Hotel

Steigenberger Hotel El Tahrir

4 estrelles
9,3
Excel·lent
basat en 9071 valoracions
9071 valoracions verificades
dj. 29/10
-
dv. 30/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
67 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Steigenberger Hotel El Tahrir

dj. 29/10
-
dv. 30/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit doble
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit doble
Habitació superior, 1 llit doble
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit doble
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, 1 llit extragran
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit individual
Deluxe room, 1 llit doble
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit doble
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Steigenberger Hotel El Tahrir

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+20 225 750 777

Avantatges i serveis a Steigenberger Hotel El Tahrir

  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Centre de negocis

Valoracions sobre Steigenberger Hotel El Tahrir

9,3
Extraordinari
9071 valoracions verificades
Extraordinari
6491
Molt bo
1321
Bo
623
D'acord
237
Acceptable
181
Mediocre
69
Deficient
149
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Steigenberger Hotel El Tahrir

Explora $[0, article:'genitive ']$[0, place:'genitive'], El Caire

Ubicació de Steigenberger Hotel El Tahrir: 2, Kasr El Nil Street

Llocs d’interès més populars

  • Egyptian Museum214 m
  • Tahrir Square270 m
  • Downtown Cairo296 m
  • Qasr al-Nil Bridge0.7 km
  • Cairo Tower1.1 km
  • Gezira Island1.6 km
  • Manial Palace and Museum2.2 km
  • Mosque of Ibn Tulun2.4 km
  • Khan el-Khalili2.6 km
  • Al-Hussein Mosque2.7 km
  • Al-Azhar Park2.9 km
  • Rhoda3 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Steigenberger Hotel El Tahrir

  • Els preus de Steigenberger Hotel El Tahrir són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de El Caire?

    El preu d'una habitació en hotels de 4 estrelles a El Caire normalment és de 98 €/nit, però Steigenberger Hotel El Tahrir ofereix habitacions un 99 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Steigenberger Hotel El Tahrir per 195 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar El Caire.

  • A quina distància està Steigenberger Hotel El Tahrir de l'aeroport més proper, Aeroport de El Caire Cairo?

    La distància entre Aeroport de El Caire Cairo i Steigenberger Hotel El Tahrir és de 30,1 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 23 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de El Caire Cairo a Steigenberger Hotel El Tahrir?

    Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de El Caire Cairo a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Steigenberger Hotel El Tahrir té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a El Caire busquen hotels amb piscina. Steigenberger Hotel El Tahrir té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Steigenberger Hotel El Tahrir?

    Si tens preguntes en relació amb Steigenberger Hotel El Tahrir i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +20 225 750 777.

  • Steigenberger Hotel El Tahrir té servei de Wi-Fi?

    Sí, Steigenberger Hotel El Tahrir té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Steigenberger Hotel El Tahrir té gimnàs o centre de fitnes?

    Steigenberger Hotel El Tahrir té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Steigenberger Hotel El Tahrir?

    A Steigenberger Hotel El Tahrir, normalment les entrades són a partir de les 14:00 i les sortides abans de les 12:00.

  • Quant costa allotjar-se a Steigenberger Hotel El Tahrir, El Caire?

    A Steigenberger Hotel El Tahrir, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 195 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 126 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Steigenberger Hotel El Tahrir?

    Sí, Steigenberger Hotel El Tahrir té restaurant. hotel també té un bar.

  • Steigenberger Hotel El Tahrir ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Steigenberger Hotel El Tahrir. L'allotjament també té planxes i taules de planxar a disposició dels clients.

  • Ofereix Steigenberger Hotel El Tahrir habitacions accessibles?

    Sí, Steigenberger Hotel El Tahrir ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Steigenberger Hotel El Tahrir?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Steigenberger Hotel El Tahrir, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (107 €).

  • A El Caire, a quina zona es troba Steigenberger Hotel El Tahrir?

    Steigenberger Hotel El Tahrir es troba dins de l'àrea Qaṣr an-Nīl a El Caire. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Steigenberger Hotel El Tahrir respecte de la resta de llocs a El Caire.

  • Hi ha cap altre hotel Steigenberger a El Caire?

    En total, hi ha 2 ubicacions a El Caire. L'establiment Steigenberger més popular a El Caire és Steigenberger Hotel El Tahrir.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Steigenberger Hotel El Tahrir?

    Valora l'opció d'arribar a Steigenberger Hotel El Tahrir el dijous, quan el preu per nit sol ser més baix (115 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Steigenberger Hotel El Tahrir