Bed & Breakfast

Villa Borgo B&B

3 estrelles
9,4
Excel·lent
basat en 1331 valoracions
1331 valoracions verificades
dg. 01/11
-
dl. 02/11
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
116 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Villa Borgo B&B

dg. 01/11
-
dl. 02/11
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Villa Borgo B&B

Durante su visita a Motovun, esta propiedad le brinda la posibilidad de disfrutar de un entorno confortable y cuenta con una lavandería, servicio de despertador y una cocina compartida.

La prop...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+385 5268 1708

Avantatges i serveis a Villa Borgo B&B

  • Wi-Fi gratuïta
  • Bany privat
  • Terrassa/Pati
  • Aire condicionat
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Internet
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Bugaderia
  • Assecador de cabells

Valoracions sobre Villa Borgo B&B

9,4
Extraordinari
1331 valoracions verificades
Extraordinari
994
Molt bo
222
Bo
77
D'acord
25
Acceptable
10
Mediocre
0
Deficient
3
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Villa Borgo B&B

Explora Motovun

Ubicació de Villa Borgo B&B: Borgo 4

Llocs d’interès més populars

  • Church of the Virgin Mary228 m
  • Golf Course Motovun1.6 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Villa Borgo B&B

  • Villa Borgo B&B admet animals domèstics?

    Sí. Villa Borgo B&B admet animals domèstics, com ara gossos.

  • Quin és el número de telèfon de Villa Borgo B&B?

    Per parlar amb la recepció de Villa Borgo B&B, truca al +385 5268 1708.

  • Villa Borgo B&B té servei de Wi-Fi?

    Sí, Villa Borgo B&B té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Villa Borgo B&B?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Villa Borgo B&B a partir de les 14:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Villa Borgo B&B, Motovun?

    De mitjana, els clients paguen 109 € per nit per allotjar-se a Villa Borgo B&B. Alguns usuaris han trobat habitació per només 83 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Villa Borgo B&B ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Villa Borgo B&B ofereix un servei de bugaderia per als clients.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Villa Borgo B&B