Residence Atlante

Hotel apartament
3 estrelles
dg. 12/07
-
dl. 13/07
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Residence Atlante
Proveïdor per a Residence Atlante
Proveïdor per a Residence Atlante
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Residence Atlante

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Residence Atlante i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.
dg. 12/07
-
dl. 13/07

Informació sobre Residence Atlante

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Residence Atlante, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.
Para su visita a Leporano, este establecimiento proporciona un entorno confortable y tiene, además, un parque infantil, salas de reuniones y un servicio de guardaequipajes.

Entre los servicios ...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida10:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+39 099 533 4422

Avantatges i serveis a Residence Atlante

Llista completa dels serveis que trobaràs a Residence Atlante, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Centre de fitnes
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Centre de negocis
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Sales de reunions/banquets
  • Assecador de cabells
  • Sortida exprés
  • Caixa forta
  • Nevera

General

  • Caixa forta
  • Balcó
  • Calefacció
  • Cafetera
  • Sortida exprés
  • Assecador de cabells
  • Extintor
  • Barnús
  • Aire condicionat
  • Jardí
  • Nevera
  • Zona de fumadors
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Magatzem disponible

Activitats

  • Bicicleta de lloguer
  • Centre de fitnes

Serveis

  • Centre de negocis
  • Sales de reunions/banquets
Mostra els 18 serveis

Valoracions sobre Residence Atlante

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Residence Atlante i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 159 valoracions sobre Residence Atlante fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.
9,1
Extraordinari159 valoracions verificades
No s’ha trobat cap valoració. Prova de suprimir un filtre, canviar la cerca o restablir-ho tot per veure valoracions.

Hotels similars a Residence Atlante

Descobreix altres establiments a Leporano que ofereixen una experiència i un ambient similars a Residence Atlante. En total, hi ha 115 hotels que atenen viatgers a Leporano. Les dades de preus es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Leporano

Residence Atlante es troba a Via Sinni 84, al barri de de Leporano. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 5 de juliol de 2026.

Aeroports més propers

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Residence Atlante

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Residence Atlante. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 5 de juliol de 2026 per últim cop.
  • Quin és el número de telèfon de Residence Atlante?

    Si tens preguntes en relació amb Residence Atlante i la teva reserva, posa't en contacte directament amb recepció a +39 099 533 4422.

  • Residence Atlante té servei de Wi-Fi?

    Sí, Residence Atlante té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Residence Atlante té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Residence Atlante tenen un centre de fitnes a la seva disposició.

  • Quin és l'horari de sortida de Residence Atlante?

    10:00 és l'hora de sortida a Residence Atlante. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Residence Atlante, Leporano?

    Els preus de Residence Atlante varien en funció de la temporada i del tipus d'habitació. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament per a una habitació és de 141 €, tot i que alguns usuaris han trobat habitacions per només 99 €. Per veure els preus per a la teva estada, introdueix-ne les dates al formulari anterior.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Residence Atlante