Quinta Da Espada - Turismo Rural

Hotel
5 estrelles
dc. 05/08
-
dj. 06/08
2 hostes, 1 habitació
Proveïdor
Proveïdor per a Quinta Da Espada - Turismo Rural
Proveïdor per a Quinta Da Espada - Turismo Rural
Proveïdor per a Quinta Da Espada - Turismo Rural
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Quinta Da Espada - Turismo Rural

Consulta les ofertes més interessants disponibles per a Quinta Da Espada - Turismo Rural i assegura't d'aconseguir el millor preu per a la teva estada. Els establiments es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
dc. 05/08
-
dj. 06/08

Informació sobre Quinta Da Espada - Turismo Rural

Consulta la informació essencial, els serveis i les funcions que ofereix Quinta Da Espada - Turismo Rural, on trobaràs informació sobre allò que et trobaràs durant l'estada. La informació sobre aquest establiment es va actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
Para su visita a Viana do Alentejo, esta propiedad ofrece un entorno confortable y tiene, además, servicio de habitaciones, servicio de niñera y Wi-Fi sin cargo.

Entre los servicios e instalaci...

Good to Know

Hora d’entrada14:00
Hora de sortida12:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+351 266 734 549
Número de llicència: RNET 8805

Avantatges i serveis a Quinta Da Espada - Turismo Rural

Llista completa dels serveis que trobaràs a Quinta Da Espada - Turismo Rural, a les instal·lacions, l'edifici i les habitacions
  • Piscina exterior
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Tetera/cafetera
  • Cafetera
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Aparcament gratuït
  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • TV de pantalla plana

Cuina

  • Copes de vi
  • Bullidor elèctric
  • Estris de cuina
  • Cuina
  • Cuina americana
  • Rentaplats
  • Forn
  • Microones
  • Cuina
  • Tetera/cafetera
  • Torradora
  • Nevera
  • Cafetera
  • Zona de menjador

Bàsics

  • Wi-Fi disponible a tot arreu
  • Internet
  • Extintor
  • Articles de neteja personal gratuïts
  • Calefacció
  • Aire condicionat
  • Wi-Fi gratuïta
  • Llençols
  • Tovalloles
  • Xampú
  • Gel de bany
  • Tovalloles/llençols (de pagament)
  • Papereres
  • Suavitzant

Accessibilitat i idoneïtat

  • Tota la unitat es troba a la planta baixa
  • Tota la unitat és accessible en cadira de rodes
  • Hipoal·lergogen
  • Coixí hipoal·lergogen
  • Per a no fumadors
  • Coixí sense plomes
  • Zona de fumadors
  • Entrada privada
  • Accessible - mobilitat
  • Dutxa per a cadira de rodes
  • Aparcament accessible
  • Habitació lliure d'al·lèrgens
  • Vàter amb agafadors

Bany

  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Casquet de dutxa
  • Banyera
  • Bidet
  • Lavabo
  • Paper de vàter
  • Dutxa sense graó

Coses per fer

  • Bicicleta de lloguer
  • Jocs de taula/trencaclosques
  • Sala de jocs
  • Piragüisme
  • Ciclisme
  • Marxa a cavall
  • Ping-pong
  • Excursionisme

Habitació

  • Llits extrallargs (> 2 metres)
  • Coixí de plomes
  • Llit plegable
  • Endoll a prop del llit
  • Sofà llit
  • Penjador de roba
  • Armari

General

  • Habitacions familiars
  • Vistes al jardí
  • Vistes a pati interior
  • Vistes a punt d'interès
  • Zona per jeure
  • Sofà

Serveis i comoditats

  • Cotxe de lloguer
  • Servei d'habitacions
  • Accés amb clau
  • Massatge de peus
  • Registre d'entrada/de sortida privat
  • Ampolla d'aigua

Piscina i spa

  • Piscina exterior
  • Tovalloles de piscina
  • Piscina amb vistes
  • Massatge
  • Bar a la piscina

Aparcament i transport

  • Transport a l’aeroport (de pagament)
  • Aparcament gratuït
  • Aparcament privat
  • Aparcament al carrer
  • Aparcador/-a de cotxes

Aire lliure

  • Espai exterior per menjar
  • Zona de pícnic
  • Jardí
  • Terrassa/Pati
  • Cadires de platja

Bugaderia

  • Bugaderia
  • Servei de planxa
  • Planxa per a pantalons
  • Planxa i taula de planxar
  • Rentadora

Salut i seguretat

  • Neteja diària
  • Circuit tancat de TV a les zones comunes
  • Circuit tancat de TV a l'exterior
  • Mosquitera
  • Kit de primers auxilis

Multimèdia i entreteniment

  • TV de pantalla plana
  • Televisó per cable o per satèl·lit
  • Sala d'estar/de TV compartida
  • TV

