Complex turístic

The Celtic Manor Resort

5 estrelles
8,1
Excel·lent
basat en 3187 valoracions
3187 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
97 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a The Celtic Manor Resort

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 2 llits dobles
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit individual
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits individuals
Habitació superior, 1 llit doble
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 2 llits individuals
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit individual
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre The Celtic Manor Resort

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+44 163 341 3000

Avantatges i serveis a The Celtic Manor Resort

  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Bicicleta de lloguer
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria

Valoracions sobre The Celtic Manor Resort

8,1
Molt bo
3187 valoracions verificades
Extraordinari
1527
Molt bo
475
Bo
384
D'acord
246
Acceptable
215
Mediocre
118
Deficient
222
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a The Celtic Manor Resort

Explora Newport

Ubicació de The Celtic Manor Resort: Chepstow Road

Llocs d’interès més populars

  • Celtic Manor Resort Golf Club0.7 km
  • Isca Augusta1.7 km
  • National Roman Legion Museum3 km
  • Newport Stadium4.3 km
  • Rodney Parade4.5 km
  • Newport Castle4.8 km
  • Newport Cathedral5.4 km
  • Newport Transporter Bridge5.6 km
  • Newport Docks6.3 km
  • Tredegar House8.5 km
  • Peterstone Lakes Golf Club12.2 km
  • Cefn Mably Farm Park13.8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a The Celtic Manor Resort

  • The Celtic Manor Resort té piscina?

    Sí, The Celtic Manor Resort té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de The Celtic Manor Resort?

    Si tens cap pregunta en relació amb l'hotel o la teva estada, truca al +44 163 341 3000.

  • The Celtic Manor Resort té servei de Wi-Fi?

    Sí, The Celtic Manor Resort té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • The Celtic Manor Resort té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, The Celtic Manor Resort té un centre de fitnes per als clients que s'hi allotgen.

  • Quin és l'horari de sortida de The Celtic Manor Resort?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 16:00.

  • Quant costa allotjar-se a The Celtic Manor Resort, Newport?

    Actualment, una bona oferta a The Celtic Manor Resort està entre 111 € i 205 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a The Celtic Manor Resort?

    A les instal·lacions hi ha un restaurant. Posa't en contacte amb The Celtic Manor Resort per conèixer els horaris d'obertura i de les darreres comandes. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • The Celtic Manor Resort ofereix servei de bugaderia?

    The Celtic Manor Resort té un servei de bugaderia a disposició dels clients. Els clients també poden utilitzar les instal·lacions de planxada.

  • Ofereix The Celtic Manor Resort habitacions accessibles?

    Sí, The Celtic Manor Resort ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a The Celtic Manor Resort?

    Per tal d'estalviar en la reserva a The Celtic Manor Resort, mira d'allotjar-t'hi en abril, quan els preus solen ser més baixos (86 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a The Celtic Manor Resort