337.

  • Noosa Hinterland Escape té servei de Wi-Fi?

    Sí, Noosa Hinterland Escape té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Noosa Hinterland Escape?

    10:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Noosa Hinterland Escape, Cooroy?

    Els preus de Noosa Hinterland Escape varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 223 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 160 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Noosa Hinterland Escape ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Noosa Hinterland Escape