Hotel

Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando

3 estrelles
8,0
Excel·lent
basat en 9431 valoracions
9431 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
40 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació estàndard, 2 llits dobles
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 2 llits dobles
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 2 llits dobles
Executive room, tipus de llit no especificat
Executive room, 1 llit doble
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 407 351 1660

Avantatges i serveis a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando

  • Piscina exterior
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Piscina infatil

General

  • Caixer automàtic
  • Terrassa/Pati
  • Accessible - mobilitat
  • Cadires de platja
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Zona per jeure
  • Bugaderia
  • Ascensor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Piscina d'aigua calenta
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Alarmes antiincendis
  • TV intel·ligent
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Vàter amb cisterna alta
  • Accessible en ascensor
  • Mininevera
  • Aparcament accessible
  • Bany adaptat
  • Banyera d'hidromassatge
  • Microones
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Piscina infatil
  • Piscina exterior
  • Accés amb targeta de clau
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Per a no fumadors
  • Habitacions insonoritzades
  • Sortida exprés
  • Gel de bany
  • Assecador de cabells
  • Pica de lavabo baixa
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Telèfon
  • Aire condicionat
  • Diaris
  • Nevera
  • Paper de vàter
  • Vàter amb agafadors
  • Caixa forta
  • TV
  • Aparcament gratuït
  • Suavitzant
  • Escriptori
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Màquina de venda automàtica (snacks)
  • Bany privat
  • Dutxa sense graó
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Recepció les 24h
  • Zona de fumadors
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat

Activitats

  • Golf
  • Compres

Serveis

  • Servei de trasllat (gratuït)
  • Centre de negocis
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Servei de consergeria
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Personal multilingüe
  • Contractació de visites guiades
  • Seguretat les 24 hores
Mostra els 70 serveis

Valoracions sobre Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando

8,0
Molt bo9431 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando

Explora Orlando

Llocs d’interès més populars

3 mins per carretera

2,0 km

5 mins per carretera

3,2 km

10 mins per carretera

6,4 km

8 mins per carretera

4,5 km

20 mins per carretera

19,0 km

3 mins per carretera

2,0 km

5 mins per carretera

3,2 km

10 mins per carretera

6,4 km

8 mins per carretera

4,5 km

20 mins per carretera

19,0 km

Transport públic

16 mins per carretera

14,9 km

16 mins per carretera

14,9 km

Cotxes de lloguer

34 € de mitjana diària

Aeroports més propers

24 mins per carretera

20,3 km

51 mins per carretera

59,0 km

24 mins per carretera

20,3 km

51 mins per carretera

59,0 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando

  • A quina distància està Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando de l'aeroport més proper, Aeroport de Orlando?

    A 26 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Orlando, a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando és de 0 h 20 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Orlando a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando?

    Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Orlando llogar un cotxe per aproximadament 19 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Orlando i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Orlando a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando té piscina?

    Sí, Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando està a prop del centre urbà de Orlando?

    Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando is just 2,8 km away from the center of Florida Center, Orlando. From Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando you can easily get to other popular landmarks such as Amway Center.

  • Quin és el número de telèfon de Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +1 407 351 1660 per parlar amb la recepció de Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando.

  • Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando té servei de Wi-Fi?

    Sí, Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando a partir de les 15:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando, Orlando?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando és de 48 € per nit, amb una mitjana al voltant de 86 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando ofereix un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Ofereix Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando habitacions accessibles?

    Sí, Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (87 €).

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando?

    Valora l'opció d'arribar a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando el divendres, quan el preu per nit sol ser més baix (86 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Hotel Monreale Inn & Studios I-Drive Icon Park Orlando