Le Terrazze di Portovenere

Hotel
3 estrelles
dl. 03/08
-
dt. 04/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
127 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Le Terrazze di Portovenere

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Le Terrazze di Portovenere i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
dl. 03/08
-
dt. 04/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Le Terrazze di Portovenere

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Le Terrazze di Portovenere, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
Para su estancia en Porto Venere, este establecimiento le brinda la posibilidad de disfrutar de un alojamiento confortable y pone a su disposición salas de reuniones, una caja fuerte y una piscina al ...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+39 018 779 1435
Número de llicència: 011022-RT-0001, IT011022A1OYUDYJN6

Avantatges i serveis a Le Terrazze di Portovenere

Llista completa dels serveis que trobaràs a Le Terrazze di Portovenere, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Platja privada
  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana
  • TV
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Internet
  • Aparcament
  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Bugaderia

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Papereres

Bany

  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Bidet
  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

Cuina

  • Estris de cuina
  • Cuina
  • Nevera
  • Zona de menjador
  • Cuina americana

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Accessible en ascensor
  • Entrada privada

Aparcament i transport

  • Aparcament
  • Aparcament al carrer
  • Aparcament privat

Restaurants

  • Minibar
  • Màquina de venda automàtica (begudes)
  • Taula per menjar

General

  • Habitacions familiars
  • Vistes al mar
  • Zona per jeure

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • TV

Aire lliure

  • Terrassa/Pati
  • Platja privada

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Planxa i taula de planxar

Salut i seguretat

  • Kit de primers auxilis
  • Caixa forta

Serveis i comoditats

  • Caixa forta
  • Accés amb clau

Habitació

  • Armari

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies

Coses per fer

  • Excursionisme

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible

Valoracions sobre Le Terrazze di Portovenere

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Le Terrazze di Portovenere i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 1323 valoracions sobre Le Terrazze di Portovenere fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.
8,6
Molt bo
1323 valoracions verificades
Extraordinari
619
Molt bo
341
Bo
210
D'acord
64
Acceptable
60
Mediocre
20
Deficient
9
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Le Terrazze di Portovenere

Descobreix altres establiments a Portovenere que ofereixen una experiència i un ambient similars a Le Terrazze di Portovenere. En total, hi ha 268 hotels que atenen viatgers a Portovenere. Les dades de preus es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Portovenere

Le Terrazze di Portovenere es troba a Via II Traversa Olivo, al barri de de Portovenere. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 27 de juliol de 2026.
Ubicació de Le Terrazze di Portovenere: Via II Traversa Olivo

Llocs d’interès més populars

  • Sporting Beach316 m
  • Doria Castle1.3 km
  • Church of St. Peter1.4 km
  • Palmaria1.8 km
  • Tino Island3.6 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Le Terrazze di Portovenere

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Le Terrazze di Portovenere. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 27 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Le Terrazze di Portovenere admet animals domèstics?

    Sí, Le Terrazze di Portovenere admet gossos i altres animals domèstics.

  • Quin és el número de telèfon de Le Terrazze di Portovenere?

    Si tens preguntes en relació amb Le Terrazze di Portovenere i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +39 018 779 1435.

  • Le Terrazze di Portovenere té servei de Wi-Fi?

    Sí, Le Terrazze di Portovenere té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Le Terrazze di Portovenere?

    10:00 és l'hora de sortida a Le Terrazze di Portovenere. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Le Terrazze di Portovenere, Portovenere?

    A Le Terrazze di Portovenere, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 159 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 107 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Le Terrazze di Portovenere ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Le Terrazze di Portovenere, Portovenere, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. També hi ha una planxa i una taula de planxar a l'allotjament.

  • Ofereix Le Terrazze di Portovenere habitacions accessibles?

    Sí, Le Terrazze di Portovenere ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Le Terrazze di Portovenere