Complex turístic

Volando Urai Spring Spa And Resort

4 estrelles
8,9
Excel·lent
basat en 308 valoracions
308 valoracions verificades
dj. 29/10
-
dv. 30/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
386 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Volando Urai Spring Spa And Resort

dj. 29/10
-
dv. 30/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Volando Urai Spring Spa And Resort

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+886 226 616 555

Avantatges i serveis a Volando Urai Spring Spa And Resort

  • Només adults
  • Restaurant
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Valoracions sobre Volando Urai Spring Spa And Resort

8,9
Molt bo
308 valoracions verificades
Extraordinari
197
Molt bo
43
Bo
32
D'acord
10
Acceptable
13
Mediocre
3
Deficient
10
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Volando Urai Spring Spa And Resort

Explora Wulai District

Ubicació de Volando Urai Spring Spa And Resort: No 3 Yanti Wulai Shiang

Llocs d’interès més populars

  • Wulai Hot Springs1.9 km
  • Yun Hsien Holiday Resort3.3 km
  • Wulai Waterfalls3.5 km
  • Neidong National Forest Recreation Area5.9 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Volando Urai Spring Spa And Resort

  • A quina distància està Volando Urai Spring Spa And Resort de l'aeroport més proper, Aeroport de Taipei City Sung Shan?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Taipei City Sung Shan, i Volando Urai Spring Spa And Resort és de 33,3 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 25 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quin és el número de telèfon de Volando Urai Spring Spa And Resort?

    Per parlar amb la recepció de Volando Urai Spring Spa And Resort, truca al +886 226 616 555.

  • Volando Urai Spring Spa And Resort té servei de Wi-Fi?

    Sí, Volando Urai Spring Spa And Resort té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Volando Urai Spring Spa And Resort?

    A Volando Urai Spring Spa And Resort, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Quant costa allotjar-se a Volando Urai Spring Spa And Resort, Wulai District?

    Normalment, els preus de les habitacions de Volando Urai Spring Spa And Resort estan al voltant de 436 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 350 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Volando Urai Spring Spa And Resort?

    Sí, Volando Urai Spring Spa And Resort, Wulai District, té un restaurant a les instal·lacions.

  • Ofereix Volando Urai Spring Spa And Resort esmorzar gratuït?

    Volando Urai Spring Spa And Resort ofereix esmorzar gratuït amb algunes tarifes. Confirma les dades de la reserva per determinar si la tarifa inclou esmorzar gratuït.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Volando Urai Spring Spa And Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Volando Urai Spring Spa And Resort, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (111 €).

  • Hi ha cap altre hotel Relais et Chateaux a Wulai District?

    En total, hi ha 1 ubicació a Wulai District. L'establiment Relais et Chateaux més popular a Wulai District és Volando Urai Spring Spa And Resort.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Volando Urai Spring Spa And Resort