Hotel

Solaire Resort Entertainment City

5 estrelles
9,1
Excel·lent
basat en 1867 valoracions
1867 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
124 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Solaire Resort Entertainment City

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació premier, tipus de llit no especificat
Habitació premier, tipus de llit no especificat
Habitació premier, tipus de llit no especificat
Habitació premier, tipus de llit no especificat
Habitació premier, tipus de llit no especificat
Habitació premier, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, 2 llits dobles
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Habitació doble, 2 llits dobles
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Solaire Resort Entertainment City

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+63 288 888 888

Avantatges i serveis a Solaire Resort Entertainment City

  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafeteria
  • Aparcament gratuït
  • Transport aeroport gratuït
  • Wi-Fi disponible a tot arreu

Valoracions sobre Solaire Resort Entertainment City

9,1
Extraordinari
1867 valoracions verificades
Extraordinari
1307
Molt bo
252
Bo
131
D'acord
64
Acceptable
53
Mediocre
24
Deficient
36
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Solaire Resort Entertainment City

Explora Baclaran, Parañaque

Ubicació de Solaire Resort Entertainment City: 1 Asean Avenue

Llocs d’interès més populars

  • Solaire Resort229 m
  • Manila International Airport LRT Station1.5 km
  • Baclaran Market1.5 km
  • National Shrine of Our Mother of Perpetual Help1.7 km
  • St. Andrew's Cathedral2.8 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Solaire Resort Entertainment City

  • A quina distància està Solaire Resort Entertainment City de l'aeroport més proper, Aeroport de Manila Ninoy Aquino Intl?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Manila Ninoy Aquino Intl, i Solaire Resort Entertainment City és de 5,3 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 04 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Solaire Resort Entertainment City té piscina?

    Sí, Solaire Resort Entertainment City té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Solaire Resort Entertainment City?

    Si tens preguntes en relació amb Solaire Resort Entertainment City i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +63 288 888 888.

  • Solaire Resort Entertainment City té servei de Wi-Fi?

    Sí, Solaire Resort Entertainment City té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Solaire Resort Entertainment City té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Solaire Resort Entertainment City tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de Solaire Resort Entertainment City?

    A Solaire Resort Entertainment City, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Solaire Resort Entertainment City, Parañaque?

    Normalment, els preus de les habitacions de Solaire Resort Entertainment City estan al voltant de 198 €/nit i es troben ofertes econòmiques a partir de 61 €/nit. Els preus varien en funció de molts factors, com ara les dates, la temporada o el tipus d'habitació. Utilitza el formulari anterior per veure les ofertes disponibles per a la teva estada.

  • Hi ha restaurant a Solaire Resort Entertainment City?

    A Solaire Resort Entertainment City, hi ha un restaurant. Posa-t'hi en contacte per conèixer els horaris de cuina del restaurant. hotel també té un bar.

  • Solaire Resort Entertainment City ofereix servei de bugaderia?

    Aquest allotjament no ofereix servei de bugaderia. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Solaire Resort Entertainment City habitacions accessibles?

    Sí, Solaire Resort Entertainment City ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Solaire Resort Entertainment City?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Solaire Resort Entertainment City, mira d'allotjar-t'hi en juliol, quan els preus solen ser més baixos (58 €).

  • A Parañaque, a quina zona es troba Solaire Resort Entertainment City?

    Solaire Resort Entertainment City es troba dins de l'àrea Baclaran a Parañaque. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Solaire Resort Entertainment City respecte de la resta de llocs a Parañaque.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Solaire Resort Entertainment City?

    Valora l'opció d'arribar a Solaire Resort Entertainment City el dilluns, quan el preu per nit sol ser més baix (169 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Solaire Resort Entertainment City