Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North

Hotel
3 estrelles
dg. 02/08
-
dl. 03/08
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
97 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 02/08
-
dl. 03/08
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 sofà llit
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.
Garantia deT'ho garantim!

Informació sobre Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
Con un buen emplazamiento, este hotel brinda un cómodo acceso a los lugares de interés más conocidos de Chicago. Además, cuenta con internet inalámbrico gratuito, un restaurante, una piscina cubierta,...

Good to Know

Hora d’entrada16:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 312 494 9301

Avantatges i serveis a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North

Llista completa dels serveis que trobaràs a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Centre de negocis
  • TV de pantalla plana

Bàsics

  • Wi-Fi gratuïta
  • Internet
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Xampú
  • Alarmes antiincendis
  • Calefacció
  • Gel de bany
  • Aire condicionat
  • Papereres
  • Suavitzant

Serveis i comoditats

  • Sales de conferències
  • Caixer automàtic
  • Centre de negocis
  • Servei de despertador
  • Servei de consergeria
  • Caixa forta
  • Oficina de canvi
  • Sales de reunions/banquets
  • Petit supermercat
  • Servei d'habitacions
  • Sortida exprés
  • Recepció les 24h

Cuina

  • Rentaplats
  • Microones
  • Estris de cuina
  • Cuina
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Cafetera
  • Zona de menjador
  • Cuina americana

Accessibilitat i idoneïtat

  • Animals permesos prèvia consulta. S’hi poden afegir suplements.
  • Accessible - mobilitat
  • Ascensor
  • Aparcament accessible
  • Bany adaptat
  • Per a no fumadors
  • Coixí sense plomes

General

  • Habitacions familiars
  • Zona per jeure
  • Habitacions interconnectades disponibles
  • Sofà
  • Telèfon
  • Encatifat
  • Vista a la ciutat

Restaurants

  • Lliurament de menjar
  • Menjador
  • Cafeteria
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Es pot demanar menjar a l'allotjament

Multimèdia i entreteniment

  • Ràdio
  • TV de pantalla plana
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • TV

Bany

  • Assecador de cabells
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Bany privat

Habitació

  • Coixí de plomes
  • Despertador
  • Sofà llit
  • Armari

Aparcament i transport

  • Càrrega de vehicles elèctrics
  • Aparcament
  • Aparcador/-a de cotxes

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de bugaderia/tintoreria
  • Planxa i taula de planxar

Coses per fer

  • Accès a la platja
  • Bicicleta de lloguer

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Caixa forta

Ideal per a famílies

  • Bressol disponible
  • Esmorzar gratuït

Espai de treball

  • Escriptori

Gimnàs

  • Centre de fitnes

Valoracions sobre Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 850 valoracions sobre Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.
8,5
Molt bo
850 valoracions verificades
Extraordinari
522
Molt bo
153
Bo
80
D'acord
29
Acceptable
35
Mediocre
9
Deficient
22
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North

Descobreix altres establiments a Chicago que ofereixen una experiència i un ambient similars a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North. En total, hi ha 2561 hotels que atenen viatgers a Chicago. Les dades de preus es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Near North Side, Chicago

Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North es troba a 410 North Dearborn Street, al barri de Near North Side de Chicago. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 26 de juliol de 2026.
Ubicació de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North: 410 North Dearborn Street

Llocs d’interès més populars

  • Michigan Avenue Bridge0.5 km
  • Chicago Theater0.5 km
  • Michigan Avenue0.7 km
  • Magnificent Mile0.7 km
  • River North0.8 km
  • Millennium Park1 km
  • Museum of Contemporary Art1.1 km
  • Art Institute of Chicago1.2 km
  • Willis Tower1.3 km
  • Chicago Board of Trade Building1.3 km
  • Grant Park1.7 km
  • Harpo Studios2.1 km
  • A quina distància es troba Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North de Chicago Riverwalk?

    Chicago Riverwalk de Chicago està a 0,6 km de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North.

  • Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North està a prop de United Center?

    United Center també és un lloc popular per visitar a Chicago. Està a 3,8 km de distància de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 26 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North són comparables amb els preus dels hotels de 3 estrelles de Chicago?

    Els preus de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North normalment se situen per sota de la mitjana dels hotels de 3 estrelles de Chicago. De mitjana, el preu estimat per allotjar-se a Chicago és de 276 €/nit. Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North normalment costa 322 € per nit; és a dir, un 16 % més barat que la mitjana de Chicago.

  • A quina distància està Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North de l'aeroport més proper, Aeroport de Chicago Midway?

    La distància entre Aeroport de Chicago Midway i Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North és de 24 km. Per arribar a l'aeroport des de l'hotel en cotxe es triga de mitjana 0 h 18 min sense embussos de trànsit. Cal tenir en compte les hores punta de circulació, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Chicago Midway a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North?

    Anar de Aeroport de Chicago Midway a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North pot ser tan fàcil com llogar un cotxe al mostrador de lloguer de cotxes de l'aeroport per uns 44 €/dia a Chicago. A més, tens la sort que Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North ofereix aparcament als clients que trien aquest mitjà de transport. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Chicago.

  • Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North admet animals domèstics?

    Sí. Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North admet animals domèstics, com ara gossos.

  • Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North està a prop del centre urbà de Chicago?

    Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North is 0,6 km away from the center of Near North Side, Chicago. Consider visiting Wrigley Field, a popular landmark that can be accessed from Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North, truca al +1 312 494 9301.

  • Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North té servei de Wi-Fi?

    Sí, Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North tenen un gimnàs a la seva disposició. Pot ser que no estigui obert les 24 hores del dia, pregunta-ho a la recepció quan facis l'entrada.

  • Quin és l'horari de sortida de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North?

    A Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North, normalment les entrades són a partir de les 16:00 i les sortides abans de les 11:00.

  • Quant costa allotjar-se a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North, Chicago?

    Actualment, una bona oferta a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North està entre 59 € i 322 € per nit. Els preus varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. Introdueix totes les dades de la teva estada al formulari anterior per veure les millors ofertes disponibles en aquest moment.

  • Hi ha restaurant a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North?

    Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North té restaurant. hotel també té un bar.

  • Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North habitacions accessibles?

    Sí, Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Ofereix Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North esmorzar gratuït?

    Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North ofereix esmorzar gratuït amb algunes tarifes. Confirma les dades de la reserva per determinar si la tarifa inclou esmorzar gratuït.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North, mira d'allotjar-t'hi en gener, quan els preus solen ser més baixos (77 €).

  • A Chicago, a quina zona es troba Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North?

    Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North es troba dins de l'àrea Near North Side a Chicago. Usa el mapa d'aquesta pàgina per assabentar-te d'on és Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North respecte de la resta de llocs a Chicago.

  • Hi ha cap altre hotel Residence Inn a Chicago?

    En total, hi ha 3 ubicacions a Chicago. L'establiment Residence Inn més popular a Chicago és Residence Inn by Marriott Chicago Downtown Magnificent Mile.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North?

    Valora l'opció d'arribar a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North el divendres, quan el preu per nit sol ser més baix (194 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North de Chicago Riverwalk?

    Chicago Riverwalk de Chicago està a 0,6 km de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North.

  • Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North està a prop de United Center?

    United Center també és un lloc popular per visitar a Chicago. Està a 3,8 km de distància de Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Residence Inn by Marriott Chicago Downtown/River North