Big4 Happy Hallidays Holiday Park

Càmping
Categoria 0
dg. 02/08
-
dl. 03/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
90 €
/El més barat: preu per nit
Proveïdor
Total per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Big4 Happy Hallidays Holiday Park

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Big4 Happy Hallidays Holiday Park i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 02/08
-
dl. 03/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Big4 Happy Hallidays Holiday Park

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Big4 Happy Hallidays Holiday Park, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.

Avantatges i serveis a Big4 Happy Hallidays Holiday Park

Llista completa dels serveis que trobaràs a Big4 Happy Hallidays Holiday Park, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Tobogan aquàtic
  • Piscina exterior
  • Cuina
  • Cuina americana
  • Sala de jocs
  • Taula de billar
  • Pista de bàsquet
  • Tenis
  • Balcó
  • Espai exterior per menjar

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Ventilador
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

Cuina

  • Bullidor elèctric
  • Cuina compartida
  • Forn
  • Microones
  • Estris de cuina
  • Cuina
  • Bullidor
  • Torradora
  • Nevera
  • Zona de menjador
  • Cuina
  • Cuina americana

Coses per fer

  • Pista de bàsquet
  • Accès a la platja
  • Pesca
  • Sala de jocs
  • Golf
  • Minigolf
  • Parc aquàtic
  • Taula de billar

Bany

  • Dutxa
  • Banyera
  • Banyera d'hidromassatge
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

Aire lliure

  • Cadires de platja
  • Barbacoa
  • Balcó
  • Espai exterior per menjar
  • Mobiliari d'exterior
  • Zona de pícnic
  • Jardí

Ideal per a famílies

  • Piscina infatil
  • Zona de jocs interior
  • Equipament infantil per jugar a l'exterior
  • Parc infantil

Piscina

  • Piscina d'aigua calenta
  • Piscina interior
  • Piscina exterior
  • Tobogan aquàtic

Aparcament i transport

  • Càrrega de vehicles elèctrics
  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • TV

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat es troba a la planta baixa
  • Accessible - mobilitat
  • Zona de fumadors

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Planxa i taula de planxar
  • Estenedor de roba

Restaurants

  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)
  • Taula per menjar

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Sofà

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes

Habitació

  • Armari

Serveis i comoditats

  • Accés amb clau

Gimnàs

  • Tenis

Valoracions sobre Big4 Happy Hallidays Holiday Park

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Big4 Happy Hallidays Holiday Park i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 427 valoracions sobre Big4 Happy Hallidays Holiday Park fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
8,1
Molt bo
427 valoracions verificades
Extraordinari
209
Molt bo
70
Bo
73
D'acord
25
Acceptable
27
Mediocre
8
Deficient
15
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Big4 Happy Hallidays Holiday Park

Descobreix altres establiments a Diamond Beach que ofereixen una experiència i un ambient similars a Big4 Happy Hallidays Holiday Park. En total, hi ha 55 hotels que atenen viatgers a Diamond Beach. Les dades de preus es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Diamond Beach

Big4 Happy Hallidays Holiday Park es troba a , al barri de de Diamond Beach. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 26 de juliol de 2026.
Ubicació exacta després de fer la reserva

Llocs d’interès més populars

  • Diamond Beach2.6 km
  • Holiday Park2.8 km
  • Seashells Beach3.6 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Big4 Happy Hallidays Holiday Park

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Big4 Happy Hallidays Holiday Park. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Big4 Happy Hallidays Holiday Park de l'aeroport més proper, Aeroport de Taree?

    La distància entre Aeroport de Taree i Big4 Happy Hallidays Holiday Park és de 31,8 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 24 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Big4 Happy Hallidays Holiday Park té servei de Wi-Fi?

    Sí, Big4 Happy Hallidays Holiday Park té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Big4 Happy Hallidays Holiday Park?

    A Big4 Happy Hallidays Holiday Park, normalment les entrades són a partir de les 14:00 i les sortides abans de les 10:00.

  • Quant costa allotjar-se a Big4 Happy Hallidays Holiday Park, Diamond Beach?

    Normalment, els preus de les habitacions de Big4 Happy Hallidays Holiday Park estan al voltant de 97 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 71 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Big4 Happy Hallidays Holiday Park ofereix servei de bugaderia?

    Big4 Happy Hallidays Holiday Park té un servei de bugaderia a disposició dels clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Big4 Happy Hallidays Holiday Park habitacions accessibles?

    Sí, Big4 Happy Hallidays Holiday Park ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Big4 Happy Hallidays Holiday Park