Hotel

Victor Apos S Residenz Hotel Berlin

4 estrelles
8,3
Excel·lent
basat en 3579 valoracions
3579 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
72 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Victor Apos S Residenz Hotel Berlin

Este hotel se encuentra ubicado en Prenzlauer Berg y dispone de terraza en la azotea, recepción 24 horas y salas de reuniones.

Las acogedoras habitaciones del hotel ofrecen películas bajo petic...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+49 30 219 140

Avantatges i serveis a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin

  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Valoracions sobre Victor Apos S Residenz Hotel Berlin

8,3
Molt bo
3579 valoracions verificades
Extraordinari
1544
Molt bo
936
Bo
624
D'acord
207
Acceptable
152
Mediocre
59
Deficient
57
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin

Explora Pankow, Berlín

Ubicació de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin: Am Friedrichshain 17

Llocs d’interès més populars

  • Alexanderplatz1.3 km
  • Fernsehturm Berlin1.6 km
  • Berlin City Centre1.9 km
  • Berliner Dom2.2 km
  • Neues Museum2.3 km
  • Friedrichstrasse3 km
  • Brandenburger Tor3.7 km
  • อาคารไรชสตัก3.7 km
  • อนุสรณ์สถานฮอโลคอสต์3.8 km
  • Berlin Wall3.8 km
  • Potsdamer Platz4 km
  • Stage Theater am Potsdamer Platz4.5 km
  • A quina distància es troba Victor Apos S Residenz Hotel Berlin de Checkpoint Charlie?

    Victor Apos S Residenz Hotel Berlin està a una distància prou curta de Checkpoint Charlie, Berlín, per anar-hi a peu (3,5 km).

  • Victor Apos S Residenz Hotel Berlin està a prop de Sportforum?

    S'hi pot anar a peu: de Sportforum a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin hi ha 3,2 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin

  • Els preus de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Berlín?

    La tarifa mitjana per nit de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin és un 47 % més barata que la tarifa mitjana per nit d'hotels de 4 estrelles similars de Berlín. La tarifa de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin és normalment de 125 €/nit i és una bona oferta per allotjar-se en un hotel de qualitat a Berlín.

  • A quina distància està Victor Apos S Residenz Hotel Berlin de l'aeroport més proper, Aeroport de Berlín Brandenburg?

    A 30,9 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Berlín Brandenburg, a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin és de 0 h 23 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Berlín Brandenburg a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin?

    Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Berlín.

  • Victor Apos S Residenz Hotel Berlin admet animals domèstics?

    Sí. Victor Apos S Residenz Hotel Berlin admet animals domèstics, com ara gossos.

  • Victor Apos S Residenz Hotel Berlin està a prop del centre urbà de Berlín?

    Victor Apos S Residenz Hotel Berlin is 1,2 km away from the center of Prenzlauer Berg, Berlín. Consider visiting Schloss Kopennick, a popular landmark that can be accessed from Victor Apos S Residenz Hotel Berlin by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Victor Apos S Residenz Hotel Berlin és trucar al +49 30 219 140.

  • Victor Apos S Residenz Hotel Berlin té servei de Wi-Fi?

    Sí, Victor Apos S Residenz Hotel Berlin té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin?

    A Victor Apos S Residenz Hotel Berlin, normalment les entrades són a partir de les 15:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin, Berlín?

    A Victor Apos S Residenz Hotel Berlin, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 125 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 64 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin?

    Victor Apos S Residenz Hotel Berlin té restaurant. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Victor Apos S Residenz Hotel Berlin ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Victor Apos S Residenz Hotel Berlin. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Victor Apos S Residenz Hotel Berlin habitacions accessibles?

    Sí, Victor Apos S Residenz Hotel Berlin ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (104 €).

  • A Berlín, a quina zona es troba Victor Apos S Residenz Hotel Berlin?

    Victor Apos S Residenz Hotel Berlin es troba dins de l'àrea Pankow a Berlín. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Victor Apos S Residenz Hotel Berlin respecte de la resta de llocs a Berlín.

  • Hi ha cap altre hotel Victor's Residenz a Berlín?

    En total, hi ha 2 ubicacions a Berlín. L'establiment Victor's Residenz més popular a Berlín és Victor Apos S Residenz Hotel Berlin.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin?

    Valora l'opció d'arribar a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (96 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Victor Apos S Residenz Hotel Berlin de Checkpoint Charlie?

    Victor Apos S Residenz Hotel Berlin està a una distància prou curta de Checkpoint Charlie, Berlín, per anar-hi a peu (3,5 km).

  • Victor Apos S Residenz Hotel Berlin està a prop de Sportforum?

    S'hi pot anar a peu: de Sportforum a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin hi ha 3,2 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Victor Apos S Residenz Hotel Berlin