Hotel

Sheraton Amman Al Nabil Hotel

5 estrelles
8,5
Excel·lent
basat en 774 valoracions
774 valoracions verificades
dc. 28/10
-
dj. 29/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
109 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Sheraton Amman Al Nabil Hotel

dc. 28/10
-
dj. 29/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, 1 llit individual
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, tipus de llit no especificat
Classic room, 1 llit extragran
Classic room, 1 llit extragran
Classic room, 1 llit extragran
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Sheraton Amman Al Nabil Hotel

Durante su estancia en Ammán, este establecimiento ofrece un entorno elegante y dispone de una piscina al aire libre, registros de entrada/salida exprés y un gimnasio.

Entre las instalaciones y...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+962 6593 4111

Avantatges i serveis a Sheraton Amman Al Nabil Hotel

  • Piscina exterior
  • Piscina interior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria

Valoracions sobre Sheraton Amman Al Nabil Hotel

8,5
Molt bo
774 valoracions verificades
Extraordinari
475
Molt bo
92
Bo
71
D'acord
37
Acceptable
31
Mediocre
19
Deficient
49
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Sheraton Amman Al Nabil Hotel

Explora Amman

Ubicació de Sheraton Amman Al Nabil Hotel: 5th Circle

Llocs d’interès més populars

  • Jordan Gate Towers1.1 km
  • Abdoun Bridge1.7 km
  • Capital Tower Amman Jordan2.1 km
  • Al Khalidi Medical Center2.4 km
  • King Abdullah Design and Development Bureau2.7 km
  • Specialty Hospital2.7 km
  • King Abdullah I Mosque3.1 km
  • Amman International Stadium3.4 km
  • Mecca Mall3.9 km
  • City Mall4.6 km
  • Jabal al-Qal'a5.1 km
  • Jordan Archaeological Museum5.1 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Sheraton Amman Al Nabil Hotel

  • Els preus de Sheraton Amman Al Nabil Hotel són comparables amb els preus dels hotels de 5 estrelles de Amman?

    Els preus de Sheraton Amman Al Nabil Hotel normalment se situen per sota de la mitjana dels hotels de 5 estrelles de Amman. De mitjana, el preu estimat per allotjar-se a Amman és de 176 €/nit. Sheraton Amman Al Nabil Hotel normalment costa 155 € per nit; és a dir, un 13 % més barat que la mitjana de Amman.

  • A quina distància està Sheraton Amman Al Nabil Hotel de l'aeroport més proper, Aeroport de Amman Queen Alia Intl?

    La distància entre l'aeroport més proper, Aeroport de Amman Queen Alia Intl, i Sheraton Amman Al Nabil Hotel és de 45,9 km i el temps previst en cotxe és de 0 h 35 min. El temps de conducció entre un punt i l'altre pot variar en funció de l'hora del dia i del trànsit.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Amman Queen Alia Intl a Sheraton Amman Al Nabil Hotel?

    Anar de Aeroport de Amman Queen Alia Intl a Sheraton Amman Al Nabil Hotel pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 28 €/dia a Amman. A més, tens la sort que Sheraton Amman Al Nabil Hotel ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Sheraton Amman Al Nabil Hotel. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Amman.

  • Sheraton Amman Al Nabil Hotel admet animals domèstics?

    Els clients poden allotjar-se a Sheraton Amman Al Nabil Hotel amb les seves mascotes.

  • Sheraton Amman Al Nabil Hotel té piscina?

    Sí, Sheraton Amman Al Nabil Hotel té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Quin és el número de telèfon de Sheraton Amman Al Nabil Hotel?

    Per parlar amb la recepció de Sheraton Amman Al Nabil Hotel, truca al +962 6593 4111.

  • Sheraton Amman Al Nabil Hotel té servei de Wi-Fi?

    Sí, Sheraton Amman Al Nabil Hotel té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Sheraton Amman Al Nabil Hotel té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Sheraton Amman Al Nabil Hotel tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de Sheraton Amman Al Nabil Hotel?

    12:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Sheraton Amman Al Nabil Hotel, Amman?

    A Sheraton Amman Al Nabil Hotel, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 155 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 120 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Sheraton Amman Al Nabil Hotel?

    A les instal·lacions hi ha un restaurant. Posa't en contacte amb Sheraton Amman Al Nabil Hotel per conèixer els horaris d'obertura i de les darreres comandes. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Sheraton Amman Al Nabil Hotel ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Sheraton Amman Al Nabil Hotel, Amman, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també té planxes i taules de planxar a disposició dels clients.

  • Ofereix Sheraton Amman Al Nabil Hotel habitacions accessibles?

    Sí, Sheraton Amman Al Nabil Hotel ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Sheraton Amman Al Nabil Hotel?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Sheraton Amman Al Nabil Hotel, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (118 €).

  • Hi ha cap altre hotel Sheraton a Amman?

    En total, hi ha 1 ubicació a Amman. L'establiment Sheraton més popular a Amman és Sheraton Amman Al Nabil Hotel.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Sheraton Amman Al Nabil Hotel?

    Valora l'opció d'arribar a Sheraton Amman Al Nabil Hotel el dimecres, quan el preu per nit sol ser més baix (169 € per nit de mitjana).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Sheraton Amman Al Nabil Hotel