Zao Onsen Zao Shiki No Hotel

Hotel
3 estrelles
dc. 29/07
-
dj. 30/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
541 €
/El més barat: preu per nit
Proveïdor
Total per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.
dc. 29/07
-
dj. 30/07
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Zao Onsen Zao Shiki No Hotel

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Zao Onsen Zao Shiki No Hotel, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+81 236 931 211
Número de llicència: 指令村保第6005号

Avantatges i serveis a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel

Llista completa dels serveis que trobaràs a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Restaurant
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Servei de trasllat (gratuït)
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Assecador de cabells

Bany

  • Yukata (barnús japonès)
  • Banyera
  • Bidet
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Banyera a l'aire lliure
  • Paper de vàter
  • Raspall de dents
  • Bany públic
  • Dutxa
  • Bany privat

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Gel de bany
  • Tovalloles
  • Aire condicionat
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Calefacció
  • Papereres
  • Suavitzant

General

  • Habitacions familiars
  • Tatami (superfície japonesa tradicional)
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Emmagatzematge d'esquís
  • Magatzem disponible

Aparcament i transport

  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Restaurant
  • Nevera

Piscina i spa

  • Massatge
  • Sauna

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • TV

Accessibilitat i idoneïtat

  • Per a no fumadors
  • Ascensor

Coses per fer

  • Bany d'aigües termals
  • Esquí

Serveis i comoditats

  • Caixa forta
  • Servei d'habitacions

Habitació

  • Penjador de roba

Valoracions sobre Zao Onsen Zao Shiki No Hotel

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 652 valoracions sobre Zao Onsen Zao Shiki No Hotel fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.
9,0
Extraordinari
652 valoracions verificades
Extraordinari
425
Molt bo
119
Bo
55
D'acord
25
Acceptable
16
Mediocre
3
Deficient
9
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel

Descobreix altres establiments a Yamagata que ofereixen una experiència i un ambient similars a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel. En total, hi ha 137 hotels que atenen viatgers a Yamagata. Les dades de preus es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Yamagata

Zao Onsen Zao Shiki No Hotel es troba a 1272, Zao-Onsen, al barri de de Yamagata. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 22 de juliol de 2026.
Ubicació de Zao Onsen Zao Shiki No Hotel: 1272, Zao-Onsen

Llocs d’interès més populars

  • Zao Onsen0.8 km
  • Zao Hot Springs Ski Resort1.3 km
  • Zao Ropeway1.8 km
  • Rime on Trees at Zao3.6 km
  • Mount Zao4.5 km
  • Zao Station9.3 km
  • Yamagata University10.3 km
  • Beni no Kura10.8 km
  • Yamagata Station11.3 km
  • Bunshokan11.6 km
  • Mogami Yoshiaki Historical Museum11.7 km
  • Yamagata Prefectural Museum11.8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 22 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Zao Onsen Zao Shiki No Hotel de l'aeroport més proper, Aeroport de Yamagata Junmachi?

    A 45,1 km de distància, Aeroport de Yamagata Junmachi és l'aeroport més proper a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel. El temps mitjà d'un trajecte en cotxe de Zao Onsen Zao Shiki No Hotel a Aeroport de Yamagata Junmachi és de 0 h 34 min. Et recomanem consultar l'estat del trànsit entre l'hotel i l'aeroport.

  • Quin és el número de telèfon de Zao Onsen Zao Shiki No Hotel?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Zao Onsen Zao Shiki No Hotel és trucar al +81 236 931 211.

  • Zao Onsen Zao Shiki No Hotel té servei de Wi-Fi?

    Sí, Zao Onsen Zao Shiki No Hotel té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Zao Onsen Zao Shiki No Hotel?

    L'horari estàndard de sortida de Zao Onsen Zao Shiki No Hotel és a les 10:00. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 14:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel, Yamagata?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel és de 101 € per nit, amb una mitjana al voltant de 168 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel?

    Sí, pots demanar menjar del restaurant de Zao Onsen Zao Shiki No Hotel. L'horari d'obertura pot variar.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (38 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Zao Onsen Zao Shiki No Hotel