Hotel

The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms

3 estrelles
7,6
Bo
basat en 1682 valoracions
1682 valoracions verificades
dt. 27/10
-
dc. 28/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
38 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms

dt. 27/10
-
dc. 28/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Executive room, 1 llit extragran
Queen room, 2 llits grans
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits individuals
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+94 115 110 000

Avantatges i serveis a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms

  • Accés a la platja
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu

General

  • Servei d'ordinador disponible
  • Bullidor elèctric
  • Habitacions familiars
  • Extintor
  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • TV de pantalla plana
  • Menjar per emportar
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Terra de parquet o tarima
  • Accés amb targeta de clau
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Menjar infantil
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Per a no fumadors
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Sortida exprés
  • Assecador de cabells
  • Pica baixa
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Aire condicionat
  • Diaris
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Aparcament gratuït
  • Barnús
  • Bany privat
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Entrada privada
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat
  • Aparcador/-a de cotxes gratuït
  • Ràdio
  • Accés a la platja
  • Terrassa/Pati
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Vistes al mar
  • Zona per jeure
  • Ascensor
  • Minibar
  • Xampú
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Casquet de dutxa
  • Aparcament accessible
  • Kit de primers auxilis
  • Cafeteria
  • Endoll a prop del llit
  • Banyera
  • Bidet
  • Gel de bany
  • Espai flexible per a esdeveniments
  • Ampolla d'aigua
  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera
  • Telèfon
  • Bullidor
  • Terra enrajolat/de marbre
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Vàter amb agafadors
  • Tovalloles/llençols (de pagament)
  • Penjador de roba
  • Papereres
  • Cafetera
  • TV
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Suavitzant
  • Escriptori
  • Armari

Activitats

  • Casino
  • Entreteniment nocturn
  • Massatge
  • Compres

Serveis

  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Servei de consergeria
  • Oficina de canvi
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Sales de reunions/banquets
  • Personal multilingüe
  • Menús per a dietes especials (cal demanar-ho)
  • Spa
  • Accés amb clau
  • Massatge de peus
  • Seguretat les 24 hores
  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Servei de trasllat (de pagament)
Mostra els 96 serveis

Valoracions sobre The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms

7,6
Bo1682 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms

Explora Colombo

Cotxes de lloguer

39 € de mitjana diària

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms

  • A quina distància està The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms de l'aeroport més proper, Aeroport de Colombo Diyawanna Oya Seaplane Base?

    A 10,9 km de distància, Aeroport de Colombo Diyawanna Oya Seaplane Base és l'aeroport més proper a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms. El temps mitjà d'un trajecte en cotxe de The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms a Aeroport de Colombo Diyawanna Oya Seaplane Base és de 0 h 08 min. Et recomanem consultar l'estat del trànsit entre l'hotel i l'aeroport.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Colombo Diyawanna Oya Seaplane Base a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms?

    Anar de Aeroport de Colombo Diyawanna Oya Seaplane Base a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 89 €/dia a Colombo. A més, tens la sort que The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Colombo Diyawanna Oya Seaplane Base a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Quin és el número de telèfon de The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +94 115 110 000 per parlar amb la recepció de The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms.

  • The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms té servei de Wi-Fi?

    Sí, The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 14:00.

  • Quant costa allotjar-se a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms, Colombo?

    De mitjana, els clients paguen 66 € per nit per allotjar-se a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms. Alguns usuaris han trobat habitació per només 31 € per nit. Introdueix les dates al formulari anterior per veure els preus disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms?

    The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms té restaurant. També hi ha servei de bar amb begudes.

  • The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms ofereix servei de bugaderia?

    The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms té un servei de bugaderia a disposició dels clients. Els clients també poden utilitzar les instal·lacions de planxada.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms?

    Per tal d'estalviar en la reserva a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms, mira d'allotjar-t'hi en novembre, quan els preus solen ser més baixos (29 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a The Ocean Colombo - Guaranteed Sea View Rooms