Hotel

Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron

4 estrelles
8,9
Excel·lent
basat en 2315 valoracions
2315 valoracions verificades
dj. 29/10
-
dv. 30/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
160 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron

dj. 29/10
-
dv. 30/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Habitació doble, 1 llit individual
Executive room, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron

Las modernas habitaciones del hotel están equipadas con nevera, tetera/cafetera y películas bajo petición. Todas ellas incluyen una televisión de pantalla plana, productos de baño y una sala de estar....

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+61 266 181 000

Avantatges i serveis a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron

  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Aparcament gratuït

Valoracions sobre Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron

8,9
Molt bo
2315 valoracions verificades
Extraordinari
1415
Molt bo
419
Bo
286
D'acord
85
Acceptable
56
Mediocre
27
Deficient
27
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron

Explora Ballina

Ubicació de Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron: 2 Martin Street

Llocs d’interès més populars

  • Ballina Naval and Maritime Museum155 m
  • Kingsford Smith Park0.8 km
  • Ballina District Hospital1.1 km
  • Saunders Park1.1 km
  • Ballina Fair Shopping Centre1.6 km
  • Ballina Jockey Club2.3 km
  • Ballina Racecourse2.5 km
  • Ballina Golf Club2.7 km
  • Lighthouse Beach2.8 km
  • Shelly Beach3.2 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron

  • A quina distància està Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron de l'aeroport més proper, Aeroport de Ballina Byron?

    Sense embussos, la distància de 6,3 km entre Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron i Aeroport de Ballina Byron (l'aeroport més proper) normalment es fa en 0 h 04 min. Si t'allotges en una zona metropolitana, el temps de conducció s'incrementarà degut al trànsit propi de la zona.

  • Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron té piscina?

    Sí. Moltes persones que viatgen a Ballina busquen hotels amb piscina. Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron té una piscina a les seves instal·lacions que els clients poden utilitzar, però recorda que els hotels normalment tenen normes pel que fa a l'ús de la piscina.

  • Quin és el número de telèfon de Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron?

    Si necessites ajuda amb la teva reserva a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron, truca al +61 266 181 000.

  • Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron té servei de Wi-Fi?

    Sí, Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron té gimnàs o centre de fitnes?

    Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron té un gimnàs a les seves instal·lacions. La zona del gimnàs és exclusiva per als clients de l'hotel. Has de saber que els horaris i les normes poden canviar dràsticament d'un hotel a un altre i, per tant, és recomanable que et posis en contacte amb recepció per aclarir els teus dubtes.

  • Quin és l'horari de sortida de Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron?

    11:00 és l'hora de sortida a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron. És possible endarrerir la sortida, però cal acordar-ho amb l'hotel prèviament.

  • Quant costa allotjar-se a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron, Ballina?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron és de 110 € per nit, amb una mitjana al voltant de 161 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Hi ha restaurant a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron?

    Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron té restaurant. L'hotel també té un bar i una sala d'estar.

  • Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron ofereix servei de bugaderia?

    Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron no té servei de bugaderia. Posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron habitacions accessibles?

    Sí, Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron, mira d'allotjar-t'hi en agost, quan els preus solen ser més baixos (111 €).

  • Hi ha cap altre hotel Ramada a Ballina?

    En total, hi ha 1 ubicació a Ballina. L'establiment Ramada més popular a Ballina és Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ballina Byron