Complex turístic

Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite

4 estrelles
8,7
Excel·lent
basat en 655 valoracions
655 valoracions verificades
dv. 30/10
-
ds. 31/10
2 hostes, 1 habitació
Ofertes a partir de
56 €
/El més barat: preu per nit
Habitacions
Informació
Valoracions
Hotels similars
Ubicació
PMF

Les millors ofertes per a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite

dv. 30/10
-
ds. 31/10
Tipus d'allotjament
Enllaç de reserva
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 1 llit extragran
Deluxe room, 2 llits grans
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits grans
Deluxe room, tipus de llit no especificat
Deluxe room, 2 llits grans
Deluxe room, 2 llits grans
Habitació doble, 1 llit extragran
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit individual
Habitació doble, tipus de llit no especificat
Habitació doble, 1 llit extragran
Executive room, 1 llit extragran
Habitació de luxe, 1 llit extragran
Habitació de luxe, 1 llit extragran
Habitació de luxe, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, 1 llit extragran
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Habitació estàndard, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, tipus de llit no especificat
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Queen room, 2 llits grans
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, 2 llits extragrans
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Habitació amb llit extragran, tipus de llit no especificat
Habitació amb llit extragran, 1 llit extragran
Com afecten a la classificació els pagaments que rebem i com classifiquem els resultats?
Més informació
*El total inclou les taxes i els impostos locals estimats a pagar a la sortida.

Informació sobre Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite

Para su visita a Reno, esta propiedad proporciona un entorno distinguido y cuenta con un spa/centro de fitness, una piscina al aire libre y una sauna. La propiedad tiene su propio casino y también rel...

Good to Know

Hora d’entrada15:00
Hora de sortida11:00
Pagament i cancel·lacióLes polítiques poden variar segons el tipus d’habitació i el proveïdor.
Número de la recepció+1 800 648 6992

Avantatges i serveis a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite

  • Piscina exterior
  • Centre de fitnes
  • Restaurant
  • Bar/Sala d'estar
  • Servei d'habitacions
  • Wi-Fi gratuïta
  • Cafetera
  • Cafeteria
  • Aparcador/-a de cotxes
  • Aparcament gratuït

Valoracions sobre Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite

8,7
Molt bo
655 valoracions verificades
Extraordinari
405
Molt bo
73
Bo
86
D'acord
32
Acceptable
26
Mediocre
17
Deficient
16
Ordena per:Més recent

Filtres

Tots els filtres

Filtres

Valoració
Tipus de viatger
Època de l’any

Hotels similars a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite

Explora Reno

Ubicació de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite: 2707 South Virginia Street

Llocs d’interès més populars

  • Reno-Sparks Convention Center1.6 km
  • Nevada Museum of Art2.8 km
  • Meadowood Mall3 km
  • Pioneer Center for the Performing Arts3.1 km
  • Francis G. Newlands Home3.1 km
  • Riverside Hotel3.2 km
  • National Automobile Museum3.2 km
  • Lear Theater3.3 km
  • Club Cal Neva3.4 km
  • Cathedral of Saint Thomas Aquinas3.4 km
  • The Montage Reno3.5 km
  • Idlewild Park3.8 km
  • A quina distància es troba Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite de McKinley Arts And Culture Center?

    McKinley Arts And Culture Center de Reno està a 3,3 km de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite.

  • Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite està a prop de National Bowling Stadium?

    S'hi pot anar a peu: de National Bowling Stadium a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite hi ha 3,7 km de distància.

Preguntes més freqüents a l’hora de reservar a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite

  • A quina distància està Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite de l'aeroport més proper, Aeroport de Reno?

    A 4,1 km de distància, el temps esperat de conducció des de l'aeroport més proper, Aeroport de Reno, a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite és de 0 h 03 min. El temps mitjà del trajecte en cotxe pot variar en funció de si és una hora punta o una hora amb poc trànsit, especialment a les zones metropolitanes.

  • Quina és la millor forma per als clients d'anar de Aeroport de Reno a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite?

