Savoia Hotel Country House

Hotel
4 estrelles
dj. 30/07
-
dv. 31/07
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
67 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Savoia Hotel Country House

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Savoia Hotel Country House i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
dj. 30/07
-
dv. 31/07
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
És possible que els preus no incloguin una taxa turística local que caldrà pagar a l'hotel.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Savoia Hotel Country House

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Savoia Hotel Country House, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
Para su visita a Bolonia, este establecimiento le brinda la posibilidad de disfrutar de un alojamiento acogedor y pone a su disposición un parque infantil, servicio de habitaciones las 24 horas y sala...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+39 051 633 2366
Número de llicència: 037006-AL-00065, IT037006A1LL39LYNA

Avantatges i serveis a Savoia Hotel Country House

Llista completa dels serveis que trobaràs a Savoia Hotel Country House, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Aparcament gratuït
  • Centre de negocis
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV

Bany

  • Vàter elevat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Banyera
  • Bidet
  • Banyera d'hidromassatge
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Banyera a l'aire lliure
  • Paper de vàter
  • Bany públic
  • Barnús
  • Bany privat
  • Dutxa sense graó

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Ascensor
  • Cadira per a la dutxa
  • Accessible en ascensor
  • Aparcament accessible
  • Per a no fumadors
  • Pica baixa
  • Vàter amb agafadors
  • Plantes superiors accessibles per les escales
  • Zona de fumadors

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

Serveis i comoditats

  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Caixa forta
  • Sales de reunions/banquets
  • Servei d'habitacions
  • Accés amb targeta de clau
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h

Habitació

  • Llits extrallargs (> 2 metres)
  • Llit plegable
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

General

  • Terra de parquet o tarima
  • Sabatilles d'anar per casa
  • Vistes a pati interior
  • Sofà
  • Telèfon
  • Magatzem disponible

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Kit de primers auxilis
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Mosquitera
  • Caixa forta

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Canals de pagament per visió
  • TV

Piscina i spa

  • Bar a la piscina
  • Banyera d'hidromassatge
  • Piscina exterior
  • Sauna

Ideal per a famílies

  • Servei de cangur o guarderia
  • Bressol disponible
  • Menjar infantil
  • Parc infantil

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport
  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Caixa de seguretat per a portàtils
  • Escriptori

Restaurants

  • Minibar
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar

Aire lliure

  • Cadires de platja
  • Jardí

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria

Coses per fer

  • Excursionisme
  • Bicicleta de lloguer

Valoracions sobre Savoia Hotel Country House

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Savoia Hotel Country House i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 4577 valoracions sobre Savoia Hotel Country House fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.
8,7
Molt bo
4577 valoracions verificades
Extraordinari
2344
Molt bo
1148
Bo
621
D'acord
211
Acceptable
153
Mediocre
43
Deficient
57
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Savoia Hotel Country House

Descobreix altres establiments a Bolonya que ofereixen una experiència i un ambient similars a Savoia Hotel Country House. En total, hi ha 4130 hotels que atenen viatgers a Bolonya. Les dades de preus es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora San Donato, Bolonya

Savoia Hotel Country House es troba a Via San Donato 159/161, al barri de San Donato de Bolonya. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 23 de juliol de 2026.
Ubicació de Savoia Hotel Country House: Via San Donato 159/161

Llocs d’interès més populars

  • Foire de Bologne1.4 km
  • Policlinico Sant'Orsola-Malpighi2.7 km
  • Università di Bologna2.8 km
  • Museo Ostetrico2.8 km
  • Teatro Comunale di Bologna3 km
  • San Giacomo Maggiore3.1 km
  • Bologna Central Station3.2 km
  • Museo internazionale e biblioteca della musica3.2 km
  • Towers Garisenda and Asinelli3.4 km
  • Bologna City Centre3.5 km
  • Palazzo Re Enzo3.6 km
  • Museo Civico Archeologico di Bologna3.6 km
  • A quina distància es troba Savoia Hotel Country House de Teatro Duse?

    Savoia Hotel Country House és una bona opció d'allotjament per visitar Teatro Duse. Es troba a 3,7 km de distància.

