Hotel

Starlight Suiten Hotel Merleg

4 estrelles
9,5
Excel·lent
basat en 1012 valoracions
1012 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
74 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Starlight Suiten Hotel Merleg

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació superior, 2 llits dobles
Habitació superior, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Starlight Suiten Hotel Merleg

Con un buen emplazamiento, este hotel proporciona a sus huéspedes un cómodo acceso a los lugares de interés turístico más populares de Budapest. Tiene una ubicación estupenda, a solo unos minutos anda...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+36 1484 3700
Número de llicència: SZ25112334

Avantatges i serveis a Starlight Suiten Hotel Merleg

  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Centre de negocis

Valoracions sobre Starlight Suiten Hotel Merleg

9,5
Extraordinari
1012 valoracions verificades
Extraordinari
679
Molt bo
171
Bo
100
D'acord
20
Acceptable
28
Mediocre
8
Deficient
6
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Starlight Suiten Hotel Merleg

Explora District V - Belváros-Lipótváros, Budapest

Ubicació de Starlight Suiten Hotel Merleg: Mérleg Utca 6

Llocs d’interès més populars

  • Budapest City Centre196 m
  • Szent-Istvan Bazilika336 m
  • Pont de les Cadenes370 m
  • Avinguda Andrássy0.5 km
  • Szecsenyi Chain Bridge0.5 km
  • Castell de Buda0.8 km
  • Magyar Állami Operaház0.8 km
  • Gran Sinagoga de Budapest1 km
  • Orszaghaz1 km
  • Vaci Utca1 km
  • Magyar Nemzeti Múzeum1.4 km
  • Gellért Hegy1.4 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Starlight Suiten Hotel Merleg

  • Els preus de Starlight Suiten Hotel Merleg són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Budapest?

    Hi ha una diferència del 118 % entre la tarifa mitjana per nit dels hotels hotels de 4 estrelles de Budapest i la tarifa mitjana per nit de Starlight Suiten Hotel Merleg. La tarifa de Starlight Suiten Hotel Merleg és de només 268 €/nit i és una oferta molt bona per allotjar-se a Budapest.

  • A quina distància està Starlight Suiten Hotel Merleg de l'aeroport més proper, Aeroport de Budapest Ferenc Liszt Intl?

    La distància entre Starlight Suiten Hotel Merleg i l'aeroport més proper, Aeroport de Budapest Ferenc Liszt Intl, és de 27,4 km i en cotxe es triga de mitjana 0 h 21 min en funció del trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació a prop de l'hotel i de l'aeroport, ja que algunes zones tenen més trànsit que altres i els embussos poden incrementar el temps del trajecte.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Budapest Ferenc Liszt Intl a Starlight Suiten Hotel Merleg?

    Starlight Suiten Hotel Merleg té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Budapest llogar un cotxe per aproximadament 11 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Budapest Ferenc Liszt Intl i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Budapest Ferenc Liszt Intl a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Starlight Suiten Hotel Merleg admet animals domèstics?

    Els clients poden allotjar-se a Starlight Suiten Hotel Merleg amb les seves mascotes.

  • Starlight Suiten Hotel Merleg té piscina?

    Sí, Starlight Suiten Hotel Merleg té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Starlight Suiten Hotel Merleg?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +36 1484 3700 per parlar amb la recepció de Starlight Suiten Hotel Merleg.

  • Starlight Suiten Hotel Merleg té servei de Wi-Fi?

    Sí, Starlight Suiten Hotel Merleg té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Starlight Suiten Hotel Merleg té gimnàs o centre de fitnes?

    Starlight Suiten Hotel Merleg té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Starlight Suiten Hotel Merleg?

    L'horari estàndard de sortida de Starlight Suiten Hotel Merleg és a les 12:00. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 15:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Starlight Suiten Hotel Merleg, Budapest?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Starlight Suiten Hotel Merleg és de 97 € per nit, amb una mitjana al voltant de 268 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Starlight Suiten Hotel Merleg?

    Sí, Starlight Suiten Hotel Merleg té restaurant. L'hotel també té un bar i una sala d'estar.

  • Starlight Suiten Hotel Merleg ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Starlight Suiten Hotel Merleg, Budapest, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Starlight Suiten Hotel Merleg?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Starlight Suiten Hotel Merleg, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (94 €).

  • A Budapest, a quina zona es troba Starlight Suiten Hotel Merleg?

    Starlight Suiten Hotel Merleg es troba dins de l'àrea District V - Belváros-Lipótváros a Budapest. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Starlight Suiten Hotel Merleg respecte de la resta de llocs a Budapest.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Starlight Suiten Hotel Merleg?

    Valora l'opció d'arribar a Starlight Suiten Hotel Merleg el dimarts, quan el preu per nit sol ser més baix (138 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Starlight Suiten Hotel Merleg