    Si vols tenir plena llibertat per visitar Reno, planteja't llogar un cotxe per aproximadament 81 €/dia i aparca'l a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite, que normalment ofereix llocs d'aparcament per als clients de l'hotel. Els taxis i les aplicacions per compartir cotxe són una solució molt habitual per als clients de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite. Sol ser el mètode més econòmic de transport per visitar Reno.

  • Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite té piscina?

    Sí, Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite té una piscina per als seus clients. Les piscines dels hotels tenen horaris, no oblidis informar-te'n a la recepció abans d'utilitzar-la.

  • Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite està a prop del centre urbà de Reno?

    Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite is 0,8 km away from the center of South Central, Reno. Consider visiting Reno-Sparks Livestock Events Center, a popular landmark that can be accessed from Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite by various forms of transportation.

  • Quin és el número de telèfon de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite?

    Si tens dubtes o preguntes en relació amb la teva estada, truca al +1 800 648 6992 per parlar amb la recepció de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite.

  • Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite té servei de Wi-Fi?

    Sí, Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite té servei de Wi-Fi disponible per als clients de l'hotel.

  • Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite té gimnàs o centre de fitnes?

    Sí, els clients de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite tenen un gimnàs a la seva disposició. Pot ser que no estigui obert les 24 hores del dia, pregunta-ho a la recepció quan facis l'entrada.

  • Quin és l'horari de sortida de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite?

    11:00. Si vols fer la sortida més tard, posa't en contacte amb recepció tan aviat com et sigui possible. L'horari d'entrada és a partir de les 15:00.

  • Quant costa allotjar-se a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite, Reno?

    A Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite, els preus de les habitacions depenen de les dates, el tipus d'habitació i la disponibilitat. La mitjana de preus que s'han trobat darrerament és de 108 €/nit, tot i que també es troben ofertes a partir de 36 €/nit. Per veure les ofertes actuals, introdueix les dates de la teva estada al formulari anterior.

  • Hi ha restaurant a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite?

    Sí, Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite, Reno, té un restaurant a les instal·lacions. Si ets més de beure que de menjar, també hi ha un bar a les instal·lacions.

  • Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite ofereix servei de bugaderia?

    Sí, Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite, Reno, ofereix habitualment un servei de bugaderia per als clients. L'allotjament també ofereix planxes i taules de planxar.

  • Ofereix Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite habitacions accessibles?

    Sí, Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite ofereix habitacions accessibles als hostes que les necessitin. Comprova les ofertes disponibles a HotelsCombined per conèixer la disponibilitat més recent.

  • Ofereix Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite esmorzar gratuït?

    Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite ofereix esmorzar gratuït amb algunes tarifes. Confirma les dades de la reserva per determinar si la tarifa inclou esmorzar gratuït.

  • Quin és el mes més barat per allotjar-se a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite?

    Per tal d'estalviar en la reserva a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite, mira d'allotjar-t'hi en novembre, quan els preus solen ser més baixos (96 €).

  • Hi ha cap altre hotel WorldHotels Elite a Reno?

    En total, hi ha 1 ubicació a Reno. L'establiment WorldHotels Elite més popular a Reno és Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite.

  • Quin és el dia més barat per iniciar una estada a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite?

    Valora l'opció d'arribar a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite el dilluns, quan el preu per nit sol ser més baix (132 € per nit de mitjana).

  • A quina distància es troba Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite de McKinley Arts And Culture Center?

    McKinley Arts And Culture Center de Reno està a 3,3 km de Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite.

  • Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite està a prop de National Bowling Stadium?

    S'hi pot anar a peu: de National Bowling Stadium a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite hi ha 3,7 km de distància.

Mostra més preguntes freqüents

Milions d'opinions

Valoracions i opinions reals de milions d'hostes com tu. Reserva amb confiança el teu allotjament ideal.

Les millors ofertes d'hotel

HotelsCombined cerca les opcions disponibles a més de 3 milions d'hotels i allotjaments, i en recopila els resultats en un mateix lloc perquè les puguis comparar i trobar el teu allotjament ideal.

Cancel·lació gratuïta

Tots sabem que els plans canvien. Cerca i reserva hotels i allotjament a HotelsCombined amb agències que ofereixen cancel·lació gratuïta

Troba millors resultats per a la teva estada a Peppermill Resort Spa Casino, WorldHotels Elite