Hotel

Trinco Blu by Cinnamon

4 estrelles
8,6
Excel·lent
basat en 2018 valoracions
2018 valoracions verificades
dl. 26/10
-
dt. 27/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
67 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Trinco Blu by Cinnamon

dl. 26/10
-
dt. 27/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Trinco Blu by Cinnamon

Este hotel de 4 estrellas está en Trincomalee y cuenta con una playa privada y una piscina al aire libre.

Este hotel de Trincomalee fue construido en los años setenta y ha sido renovado recient...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+94 262 222 307

Avantatges i serveis a Trinco Blu by Cinnamon

  • Platja privada
  • Immersió lleugera
  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït

Valoracions sobre Trinco Blu by Cinnamon

8,6
Molt bo
2018 valoracions verificades
Extraordinari
1197
Molt bo
380
Bo
242
D'acord
89
Acceptable
45
Mediocre
28
Deficient
37
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Trinco Blu by Cinnamon

Explora Trincomalee

Ubicació de Trinco Blu by Cinnamon: Upuvali

Llocs d’interès més populars

  • Pathirakali Amman Temple5.1 km
  • Trincomalee Harbour5.9 km
  • Kinniya Bridge12.6 km
  • Upparu Bridge16.5 km
  • Gangai Bridge17.6 km
  • Ralkuli Bridge19.2 km
  • Ullackalie Lagoon29.9 km
  • Verugal Bridge44 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Trinco Blu by Cinnamon

  • A quina distància està Trinco Blu by Cinnamon de l'aeroport més proper, Aeroport de Trincomalee China Bay?

    La distància entre Trinco Blu by Cinnamon i l'aeroport més proper, Aeroport de Trincomalee China Bay, és de 15,5 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 12 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • Trinco Blu by Cinnamon té piscina?

    Sí, Trinco Blu by Cinnamon té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Trinco Blu by Cinnamon?

    Si tens preguntes en relació amb Trinco Blu by Cinnamon i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +94 262 222 307.

  • Trinco Blu by Cinnamon té servei de Wi-Fi?

    Sí, Trinco Blu by Cinnamon té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Trinco Blu by Cinnamon?

    A Trinco Blu by Cinnamon, normalment les entrades són a partir de les 14:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Quant costa allotjar-se a Trinco Blu by Cinnamon, Trincomalee?

    Els preus de Trinco Blu by Cinnamon varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 89 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 17 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Trinco Blu by Cinnamon?

    A Trinco Blu by Cinnamon, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Trinco Blu by Cinnamon ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Trinco Blu by Cinnamon. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Trinco Blu by Cinnamon habitacions accessibles?

    Sí, Trinco Blu by Cinnamon ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Trinco Blu by Cinnamon?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Trinco Blu by Cinnamon, mira d'allotjar-t'hi en abril, quan els preus solen ser més baixos (71 €).

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Trinco Blu by Cinnamon?

    Valora l'opció d'arribar a Trinco Blu by Cinnamon el dilluns, quan el preu per nit sol ser més baix (222 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Trinco Blu by Cinnamon