Shams al weibdeh hotel apartment

Apartotel
3 estrelles
dl. 03/08
-
dt. 04/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
53 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Shams al weibdeh hotel apartment

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Shams al weibdeh hotel apartment i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
dl. 03/08
-
dt. 04/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Shams al weibdeh hotel apartment

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Shams al weibdeh hotel apartment, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida13:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+962 795 513 551

Avantatges i serveis a Shams al weibdeh hotel apartment

Llista completa dels serveis que trobaràs a Shams al weibdeh hotel apartment, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Aparcament gratuït
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Piscina infatil

General

  • Bullidor elèctric
  • Tota la unitat es troba a la planta baixa
  • Habitacions per a no fumadors disponibles
  • Accessible - mobilitat
  • Habitacions familiars
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Caixa forta
  • Bressol disponible
  • Extintor
  • Zona per jeure
  • Ascensor
  • TV de pantalla plana
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Servei d'habitacions
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Dutxa
  • Planxa i taula de planxar
  • Accessible en ascensor
  • Kit de primers auxilis
  • Microones
  • Piscina infatil
  • Piscina exterior
  • Endoll a prop del llit
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Estris de cuina
  • Habitacions insonoritzades
  • Insonorització
  • Bidet
  • Cuina
  • Sortida exprés
  • Gel de bany
  • Assecador de cabells
  • Armariets
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Detector de monòxid de carboni
  • Telèfon
  • Aire condicionat
  • Nevera
  • Coixí sense plomes
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Papereres
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament
  • Cafetera
  • TV
  • Aparcament gratuït
  • Plantes superiors accessibles en ascensor
  • Plantes superiors accessibles per les escales
  • Taula per menjar
  • Bany privat
  • Jardí
  • Armari
  • Recepció les 24h
  • Cuina americana
  • Magatzem disponible
  • Aparcament privat

Activitats

  • Excursionisme
  • Jocs de taula/trencaclosques

Serveis

  • Servei de despertador
  • Neteja diària
  • Fax/fotocòpies
  • Servei de consergeria
  • Oficina de canvi
  • Lliurament de menjar
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Sales de reunions/banquets
  • Contractació de visites guiades
  • Accés amb clau
  • Seguretat les 24 hores
Mostra els 74 serveis

Valoracions sobre Shams al weibdeh hotel apartment

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Shams al weibdeh hotel apartment i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 2832 valoracions sobre Shams al weibdeh hotel apartment fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
8,9
Molt bo2832 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Shams al weibdeh hotel apartment

Descobreix altres establiments a Amman que ofereixen una experiència i un ambient similars a Shams al weibdeh hotel apartment. En total, hi ha 1713 hotels que atenen viatgers a Amman. Les dades de preus es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Amman

Shams al weibdeh hotel apartment es troba a Al-Baouneyah Street, Buildinng 59, al barri de de Amman. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 27 de juliol de 2026.

Cotxes de lloguer

31 € de mitjana diària

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Shams al weibdeh hotel apartment

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Shams al weibdeh hotel apartment. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

  • A quina distància està Shams al weibdeh hotel apartment de l'aeroport més proper, Aeroport de Amman Queen Alia Intl?

    Sense embussos, la distància de 43,5 km entre Shams al weibdeh hotel apartment i Aeroport de Amman Queen Alia Intl (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 33 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Amman Queen Alia Intl a Shams al weibdeh hotel apartment?

    Si vols tenir plena llibertat per visitar Amman, planteja't llogar un cotxe per aproximadament 43 €/dia i aparca'l a Shams al weibdeh hotel apartment, que normalment ofereix llocs d'aparcament per als clients de l'hotel. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Shams al weibdeh hotel apartment. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Amman.

  • Shams al weibdeh hotel apartment té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Amman busquen hotels amb piscina. Shams al weibdeh hotel apartment té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Shams al weibdeh hotel apartment?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Shams al weibdeh hotel apartment, truca al +962 795 513 551.

  • Shams al weibdeh hotel apartment té servei de Wi-Fi?

    Sí, Shams al weibdeh hotel apartment té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Shams al weibdeh hotel apartment?

    L'horari estàndard de sortida de Shams al weibdeh hotel apartment és a les 13:00. Normalment, els clients poden fer l'entrada a partir de les 14:00. En cas de requisits especials, posa't en contacte amb recepció.

  • Quant costa allotjar-se a Shams al weibdeh hotel apartment, Amman?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Shams al weibdeh hotel apartment és de 40 € per nit, amb una mitjana al voltant de 60 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Shams al weibdeh hotel apartment ofereix servei de bugaderia?

    Shams al weibdeh hotel apartment té un servei de bugaderia a disposició dels clients. Els clients també poden utilitzar les instal·lacions de planxada.

  • Ofereix Shams al weibdeh hotel apartment habitacions accessibles?

    Sí, Shams al weibdeh hotel apartment ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Shams al weibdeh hotel apartment?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Shams al weibdeh hotel apartment, mira d'allotjar-t'hi en abril, quan els preus solen ser més baixos (25 €).

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Shams al weibdeh hotel apartment