Hotel

Abyssanto Suites & Spa

3 estrelles
9,2
Excel·lent
basat en 157 valoracions
157 valoracions verificades
dj. 29/10
-
dv. 30/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
120 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Abyssanto Suites & Spa

dj. 29/10
-
dv. 30/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació de luxe, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Abyssanto Suites & Spa

Para su visita a Imerovigli, esta propiedad proporciona un alojamiento tradicional y tiene, además, servicio de niñera, recepción abierta las 24 horas y servicio de habitaciones.

Entre las inst...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+30 228 602 4136
Número de llicència: 1144K123K0740301

Avantatges i serveis a Abyssanto Suites & Spa

  • Immersió lleugera
  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafeteria
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Aparcament gratuït

Valoracions sobre Abyssanto Suites & Spa

9,2
Extraordinari
157 valoracions verificades
Extraordinari
121
Molt bo
7
Bo
8
D'acord
10
Acceptable
6
Mediocre
2
Deficient
3
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Abyssanto Suites & Spa

Explora Thera

Ubicació de Abyssanto Suites & Spa: Imerovigli

Llocs d’interès més populars

  • Petros M. Nomikos Conference Centre1.6 km
  • Catholic Cathedral1.7 km
  • Dominican Convent1.7 km
  • Megaro Gyzi1.7 km
  • Santorini Folklore Museum1.7 km
  • Archaeological Museum of Thera1.8 km
  • Santozeum1.9 km
  • Tzamia - Krystalla Art Gallery2 km
  • Plateia Theotokopoulou2.1 km
  • Orthodox Metropolitan Cathedral2.2 km
  • Museum of Prehistoric Thira2.2 km
  • Fira Bus Station2.3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Abyssanto Suites & Spa

  • Els preus de Abyssanto Suites & Spa són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Thera?

    El preu d'una habitació en hotels de 3 estrelles a Thera normalment és de 134 €/nit, però Abyssanto Suites & Spa ofereix habitacions un 230 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Abyssanto Suites & Spa per 442 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar Thera.

  • A quina distància està Abyssanto Suites & Spa de l'aeroport més proper, Aeroport de Thera Santorini?

    La distància entre Aeroport de Thera Santorini i Abyssanto Suites & Spa és de 10,4 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 08 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Thera Santorini a Abyssanto Suites & Spa?

    Abyssanto Suites & Spa té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Thera llogar un cotxe per aproximadament 19 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Thera Santorini i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Abyssanto Suites & Spa. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Thera.

  • Abyssanto Suites & Spa té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Thera normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Abyssanto Suites & Spa.

  • Quin és el número de telèfon de Abyssanto Suites & Spa?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +30 228 602 4136.

  • Abyssanto Suites & Spa té servei de Wi-Fi?

    Sí, Abyssanto Suites & Spa té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Abyssanto Suites & Spa té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Abyssanto Suites & Spa tenen un gimnàs a la seva disposició. Pot ser que no estigui obert les 24 hores del dia, pregunta-ho a la recepció quan facis l'entrada.

  • Quin és l'horari de sortida de Abyssanto Suites & Spa?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Abyssanto Suites & Spa, Thera?

    De mitjana, els clients paguen 442 € per nit per allotjar-se a Abyssanto Suites & Spa. Alguns usuaris han trobat habitació per només 167 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Abyssanto Suites & Spa?

    A Abyssanto Suites & Spa, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. També hi ha servei de bar amb begudes.

  • Abyssanto Suites & Spa ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. No cal que portis una planxa de viatge, l'allotjament pot proporcionar-te'n una.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Abyssanto Suites & Spa?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Abyssanto Suites & Spa, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (54 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Abyssanto Suites & Spa