Crowne Plaza Paris - Republique By IHG

Hotel
4 estrelles
ds. 05/09
-
dg. 06/09
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
56 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG

ds. 05/09
-
dg. 06/09
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit doble
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit individual
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit individual
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits individuals
Habitació estàndard, 2 llits dobles
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Crowne Plaza Paris - Republique By IHG

Este hotel está situado en el centro de la ciudad de París, en París y se encuentra a un minuto de Place de la Republique. Este relajante establecimiento le brinda una ubicación perfecta en el mismo c...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+33 1 43 14 43 50

Avantatges i serveis a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG

  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana

General

  • Vistes a un carrer tranquil
  • Bullidor elèctric
  • Terrassa/Pati
  • Accessible - mobilitat
  • Habitacions familiars
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Botiga de regals
  • Zona per jeure
  • Servei de planxa
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Vàter amb cisterna alta
  • Accessible en ascensor
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Kit de primers auxilis
  • Vistes a pati interior
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Cafeteria
  • Sofà
  • Accés amb targeta de clau
  • Sofà llit
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Menjar infantil
  • Per a no fumadors
  • Habitacions insonoritzades
  • Banyera
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Vistes a punt d'interès
  • Gel de bany
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Aire condicionat
  • Nevera
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Vàter amb agafadors
  • Caixa forta
  • Vista a la ciutat
  • Tovalloles/llençols (de pagament)
  • Esmorzar continental
  • Penjador de roba
  • Papereres
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafetera
  • TV
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Suavitzant
  • Plantes superiors accessibles per les escales
  • Escriptori
  • Barnús
  • Bany privat
  • Jardí
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Armari
  • Recepció les 24h
  • Magatzem disponible

Activitats

  • Gimnàs
  • Centre de fitnes

Serveis

  • Sales de conferències
  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Servei de consergeria
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb clau
  • Seguretat les 24 hores
Mostra els 85 serveis

Valoracions sobre Crowne Plaza Paris - Republique By IHG

8,1
Molt bo2245 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG

Explora 11è districte, París

Llocs d’interès més populars

16 mins a peu

1,3 km

7 mins per carretera

2,5 km

8 mins per carretera

2,9 km

8 mins per carretera

2,6 km

13 mins per carretera

4,7 km

16 mins a peu

1,3 km

7 mins per carretera

2,5 km

8 mins per carretera

2,9 km

8 mins per carretera

2,6 km

13 mins per carretera

4,7 km

Transport públic

9 mins per carretera

3,1 km

9 mins per carretera

3,1 km

Cotxes de lloguer

72 € de mitjana diària

Aeroports més propers

36 mins per carretera

19,3 km

27 mins per carretera

19,1 km

33 mins per carretera

28,0 km

1 hr 15 mins per carretera

80,1 km

36 mins per carretera

19,3 km

27 mins per carretera

19,1 km

33 mins per carretera

28,0 km

1 hr 15 mins per carretera

80,1 km

  • A quina distància es troba Crowne Plaza Paris - Republique By IHG de AccorHotels Arena?

    Crowne Plaza Paris - Republique By IHG està a una distància prou curta de AccorHotels Arena, París, per anar-hi a peu (3,3 km).

  • Crowne Plaza Paris - Republique By IHG està a prop de Plaça de la República?

    De Crowne Plaza Paris - Republique By IHG a Plaça de la República hi ha 0,1 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG

  • A quina distància està Crowne Plaza Paris - Republique By IHG de l'aeroport més proper, Aeroport de París Charles de Gaulle?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de París Charles de Gaulle, i Crowne Plaza Paris - Republique By IHG és de 33,9 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 26 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de París Charles de Gaulle a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG?

    Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de París Charles de Gaulle a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Crowne Plaza Paris - Republique By IHG admet animals domèstics?

    Els clients de Crowne Plaza Paris - Republique By IHG poden portar mascotes com ara gossos i gats. Si vols portar una altra mascota, posa't en contacte amb recepció.

  • Crowne Plaza Paris - Republique By IHG està a prop del centre urbà de París?

    Crowne Plaza Paris - Republique By IHG is just 0,1 km away from the center of Republique, París. From Crowne Plaza Paris - Republique By IHG you can easily get to other popular landmarks such as Cité Internationale Universitaire de Paris.

  • Quin és el número de telèfon de Crowne Plaza Paris - Republique By IHG?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Crowne Plaza Paris - Republique By IHG és trucar al +33 1 43 14 43 50.

  • Crowne Plaza Paris - Republique By IHG té servei de Wi-Fi?

    Sí, Crowne Plaza Paris - Republique By IHG té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Crowne Plaza Paris - Republique By IHG té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí. Si consideres que és important que hi hagi un centre de fitnes a les instal·lacions, hauries de plantejar-te allotjar-te a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG.

  • Quin és l'horari de sortida de Crowne Plaza Paris - Republique By IHG?

    Cal fer la sortida abans de les 12:00. Programa l'entrada a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Hi ha restaurant a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG?

    Sí, pots demanar menjar del restaurant de Crowne Plaza Paris - Republique By IHG. L'horari d'obertura pot variar. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Crowne Plaza Paris - Republique By IHG ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Ofereix Crowne Plaza Paris - Republique By IHG habitacions accessibles?

    Sí, Crowne Plaza Paris - Republique By IHG ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (181 €).

  • A París, a quina zona es troba Crowne Plaza Paris - Republique By IHG?

    Crowne Plaza Paris - Republique By IHG es troba dins de l'àrea 11è districte a París. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Crowne Plaza Paris - Republique By IHG respecte de la resta de llocs a París.

  • Hi ha cap altre hotel Crowne Plaza a París?

    En total, hi ha 1 ubicació a París. L'establiment Crowne Plaza més popular a París és Crowne Plaza Paris - Republique By IHG.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG?

    Valora l'opció d'arribar a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG el dissabte, quan el preu per nit sol ser més baix (182 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Crowne Plaza Paris - Republique By IHG de AccorHotels Arena?

    Crowne Plaza Paris - Republique By IHG està a una distància prou curta de AccorHotels Arena, París, per anar-hi a peu (3,3 km).

  • Crowne Plaza Paris - Republique By IHG està a prop de Plaça de la República?

    De Crowne Plaza Paris - Republique By IHG a Plaça de la República hi ha 0,1 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Crowne Plaza Paris - Republique By IHG