Ubud Tropical Garden

Hotel
3 estrelles
dg. 02/08
-
dl. 03/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
16 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Ubud Tropical Garden

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Ubud Tropical Garden i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 02/08
-
dl. 03/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Queen room, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Ubud Tropical Garden

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Ubud Tropical Garden, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:30
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+62 361 978 209
Número de llicència: 0220008152377, 55130

Avantatges i serveis a Ubud Tropical Garden

Llista completa dels serveis que trobaràs a Ubud Tropical Garden, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Ventilador
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Adaptador
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Suavitzant

Serveis i comoditats

  • Cotxe de lloguer
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Caixa forta
  • Servei d'habitacions
  • Contractació de visites guiades
  • Massatge de peus
  • Sortida exprés
  • Ampolla d'aigua
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h

Restaurants

  • Bullidor elèctric
  • Cafeteria
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Bullidor
  • Nevera
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament

General

  • Vistes al jardí
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Sofà
  • Vistes a punt d'interès
  • Armariets
  • Telèfon
  • Vista a la ciutat
  • Vistes a la piscina
  • Magatzem disponible

Bany

  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Banyera
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Raspall de dents
  • Bany privat

Coses per fer

  • Excursionisme
  • Bicicleta de lloguer
  • Pesca
  • Ciclisme
  • Entreteniment nocturn
  • Compres

Piscina i spa

  • Massatge
  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina exterior
  • Tovalloles de piscina
  • Piscina amb vistes

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Reproductor de CD
  • TV
  • Reproductor de DVD

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Mosquitera
  • Seguretat les 24 hores

Accessibilitat i idoneïtat

  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Ascensor
  • Coixí sense plomes
  • Zona de fumadors

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Balcó
  • Espai exterior per menjar
  • Jardí

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Piscina infatil
  • Menjar infantil
  • Serveis de cangur/guarderia (de pagament)

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Penjador de roba
  • Armari

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Servei de trasllat (de pagament)

Espai de treball

  • Escriptori

Valoracions sobre Ubud Tropical Garden

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Ubud Tropical Garden i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 927 valoracions sobre Ubud Tropical Garden fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
8,2
Molt bo
927 valoracions verificades
Extraordinari
493
Molt bo
187
Bo
124
D'acord
61
Acceptable
20
Mediocre
15
Deficient
27
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Ubud Tropical Garden

Descobreix altres establiments a Ubud que ofereixen una experiència i un ambient similars a Ubud Tropical Garden. En total, hi ha 6126 hotels que atenen viatgers a Ubud. Les dades de preus es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Ubud

Ubud Tropical Garden es troba a Monkey Forest street, al barri de de Ubud. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 26 de juliol de 2026.
Ubicació de Ubud Tropical Garden: Monkey Forest street

Llocs d’interès més populars

  • Ubud Monkey Forest352 m
  • The Yoga Barn Ubud361 m
  • Arma Museum0.5 km
  • Peliatan Royal Palace0.8 km
  • Ubud Traditional Art Market1.3 km
  • Ubud Royal Palace1.3 km
  • Pura Taman Saraswati1.4 km
  • Lempad House1.5 km
  • Puri Lukisan Museum1.5 km
  • Blanco Museum1.7 km
  • Threads of Life1.8 km
  • Campuhan Ridge Walk1.8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Ubud Tropical Garden

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Ubud Tropical Garden. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Ubud Tropical Garden són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Ubud?

    Els preus de Ubud Tropical Garden normalment se situen per sota de la mitjana dels hotels de 3 estrelles de Ubud. De mitjana, el preu estimat per allotjar-se a Ubud és de 51 €/nit. Ubud Tropical Garden normalment costa 30 € per nit; és a dir, un 41 % més barat que la mitjana de Ubud.

  • Ubud Tropical Garden té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Ubud busquen hotels amb piscina. Ubud Tropical Garden té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Ubud Tropical Garden?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +62 361 978 209.

  • Ubud Tropical Garden té servei de Wi-Fi?

    Sí, Ubud Tropical Garden té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Ubud Tropical Garden?

    L'horari estàndard de sortida de Ubud Tropical Garden és a les 12:30. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 14:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Ubud Tropical Garden, Ubud?

    Normalment, els preus de les habitacions de Ubud Tropical Garden estan al voltant de 30 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 17 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Ubud Tropical Garden?

    A Ubud Tropical Garden, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Ubud Tropical Garden ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Ubud Tropical Garden ofereix un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Ubud Tropical Garden?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Ubud Tropical Garden, mira d'allotjar-t'hi en març, quan els preus solen ser més baixos (32 €).

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Ubud Tropical Garden?

    Valora l'opció d'arribar a Ubud Tropical Garden el divendres, quan el preu per nit sol ser més baix (25 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Ubud Tropical Garden