  • Savoia Hotel Country House està a prop de Teatro Arena del Sole?

    Teatro Arena del Sole també és un lloc popular per visitar a Bolonya. Està a 3,3 km de distància de Savoia Hotel Country House.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Savoia Hotel Country House

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Savoia Hotel Country House. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 23 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Savoia Hotel Country House són comparables amb els preus dels hotels de 4 estrelles de Bolonya?

    El preu d'una habitació en hotels de 4 estrelles a Bolonya normalment és de 150 €/nit, però Savoia Hotel Country House ofereix habitacions un 33 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Savoia Hotel Country House per 101 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar Bolonya.

  • A quina distància està Savoia Hotel Country House de l'aeroport més proper, Aeroport de Bolonya Guglielmo Marconi?

    La distància entre Aeroport de Bolonya Guglielmo Marconi i Savoia Hotel Country House és de 12,8 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 09 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Bolonya Guglielmo Marconi a Savoia Hotel Country House?

    Savoia Hotel Country House té aparcament per als clients de l'hotel i, per tant, per a la majoria de persones que visiten Bolonya llogar un cotxe per aproximadament 23 €/dia pot ser la millor opció. Et permet desplaçar-te entre l'hotel i Aeroport de Bolonya Guglielmo Marconi i, a més, et dona flexibilitat per moure't per la zona. Darrerament, una de les opcions més populars és agafar un taxi o contractar un servei de cotxe compartit per anar de Aeroport de Bolonya Guglielmo Marconi a l'hotel. Aquesta opció sol ser econòmica, però els clients han d'estar atents als preus en hores punta.

  • Savoia Hotel Country House admet animals domèstics?

    Els clients de Savoia Hotel Country House poden portar mascotes com ara gossos i gats. Si vols portar una altra mascota, posa't en contacte amb recepció.

  • Savoia Hotel Country House té piscina?

    Sí, Savoia Hotel Country House té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Savoia Hotel Country House està a prop del centre urbà de Bolonya?

    Savoia Hotel Country House is just 1 km away from the center of San Donato, Bolonya. From Savoia Hotel Country House you can easily get to other popular landmarks such as Porta delle Lame.

  • Quin és el número de telèfon de Savoia Hotel Country House?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +39 051 633 2366 per parlar amb la recepció de Savoia Hotel Country House.

  • Savoia Hotel Country House té servei de Wi-Fi?

    Sí, Savoia Hotel Country House té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Savoia Hotel Country House?

    Cal fer la sortida abans de les 11:00. Programa l'entrada a Savoia Hotel Country House a partir de les 14:00 del dia d'arribada.

  • Quant costa allotjar-se a Savoia Hotel Country House, Bolonya?

    Actualment, una bona oferta a Savoia Hotel Country House està entre 68 € i 101 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Savoia Hotel Country House?

    Sí, Savoia Hotel Country House, Bolonya, té un restaurant a les instal·lacions. L'allotjament també té un bar per fer-hi una copa.

  • Savoia Hotel Country House ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Savoia Hotel Country House ofereix un servei de bugaderia per als clients.

  • Ofereix Savoia Hotel Country House habitacions accessibles?

    Sí, Savoia Hotel Country House ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Savoia Hotel Country House?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Savoia Hotel Country House, mira d'allotjar-t'hi en febrer, quan els preus solen ser més baixos (119 €).

  • A Bolonya, a quina zona es troba Savoia Hotel Country House?

    Savoia Hotel Country House es troba dins de l'àrea San Donato a Bolonya. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Savoia Hotel Country House respecte de la resta de llocs a Bolonya.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Savoia Hotel Country House?

    Valora l'opció d'arribar a Savoia Hotel Country House el dissabte, quan el preu per nit sol ser més baix (80 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Savoia Hotel Country House de Teatro Duse?

    Savoia Hotel Country House és una bona opció d'allotjament per visitar Teatro Duse. Es troba a 3,7 km de distància.

  • Savoia Hotel Country House està a prop de Teatro Arena del Sole?

    Teatro Arena del Sole també és un lloc popular per visitar a Bolonya. Està a 3,3 km de distància de Savoia Hotel Country House.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Savoia Hotel Country House