White Villa Tel Aviv Hotel

Hotel
5 estrelles
dt. 04/08
-
dc. 05/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
203 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a White Villa Tel Aviv Hotel

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a White Villa Tel Aviv Hotel i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
dt. 04/08
-
dc. 05/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre White Villa Tel Aviv Hotel

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix White Villa Tel Aviv Hotel, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+972 3602 8870

Avantatges i serveis a White Villa Tel Aviv Hotel

Llista completa dels serveis que trobaràs a White Villa Tel Aviv Hotel, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • TV de pantalla plana
  • Transport a l’aeroport
  • Internet
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells
  • Recepció les 24h
  • Oficina de canvi

Serveis i comoditats

  • Servei d'habitacions
  • Oficina de canvi
  • Recepció les 24h

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Biblioteca

Accessibilitat i idoneïtat

  • Hipoal·lergogen
  • Ascensor

Bany

  • Assecador de cabells
  • Barnús

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria

Restaurants

  • Bar/Sala d'estar
  • Minibar

Coses per fer

  • Accès a la platja
  • Bicicleta de lloguer

General

  • Sabatilles d'anar per casa
  • Magatzem disponible

Bàsics

  • Internet
  • Aire condicionat

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport

Aire lliure

  • Jardí

Espai de treball

  • Escriptori

Salut i seguretat

  • Neteja diària

Valoracions sobre White Villa Tel Aviv Hotel

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a White Villa Tel Aviv Hotel i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 464 valoracions sobre White Villa Tel Aviv Hotel fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.
8,9
Molt bo
464 valoracions verificades
Extraordinari
324
Molt bo
63
Bo
39
D'acord
18
Acceptable
8
Mediocre
5
Deficient
7
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a White Villa Tel Aviv Hotel

Descobreix altres establiments a Tel Aviv que ofereixen una experiència i un ambient similars a White Villa Tel Aviv Hotel. En total, hi ha 2736 hotels que atenen viatgers a Tel Aviv. Les dades de preus es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora City Center, Tel Aviv

White Villa Tel Aviv Hotel es troba a 25 Ben Zion Boulevard, al barri de City Center de Tel Aviv. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 28 de juliol de 2026.
Ubicació de White Villa Tel Aviv Hotel: 25 Ben Zion Boulevard

Llocs d’interès més populars

  • Habima Theatre135 m
  • Dizengoff Centre324 m
  • White City (Tel Aviv)0.7 km
  • Dizengoff Square0.7 km
  • Karmel Market0.8 km
  • Bauhaus Center0.8 km
  • Rabin Square0.9 km
  • Tel Aviv City Hall1 km
  • Tel Aviv Museum of Art1 km
  • Tel Aviv Promenade1.2 km
  • Azrieli Center1.3 km
  • Israel Discount Bank1.4 km
  • A quina distància es troba White Villa Tel Aviv Hotel de Rabin Square?

    White Villa Tel Aviv Hotel està a una distància prou curta de Rabin Square, Tel Aviv, per anar-hi a peu (0,9 km).

  • White Villa Tel Aviv Hotel està a prop de Habima Theatre?

    White Villa Tel Aviv Hotel és una bona opció d'allotjament per visitar Habima Theatre, que es troba a 0,1 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a White Villa Tel Aviv Hotel

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a White Villa Tel Aviv Hotel. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 28 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de White Villa Tel Aviv Hotel són comparables amb els preus dels hotels de 5 estrelles de Tel Aviv?

    Els preus de White Villa Tel Aviv Hotel normalment se situen per sota de la mitjana dels hotels de 5 estrelles de Tel Aviv. De mitjana, el preu estimat per allotjar-se a Tel Aviv és de 764 €/nit. White Villa Tel Aviv Hotel normalment costa 282 € per nit; és a dir, un 64 % més barat que la mitjana de Tel Aviv.

  • A quina distància està White Villa Tel Aviv Hotel de l'aeroport més proper, Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl?

    Sense embussos, la distància de 20,3 km entre White Villa Tel Aviv Hotel i Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 15 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Tel Aviv Ben Gurion Intl a White Villa Tel Aviv Hotel?

    Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de White Villa Tel Aviv Hotel. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Tel Aviv.

  • White Villa Tel Aviv Hotel està a prop del centre urbà de Tel Aviv?

    El centre de City Center, Tel Aviv, està només a 0,8 km de la porta principal de White Villa Tel Aviv Hotel. Des de White Villa Tel Aviv Hotel pots accedir en transport públic a diversos punts d'interès, com ara Ben Gurion House, molt popular entre els turistes.

  • Quin és el número de telèfon de White Villa Tel Aviv Hotel?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +972 3602 8870.

  • Quin és l'horari de sortida de White Villa Tel Aviv Hotel?

    12:00 és l'hora de sortida a White Villa Tel Aviv Hotel. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a White Villa Tel Aviv Hotel, Tel Aviv?

    De mitjana, els clients paguen 282 € per nit per allotjar-se a White Villa Tel Aviv Hotel. Alguns usuaris han trobat habitació per només 249 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • White Villa Tel Aviv Hotel ofereix servei de bugaderia?

    White Villa Tel Aviv Hotel no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a White Villa Tel Aviv Hotel?

    Per tal d'estalviar en la reserva a White Villa Tel Aviv Hotel, mira d'allotjar-t'hi en març, quan els preus solen ser més baixos (133 €).

  • A Tel Aviv, a quina zona es troba White Villa Tel Aviv Hotel?

    White Villa Tel Aviv Hotel es troba dins de l'àrea City Center a Tel Aviv. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és White Villa Tel Aviv Hotel respecte de la resta de llocs a Tel Aviv.

  • A quina distància es troba White Villa Tel Aviv Hotel de Rabin Square?

    White Villa Tel Aviv Hotel està a una distància prou curta de Rabin Square, Tel Aviv, per anar-hi a peu (0,9 km).

  • White Villa Tel Aviv Hotel està a prop de Habima Theatre?

    White Villa Tel Aviv Hotel és una bona opció d'allotjament per visitar Habima Theatre, que es troba a 0,1 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a White Villa Tel Aviv Hotel