Restaurants

  • Bar/Sala d'estar
  • Minibar
  • Taula per menjar

Ideal per a famílies

  • Servei de cangur o guarderia
  • Bressol disponible
  • Trona infantil

Espai de treball

  • Fax/fotocòpies
  • Escriptori

Valoracions sobre Quinta Da Espada - Turismo Rural

Llegeix valoracions i testimonis de primera mà de clients que s'han allotjat a Quinta Da Espada - Turismo Rural i proporcionen informació sobre la seva experiència. Els viatgers han deixat 322 valoracions sobre Quinta Da Espada - Turismo Rural fins ara. Les dades de les valoracions es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.
9,3
Extraordinari
322 valoracions verificades
Extraordinari
243
Molt bo
44
Bo
29
D'acord
3
Acceptable
2
Mediocre
0
Deficient
1
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Puntuació per proveïdor

Hotels similars a Quinta Da Espada - Turismo Rural

Descobreix altres establiments a Evora que ofereixen una experiència i un ambient similars a Quinta Da Espada - Turismo Rural. En total, hi ha 282 hotels que atenen viatgers a Evora. Les dades de preus es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.

Explora Evora

Quinta Da Espada - Turismo Rural es troba a Estrada Évora-Arraiolos 114/4 km4, al barri de de Evora. Les dades dels llocs d'interès populars es van actualitzar per última vegada el dia 29 de juliol de 2026.
Ubicació de Quinta Da Espada - Turismo Rural: Estrada Évora-Arraiolos 114/4 km4

Llocs d’interès més populars

  • Termas Romanas4.2 km
  • Museu do Relogio - Polo de Evora4.3 km
  • Roman Temple of Évora4.3 km
  • Convento dos Loios4.3 km
  • Praca do Giraldo4.3 km
  • Evora Museum4.3 km
  • Cathedral of Evora4.4 km
  • Universidade de Évora4.5 km
  • Igreja de Sao Francisco4.5 km
  • Don Manuel Palace4.5 km
  • Capela dos Ossos4.5 km
  • Jardim Publico4.7 km

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Quinta Da Espada - Turismo Rural

Troba respostes a les preguntes més freqüents sobre reserves, serveis, polítiques i molt més en reservar una estada a Quinta Da Espada - Turismo Rural. Les preguntes freqüents es van actualitzar el dia 29 de juliol de 2026 per últim cop.

  • Els preus de Quinta Da Espada - Turismo Rural són comparables amb els preus dels hotels de 5 estrelles de Evora?

    El preu d'una habitació en hotels de 5 estrelles a Evora normalment és de 180 €/nit, però Quinta Da Espada - Turismo Rural ofereix habitacions un 20 % més barates, de mitjana. Normalment, pots allotjar-te a Quinta Da Espada - Turismo Rural per 145 €/nit. És una oferta excel·lent per als usuaris d'HotelsCombined que volen visitar Evora.

  • Quinta Da Espada - Turismo Rural té piscina?

    Sí. Els usuaris d'HotelsCombined que viatgen a Evora normalment busquen hotels amb piscina. La majoria d'hotels tenen horaris de piscina, demana'n els horaris i la normativa a la recepció de Quinta Da Espada - Turismo Rural.

  • Quin és el número de telèfon de Quinta Da Espada - Turismo Rural?

    La millor manera de posar-te en contacte amb Quinta Da Espada - Turismo Rural és trucar al +351 266 734 549.

  • Quinta Da Espada - Turismo Rural té servei de Wi-Fi?

    Sí, Quinta Da Espada - Turismo Rural té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Quin és l'horari de sortida de Quinta Da Espada - Turismo Rural?

    A Quinta Da Espada - Turismo Rural, l'horari de sortida és a les 12:00, tot i que pot endarrerir-se confirmant-ho amb la recepció de l'hotel.

  • Quant costa allotjar-se a Quinta Da Espada - Turismo Rural, Evora?

    El millor preu que s'ha trobat darrerament a Quinta Da Espada - Turismo Rural és de 139 € per nit, amb una mitjana al voltant de 145 € per nit. Introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior per veure'n els preus actuals.

  • Quinta Da Espada - Turismo Rural ofereix servei de bugaderia?

    Si has de rentar roba durant la teva estada, fes servir les instal·lacions i el servei de bugaderia de Quinta Da Espada - Turismo Rural. Els clients també tenen accés a una planxa i a una taula de planxar durant la seva estada. Si no són a l'habitació, sol·licita-les a recepció.

  • Ofereix Quinta Da Espada - Turismo Rural habitacions accessibles?

    Sí, Quinta Da Espada - Turismo Rural ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Quinta Da Espada - Turismo Rural